Поторописька• 02 июня 2023
От як навчитися грамотно організовувати своє життя?
Почну з того, що ще у школі не знала чого хочу, в старших класах в голові були одні дискотеки. Пішла вчитися в ВУЗ на технічну спеціальність, яку не любила, дуже хотіла втекти з дому, закінчила аби був диплом. Працюю у абсолютно іншій сфері.
Заміж вийшла невдало. Розлучена.
От думаю, що я роблю не так? Як навчитися грамотно планувати своє життя?
Дивлюсь на своїх ровесниць (мені 35 років) дівчата мають вже по двоє діток, роботу, якось сім´ї побудували, піклуються по них, вміють все організувати. А я....😪
Заміж вийшла невдало. Розлучена.
Поросенка• 02 июня 2023
З самого ранку над тим самим думаю.
Обираю іншу спеціальність, думала йти вчитись. Сотні думок і професій в голові. Вчитель поч класів або педагог-психолог.
Або ж фармацевт, фотограф. Сама не знаю, ким бути.
Мені теж 35 і теж інженер, ніколи за дипломом не працювала
Поторописька
• 02 июня 2023
Ответ дляДайте подуться
Вам семья и дети нужны потому что у всех так?
Дивіться, я почала з того, що першочергово не знала чого хочу від життя.
Є знайома, підліток, вже з 9-го класу людина готується до вступу, повністю її життя під те заточено, бо обирає творчу професію, курси, репетитори, їздить обирає куди вступати на дні відкритих дверей і т.д.
А далі все від того і тягнеться, робота, сім´я, діти.
Поторописька
• 02 июня 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
скучно живут люди и вы так хотите?)
А чого це нудно, по-вашому?
Поторописька
• 02 июня 2023
Ответ дляПускаю бісики
Ви весь час робите не те що хочете, а що хочете не знаєте.
А як це зрозуміти і чого я доросла тьотя цього не розумію?
Пускаю бісики• 02 июня 2023
Ответ дляПоторописька
Сидіти і думати про це, методично по всіх сферах життя. Як доросла тьотя
Знаю бакси• 02 июня 2023
Ответ дляПоторописька
Я тоже не знаю, чего хочу. Мне 45.
Но это не мешает мне пробовать новое, исследовать, изучать себя и все вокруг, встречать людей, общаться, дружить, выходить замуж и рожать детей, потому что мне хотелось этого, развестись, когда поняла, что любовь прошла, снова встретить отличного мужчину, снова выйти замуж, родить ребенка уже более осознанно. И так далее. Чем я хочу заниматься - не знаю. Но я продолжаю осваивать разные варианты. И главное - я слушаю свои отклики, пробуя новое. И люблю людей, мужа, детей, друзей и ТД. Одно другому не мешает
Поторописька
• 02 июня 2023
Ответ дляПоросенка
З самого ранку над тим самим думаю.
Вчитись і я думала. Те що подобається заочка 4 роки (1 курс зарахують, так як вища освіта вже). І буде мені 39. Варто це чи ні? Думаю ні.
Поторописька
• 02 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Я тоже не знаю, чего хочу. Мне 45.
Я так швидко не можу, мені треба все обдумувати.
ПекельнаКрасуня• 02 июня 2023
Ответ дляПоторописька
А чого це нудно, по-вашому?
все подруги с детьми как понаписывают про свою жизнь, что аж задумываюсь надо ли оно мне.
Поторописька
• 02 июня 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
Мої теж жаліються але вже понароджували по двоє, а є такі що і троє))) тому не вірю їм
Поросенка• 02 июня 2023
Ответ дляПоторописька
Хм..дуже дивно, це який факультет? В мене 1рік і 4 міс заочки
Принцепесочка• 02 июня 2023
Ответ дляПоторописька
Вам не варто, доки ви не знаєте, чого хочете. Кинете, не почавши. Або в кінці скажете, ой знов не те.