ЯНаПэПэ• 01 июня 2023
Вага вже 90 кг....Що почитати для мотивації ?
За останній рік дуже набрала вагу. Скажу чесно заїдаю стреси. Є люди у яких зникає апетит від стресу, а у мене навпаки він стає звірський. Стільки я в житті не важила. Спасає зріст 176 см. Я виглядаю не колобком а вгодованим тюленем. Може є якась література, яка при читанні діє на психіку? Не можу налаштуватись щоб не жерти.
Мені 44.
Тепличная• 01 июня 2023
Ответ дляУпругая попка
саме так. бувають увечері заходи,побачення,романтичні зустрічі..ну як не їсти після 16.00? реально легше 1 раз на тиждень посидіти на воді.
100% згодна, дужа рада що для себе таке відкрила)
Забрала і не сказала• 01 июня 2023
Ответ дляМудробаба
я за останні два місяці кілограм 15 мабуть набрала
боюсь зважуватись, але мабуть вже під соточку
це жах
15 за два місяці? Вам до лікаря треба. Якщо ви не їсте з ранку до вечора, то це порушення в організмі якесь
Забрала і не сказала• 01 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Менше готуйте . Половину раціону зробіть свіжі овочі і фрукти . Воду пийте .
А вам не є бридко ?
Не всім це допомагає, на жаль. Я поправляюсь на раціоні в 1200 калорій, наприклад.
БоВжеВільна• 01 июня 2023
Вы полная, что ещё хотите услышать? Если что, я старше и всю жизнь в одном весе. Стараюсь не расслабляться.Набрала пару-тройку кг и начинаю сбрасывать.
Думаю в этом и залог , в постоянной борьбе с лишним весом.
Ворую вкусняшки• 01 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
А во время тревоги из бассейна как бежать? Или вы НЕ в Украине?
ниряти.((.
та по темі-коли зажираєм стреси --потрібно чимось притушувати тривогу..,елементарна валер’янка,слоновими дозами. 2*3 в день.
Автор, мне 40+ И когда начала набирать вес, то все тут же рассказали про климакс. Здесь все начали умничать, что меньше на полведра жрать, хоть я ем мало и это не торты или колбаса. Так вот на обследовании выяснилось, что киста, что гормональный сбой и прочие прелести. Сходите к врачу для начала.
Ворую вкусняшки• 01 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
ну для бассейна надо ж уметь правильно плавать? если я могу только по лягушачьи, то как мне бассейн поможет? или как это работает?
температура води спалює калорії вашого тіла навіть не плаваючи. от тільки ви висидите в воді 30-40 хв?
Бандитка Сью• 01 июня 2023
Ответ дляУпругая попка
ти ба,яка розумна обізвалася, почепіть собі медальку з картоплі))) це мені для контролю ваги порадив дієтолог. звичайно,що в інші дні не жерти все підряд. але я теж схильна.а з цим підрахунком калорій задовбешся. фіз-ру ніхто не відмініє,але найшвидший результат дало саме це. за 12 годин ще ніхто не вмер. пити достатньо води і все. я це робила вперше. щоб заснути(хто не може) можна випити чогось рідкого на ніч. я люблю йогурт несолодкий і все життя його п*ю. хтось може випити чай.головне не тверду їжу,а рідку. але за 2 міс я втратила 6 кг. не напрягаючись. моя баба,неосвічена в селі, все життя робила по середах собі такі дні.до старості була струнка як тополя з шикарною фігурою,без болячок, без фіз-ри і калорій. головне пити воду. за добу нічого не зробиться .
а зараз всі такі розумахи в 21 столітті,зате з купою хвороб,зморшками в 35 років,як скажені рахують калорії і т.д. і ходять як пожовані або жирні як свині. я,маючи колись в минулому виразку 12-палої, прекрасно себе почуваю. ще маю від дієтолога одну очищувальну дієту. Їсти певну страву 3 тижні,варену,не моно. мінус 11-12 кг йде. і ти не голодний. але треба робити,коли сезон перцю,томату,зелені +червона чечевиця. вага тікає як вода крізь пальці. в мене мама за 1,5 міс на цій страві втратила 15 кг. і вагав тримається по сей день. звичайно,що не жерти хліб і торти на ніч
Діліться рецептом своєї чудо страви !))
ХвилювАллочка• 01 июня 2023
Автор, для початку - необхідно прибрати причину стресу. А то вся ця мотивація, як мастити руки з екземою кремом і продовжувати вручну прати порошком, який викликає екзему. Сходіть до психолога, купіть заспокійливі, виїжджайте кудись в спокійне місце.
Love_Love_Love_• 01 июня 2023
Ответ дляУпругая попка
А ви анатомію вчили? Ви знаєте що кожна дія викликає рефлекс?
Коварная Зая• 01 июня 2023
Ответ дляДонаФлор
Гормональный сбой - т3, т4, ттг или что-то другое проверяли?
Love_Love_Love_• 01 июня 2023
Ответ дляДонаФлор
Тут мало хто розуміє про дікарів та аналізи. Я пів життя тримаю дієту і регулярно чекаю 5 день циклу щоб здати аналізи
ЯНаПэПэ
• 01 июня 2023
Ответ дляГірчинка
Що почитати??)))
Советчицу! Вас еще не мотивировали за 7 страниц?
Трохи мотивували. Розумом я все розумію. Але от прильоти, сирени, особливо вночі..... здається що не вистачає повітря якщо їсти не починаю. Тоді вже паніка і я себе не контролюю
Organic• 01 июня 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ага, і ногу за ногу щоб сховати товсті ляшки. Треба рівно фоткатись, а не робити пародію на фотомодель
Ну так навшпиньки стала, ногу за ногу завела - і ніби не такий вже й тюлень.
Шкода, що для живота немає таких трюків.
Organic• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Збираюсь на вулицю . Ноги рівно. Без вікового плаття
Ну все ясно. Не будете Ви худнути, автор. Якщо при такій фігурі вдягаєте шорти на люди, значить Ви собі подобаєтеся. То й не заморочуйтесь з тими схудненнями.
Чаклунка-ведунка• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Мені соромно йти в спортзал. А вдома я пробувала. День-два займаєшся, а потім знаходиш справи ’важливіші’
Сходите тогда на групповые занятия. Например, восточные танцы, по весу там такие же как вы
побольшомусекретику• 01 июня 2023
Зачем выставлять свои телеса в трусах ?
Ну лосины можно одеть, купальник.
Но трусы 🤷🏼♀️
Ну лосины можно одеть, купальник.
Но трусы 🤷🏼♀️
Чаклунка-ведунка• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ешьте морковку и капусту тогда
Синиця у спідниці• 01 июня 2023
Ответ дляВолодарка мрій
При таком росте - лишний вес намного хуже, чем на невысоких женщинах.
Я сама 179 - тоже сейчас набрала - 69 кг вешу. Нужно худеть...
Просто цікаво чим гірше? Я 175 вага 90, виглядаю норм вгодована), але жир ніде не вісить. А при155 я б була б в складках. Чи ви думаєте саме складки й промотивують?
Кидстаффовна• 01 июня 2023
Ответ дляПечальки.нет
Автор будет кушать три раза в день, а между этим фигачить вкусняхи. Потому что мозг подсажен на этот допинг. Сила воли на ноле. Потому что в мозге доминанта - пища, как спасение, как успокоение, как развлечение. эту доминанту нужно убирать. Поэтому начало, все таки, должно быть положено в области пересмотра своего отношения к еде в целом. потом уже пробовать разные схемы питания.
Звідки ви знаєте? Безліч людей схудли на дифіциті калорій, збалансованому харчуванні з нормою БЖВ, що є найздоровішим і найпростішим способом схуднення. Навіщо вигадувати велосипед???
Ще раз пишу - голод це стрес. Не всі його переносять нормально. Не всим голод підходить через проблеми з жкт. Тільки не треба писати про проблеми в голові. Ви правда мене вже втомили цією маячнею.
І ще раз повторюсь. Ви худнете за своєю дивною системою з голодом і останнім прийомом їжі о 16:00, лягаючи о 2й ночі. Я худну без голоду, з трьома прийомами їжі, вечеряючи +- о 20:00. У мене до вас просте питання - навіщо мені, чи автору, чи будь-кому, голодати в такому випадку? Якщо достатньо всього лише передивитися що саме ти їси.
Просто болталка• 01 июня 2023
Автор, нет никакой мотивации.
Пока по здоровью не прижмет - рот скорее всего не закроете.
Я похудела в прошлом году на 10 кг, да стала выглядеть лучше и чувствовать себя тоже стала гораздо лучше.
У меня трехразовое питание без перекусов + очень ограничиваю себя в сладком.
Немного больше хлеба и конфет и килограммы лезут вверх.
Спасает то, что семья меня поддерживает, стойко едят диетические помои и хомячат сладкое вне дома, когда я не вижу.
Мотористка• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Чего это вам соромно? Знаете, сколько там таких? Для того туда и ходят – вернуть форму, и икон на вас смотреть не будет, это 100%
Затишне кубло• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Вместо лишней еды пейте воду) вы же женщина, а не мусорное ведро, чтобы туда бросать все что есть в доме. Пожалейте себя и свой организм. Вы сейчас его постоянно наказываете. Сначала закидываете всякую ерунду, а потом обзываете тюленем. Подружитесь с собой в первую очередь.
Дайте вподобайок• 01 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Работает,плавайте,как умеете. Я вот сегодня 20 мин поплавала как умею,20 мин водные массажеры, 20 мин джакузи. Энергии хоть отбавляй,кайф
Дайте вподобайок• 01 июня 2023
Ответ дляУпругая попка
саме так. вага тримається по сей день,проблем немає зі здоров*ям взагалі. навпаки- порхає як метелик,посвіжіла,помолоділа. вона ж не голодувала,а їла ту страву скільки хотіла. там страва з секретом. їсти можна скільки захочеш,страва варена,шлунок не страждає,у кого гастрит чи виразка, як у мене в минулому- просто супер. і нічого не треба рахувати. ось так буває. ця дієта найбільше допомагає хто має вагу після 80 кг. хто має 100 кг- то за перші 2 тижні тане дуже багато кг. метаболізм шалений
А що то за страва?