БезникаяЯ• 03 июня 2023
Де купити конверт в Любліні
Потрібно купити конверт в Любліні. Я приїжджаю на автовокзал. Де можна знайти конверти щоб відправити лист. Лише на почті чи є спеціальні кіоски/магазини?
БезникаяЯ
• 03 июня 2023
Ответ дляВоздух в банке
Вам марка нужна, значит и почта
Я знаю в Україні продавали вже з марками конверти не лише на почті? А як на польській правильно буде почта, почтове відділення? Щоб правильно написати в Гугл мап?
Воздух в банке• 03 июня 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Пишите по украински вас гугл поймет
Швидка Настя• 03 июня 2023
Берите конверт на стойке, заполняете.
На них всегда стоит стемпель priorytet
Говорите при оформлении, что без приоритета. Так как 5 зл переплатите за приоритет только.
На них всегда стоит стемпель priorytet