ЯНаПэПэ• 01 июня 2023
Вага вже 90 кг....Що почитати для мотивації ?
За останній рік дуже набрала вагу. Скажу чесно заїдаю стреси. Є люди у яких зникає апетит від стресу, а у мене навпаки він стає звірський. Стільки я в житті не важила. Спасає зріст 176 см. Я виглядаю не колобком а вгодованим тюленем. Може є якась література, яка при читанні діє на психіку? Не можу налаштуватись щоб не жерти.
Мені 44.
Істеріомама• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Може скинетесь мені по пенделю? І тоді мозок перемкне
Ловіть пендель: зріст вас вже не спасає, видно що скоро центнер
Істеріомама• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Мені соромно йти в спортзал. А вдома я пробувала. День-два займаєшся, а потім знаходиш справи ’важливіші’
Не йдіть до залу, бо як то для вас стрес ходити в зал, то користі не буде.
Візьміть за правило кожного дня після вечері ходити гуляти, години півтори-дві. Можна з кавою, чорною натуральною та без молока. Це трохи прискорює метаболізм та знижує апетит. Головне після прогулянки не нажертися. Як це будете робити, то до осені пострункішаєте. А ще не тримайте вдома печиво, вафлі, тістечка. Просто не купуйте. Як дуже хочеться, то замість обіду сходіть до кавʼярні та з кавою одне тістечко чи шматочок торту зʼїжте. Але ж не кожного дня!
Чарівна патика• 01 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Господи, який совдеповський брєд🤦🏼♀️
+++
На слове ’брючки’ аж замутило
Пукимончиг• 01 июня 2023
Ответ дляПроработник
І як же подолати стрес в умовах війни? В умовах роботи по 8-10 годин на добу + транспорт ? Після відео з падіння осколків на авто, яке їхало за маршруткою. Та навіть до війни, життя середньостатистичної жінки = суцільний стрес.
Ну я ж написала. Не стресувати - не про нас.
Кортизол можна ’вибити’ фізичними навантаженнями. Правильним ДОСТАТНІМ та ЗБАЛАНСОВАНИМ по кбжу раціоном. Все. Інше - від лукавого.
Істеріомама• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Трохи мотивували. Розумом я все розумію. Але от прильоти, сирени, особливо вночі..... здається що не вистачає повітря якщо їсти не починаю. Тоді вже паніка і я себе не контролюю
Пийте водичку як паніка та не вистачає повітря. Я з тих, що як нервують, то починає нудити та не до їжі. Але пити воду мені допомагає
Чарівна патика• 01 июня 2023
Ответ дляУпругая попка
робіть голодні дні на воді раз у тиждень. це неважко. на місяць 4 дні. я втратила 3 кг за місяць. просто пити воду увесь день. увечері випити йогурту на ніч несолодкого,щоб заснути. прекрасно.
Автор, сделайте вид что вы не читали этот бред
Патриоточка• 01 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
почитайте меня) просто перешла на ПП, не диета, ем нормально, но правильное. и чуть позже пошла в спортзал. через силу, из дома себя за волосы выволакиваю, но в спортзале уже никуда не денешься) минус 8 за чуть меньше 2 месяца
А какой у вас стартовый вес?
Пишу_граммотно!• 01 июня 2023
Ответ дляПатриоточка
А какой у вас стартовый вес?
был 92, сейчас 83-84 гуляет
Упругая попка• 01 июня 2023
Ответ дляЧарівна патика
ага,і далі ходіть жиром трусіть))) і робить вигляд що все прекрасно)))) життя ж одне)) ну нехай так не робить)) нехай запишеться в спортзал,рахує калорії,виготовляє пісні розносоли))це ж простіше. впевнена,що автор ні на 1 грам цього не зробить,бо ледача і слабохарактерна. а от 1 день на водичці могла би посидіти. або нехай запровадить інтервальне харчування. але це стиль життя. моя подруга вже 3 роки на ньому. з копиці стала як берізка. але це теж після 16.00 рот на замку.кожен вибирає що краще.
повторюсь- 1 день на воді мені радив дієтолог з мед.освітою. не дєвочка-сцикушка,яких зараз тьма. а людина,яка захистилася,кандидат меднаук
Совбез• 01 июня 2023
То, что не влазите в вещи, живот висит, вас не мотивирует? Меня очень мотивировало, когда поправилась до 65 кг. Ляшки трутся, в футболке живот просвещается. Бррр. Просто меньше есть и больше двигаться. Я по 30 тыс шагов проходила. Бывало и 40
Проработник• 01 июня 2023
Ответ дляСовбез
Вы не работаете? 40 тыс шагов = 26 км. При скорости 5-7 км в час это 4 часа, не меньше.
Проработник• 01 июня 2023
Ответ дляУпругая попка
Ваш дієтолог не в курсі, що при таких тривалих паузах відбувається застій жовчі та утворення каменів в жовчному? Не у всіх, звісно. Але рекомендувати абсолютно всім таке не можна.
Solnechnaya Asya• 01 июня 2023
Девид Гоггинс ,ничто не сможет остановить меня,и Е.Ларссен неделя без жалости к себе
Упругая попка• 01 июня 2023
Ответ дляПроработник
дієтолог знає,що коли пити воду,то нема ніякого застою,тим більше це лише 12 годин..а ви не в курсі,що 12 годин це не тривале, люди за 8 год перед операцією не їдять і все ок?? і коли п*єш воду протягом дня,то немає ніякого застою,бо основне правило - вживання великої кількості води.І застій мають також ті,хто мало вживає води...протягом такого дня бігаєш в туалет,сходять всі застої і отьоки.??? не знали,ні? то попробуйте))) Хто має мішки під очима,то після такого дня на наст ранок їх немає взагалі.
мене завжди дивували диванні екперди без медосвіти і взагалі без нічого)0але свої 5 коп з розумним виглядом прибиральниці треба вставити. еспердиня,блін))
Люблю Украину• 01 июня 2023
Ответ дляСовбез
Куда вы ходили?
Ответ дляПечальки.нет
Автор будет кушать три раза в день, а между этим фигачить вкусняхи. Потому что мозг подсажен на этот допинг. Сила воли на ноле. Потому что в мозге доминанта - пища, как спасение, как успокоение, как развлечение. эту доминанту нужно убирать. Поэтому начало, все таки, должно быть положено в области пересмотра своего отношения к еде в целом. потом уже пробовать разные схемы питания.
А ви не знаєте случайно, как убрать вот эту доминанту? Это реально вообще? У меня тоже вес 90 но никак сладкое не уберу ну просто вот как наркотик уже(((((
КротоТо• 01 июня 2023
Ответ дляПроработник
Вы мужской метаболизм з женским не сравнивайте. И гормоны разные.
Вас бы в армию, там на тренировках в снаряге вам уходит ещё быстрее.
Навіщо ця агресія? Ви собою пишєтсь після цього посту?
Дюйм оф о4ка• 01 июня 2023
Ответ дляCarin
Через 40 дней соберутся родственники, почтить память после таких советов. Логично.
Голодовка такая есть. Для очищения. Ещё никто не умер.
Можно не кусочек хлеба а полкило. Буханку в день. Но черного. Прям, смерть.
Похудение да!
Но и истерики. 😁
Похудение да!
Но и истерики. 😁
Проработник• 01 июня 2023
Ответ дляКротоТо
Де агресія ? Ви не в курсі, що чоловіки худнуть легше і швидше? Для чого автору інформація про те, як схуд цей чоловік?
І так, мені прикро, що дехто на гражданці мається схудненням, а інші домашнього давно не їли і не бачили. Час міняти.
КротоТо• 01 июня 2023
Ответ дляПроработник
І ви вважаєте це доречно тут висовлювати? Ви ж не знаєте людину, не знаєте обставин, але засуджуєте.Поради дуже рощумні і дієві. Якщо автор прийме до уваги , то діло буде, не зважаючи на жіночй метаболізм.
Проработник• 01 июня 2023
Ответ дляУпругая попка
У вас що, регулярно операції? У вас взагалі лише власний досвід і ви його на всіх натягуєте. Помилка вижившого, йдіть погугліть. Ну і словник докупи прикупіть.
Ви від води така агресивна?
Тріль!• 01 июня 2023
В мене такі ж параметри, ріст 176 см, вік 44 роки, вага зараз 70 кг, але для мене це багато, до 40 років було 65 кг, мені було добре, а от після народження дитини мала 58 кг-для мене мало. Зараз після стресу і смерті матері худну, але я ім не багато і багато працюю на дачі, вам раджу просто переключитися на фізичні навантаження і не сидіти дома та все заїдати
Упругая попка• 01 июня 2023
Ответ дляПроработник
Ви від води така агресивна?
я не агресивна) я розповідаю досвід власний З ПОРАДИ ДИПЛОМОВАНОГО ДІЄТОЛОГА,а не диванних екпердинь без медосвіти,які вважають,що вони розумніші за кандидата меднаук))) у автора є вибір)) і вона його зробить)))як захоче,звичайно. але легше взагалі нічого не робити і продовжувати їсти
Печальки.нет• 01 июня 2023
Ответ дляЙцфыяч
Я убирала месяц. Вначале силой воли. Но я переедание убирала. А убирала майонезеые салатик и которые для меня были наркотиком и тортики с круассанами. С нового года прямо начала. И убирала еду поздно вечером. Вначале элементарно взяла себя в руки. На слабо. Вначале было сложно, подъедала. Потом все легче и легче. Через три недели я поняла что образовалась новая, привычка а старая куда-то ушла. Перестала смотреть на тортики и салаты.. Добровольно причем. Мне начало нравиться это состояние. Когда ты и еда не одно целое. И еда тобой нет управляет. Потом начала худеть, видеть себя, вдохновляться. Насчет сладкого. Я его и не убирала . И убирать не собираюсь. Сладкое в моей жизни есть. Но скажем тортики и большие круассаны я заменила на Твикс маленький и маленький маффин. И только до 14. Утром у меня всегда сладкое есть и кофе с молоком тоже. Потом нет. Доминанта меняется на другую, когда у вас появится новая, привычка. Например, не есть пирожные или есть строго без перекусов. Вы никуда не лененесь. Привычка сформируется . Но вот сформировать ее гораздо сложнее. Для этого нужна злость и сила воли. Как в спорте. Отказываться от всего не нужно. Его нужно изменить или уменьшить. И смотреть со столоны на Сари ощущения. Не бросаться сразу заедать. Научитесь свои ощущения (голода, стресса, печали, радости и тп) наблюдать со стороны. Пусть оно будет какое-то время, проследите за ним. Можете ли вы его выносит без побегает холодильнику? Можете. Можете ли делать какие-то другие дела во время этой эмоции? Тоже можете. Когда вы поймете, что от этих ощущений нет нужно спасаться и убирать изх, вы перестанете это заедать. Ну и ощущение легкого голода тоже полюбите.. Оно прикольное) словно очищаешься. В общем, прежде чем есть вкусняху на эмоциях, вначале побудьте в этой эмоции какие-то время без вкусняхи. Месяц - и вы измените свое отношение к эмоциональному приему пищи.
Ответ дляПечальки.нет
Спасибо ☺️
Коник-стрибунець• 01 июня 2023
Автор, я худела . Спортзал 3-4 раза в неделю по 2 часа
Я полгода особо ничего не видела, ну кроме подтянулась фигура и -2 размера .Потом за пару месяцев слетели кг
Быстрого результата не ждите, живот зараза долго уходит . Я по 5 км на тренажере
Хочу барабульки• 01 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Якщо для Вас 90кг на вагах це не мотивація, то що тут ще додати?
Угги в горошек• 01 июня 2023
Я тут в абсолютній меншості, бо на Порадниці ненавидять фемінізм та боді-позитив. Але все одно скажу свою думку: люба авторко, судячи з цього фото, у вас на ваш вік нормальне, звичайне тіло. Якщо фізично вам ок, то нічого з ним не робіть. Бо це біг по колу на все життя, ви не зможете просто зкинути 10 кг і забути про них. Вам все життя доведеться обмежувати себе в харчуванні та активно займатись спортом. Все життя, розумієте? У житті українки так мало радощів, так багато болю. Для чого забирати в себе ще радощі,для чого посилювати стрес? Щоб вас похвалили на жіночому форумі, коли ви поставити фото до та після? Живіть в гармонії з собою. Життя надто коротке та жорстоке, щоб ще самій себе мучити.
Я не чарівниця вам• 01 июня 2023
Ответ дляПроработник
С такой скоростью еще надо уметь ходить. Я занимаюсь с Таней с ютуба (TGYM), два раза прохожу ее ролик - это занимает час и по шагомеру это где-то всего 5200-5300 шагов, не больше. Скорость у меня 4 км/ч показывает. Так шо 40 тыс - это утром вышел и пошел, и так до вечера