Снідаю авокадо• 01 июня 2023
Парфуми на розлив
Як ви ставитесь до таких парфумів? Замовила через фейсбук, не пам´яиаю точно який сайт ,hugo boss, за 300 грн, пахнуть класно, стійкі , в чому підвох, як думаєте?
Я на хвилинку• 01 июня 2023
Ну як в чому, в тому що це підробка, дешева рибка-погана юшка)))🤷🏻♀️
Яжбоматуся• 01 июня 2023
А почему подвох? У меня много отливантов. Но человек один уже лет 15
И я там же покупаю остатки во флаконах. Они оригинальные)
Этожзвяздаяегообожаю• 01 июня 2023
Та ні в чому, користуйтеся. Я багато років купую тільки D&P на розлив. І постійно чую від людей компліменти.
Снідаю авокадо
• 01 июня 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Розумію, але зазвичай підробки нестійкі, або з часом починають пахнути спиртом або чимось подібним, а тут класний запах і стійкість🤔
Большой секретик• 01 июня 2023
Незрозуміло з старпосту. Ви про оригінал з розпивами чи про різну так звану наливну парфумерію?