Пузата Хата• 04 июня 2023
Чиї діти навчались дистанційно і їм обіцяють очне навчання
В навчальному 2023-2024 році, але Ви - проти. Що плануєте робити ? Чи пропонує Ваша школа альтернативу ? Можливо, будуть зведені дистанційні класи ? Чи вирішуєте самостійно - дистанційна освіта в приватній школі?
Взагалі законно в умовах війни змушувати переходити дітей на очну форму навчання без права вибору ?
Пузата Хата
• 04 июня 2023
Навіть при умові обладнання сховищ у школі, але, наприклад, коли тривога буде всю ніч, Ви будите дитину та ведете у коридор чи сховище, а до школи потрібно прокидатись о 06-06:30. Натомість під час дистанційного навчання підйом був о 8-8:30 і дитина встигала виспатись, поснідати і на 8:30 приєднатись до уроку. Під час очного навчання від недосипу не буде ніякого нормального навчання
Коренная киевлянка• 04 июня 2023
Мої діти вночі сплять, вранці йдуть в школу, це мій вибір, ніхто не зобов´язаний його наслідувати.
Право вибору вам школа дає: сімейна форма навчання. Десь бачила інформацію, що буде все-таки державна зведена дистанційна школа, але так як мені не треба, не зберігала.
Пілпишіться на ФБ на сторінку НУШ, там викладають офіційну інформацію з роз´ясненнями
Головний кошак• 04 июня 2023
Харків, наша школа мовчить. Від дистанційки вже їде дах. Але офлайн для нашого регіону, на мій погляд, неможливий в умовах війни.
Кредитная• 04 июня 2023
Я за офлайн, це дестанційне навчання до дупи. Дітям потрібно добувати знання і спілкуватися з однолітками, а не сидіти в 4-х стінах з телефонами та планшетами. Це моя думка…
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 июня 2023
Сімейна форма, екстернат, перевод в дистанційну школу типу Оптими.
У нас було очне через тиждень, в ці дні мені було набагато спокійніше, знаючи, що дитина під час тривоги в шкільномуукритті, а не в квартирі на 9 поверсі.
Перша скрипка• 04 июня 2023
В этом учебном году мой ни разу не был в школе. Школа и не обещает.
Интересно, что местная депутат провела ревизию школьного укрытия, укрытие хорошее такое, но якобы ’без второго выхода’, поэтому там только младшая школа.
Я за очное обучение. В укрытия мы не ходим, а школа рядом с домом.
Перша скрипка• 04 июня 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Вот вот.
Хотя, знаете на этой неделе у нас бахкало сильно на работе. И меня поразила паника среди взрослых людей. Это было отвратительно: над головой взрывы, а кто-тоорет, кто-топлачет, кто-то визжит ’не выходите на улицу:. Но нам нужно было выбегать на улицу, а тут же просто спуститься в здании. Да и перед этим всем тренировались они выходить.
ПробілНеПрацює• 04 июня 2023
В нашей школе можно выбрать - учиться в школе или онлайн в зуме, но она частная. Мы выбрали в школе пока. Но если обстановка ухудшится, перейдем в зум, у нас из трех классов по 16 человек в этом году в школьный день раз-два в неделю ходили 10 человек, вме в ес. Остальные уроки были онлайн.
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2023
Я за дистанционное всеми руками, но школа уже сказала, что с сентября нельзя так уже будет. Надеюсь, поменяется что-то. После таких ночей, какач там школа. Надеюсь короче.
Снегурочко• 04 июня 2023
Ответ дляКредитная
Я тоже хочу чтоб ребёнок ходил в школу
Но у нас убежище через дорогу от школы в подвале жилого дома
Тревоги часто,как это будет не знаю
Ганцю в кєдах• 04 июня 2023
Послухаю, ті ж самі думки. Підвал маленький, коли частково було очне та дистанційне ще нічого, вміщались. А зараз коли вийдуть всі + вчителі -це знущання над дітьми. Можна простояти і 4 години( як це було в листопаді-грудні) в темряві.
Цукрові вишні• 04 июня 2023
Петицию надо создавать чтоб у родителей был выбор. Я тоже против офлайн. А ещё будут две смены так,как на всех детей не будет хватать убежища. Ещё в начале учебного года 2022-2023 проходили анонимное анкетирование в школе и там был такой вопрос, что школа должна сделать,что вы отпустили его в школу? А что школа может сделать? Я написала конец войны. Я вдова с тремя детками все учатся в разных заведениях, и чуть что за кем я должна первой бежать?
Молчалка• 04 июня 2023
Ответ дляГоловний кошак
А моему пообещали очно. Он уже мозг вынес, когда в школу, скорее бы сентябрь
Головний кошак• 04 июня 2023
Ответ дляМолчалка
Ви також у Харкові?і мій дуже хоче до школи, а мені страшно...
Молчалка• 04 июня 2023
Ответ дляГоловний кошак
Так, в Харкові
Головний кошак• 04 июня 2023
Ответ дляМолчалка
Так, в Харкові
А у вашій школі проводили опитування батьків щодо цього питання? Наша школа мовчить, хоча підвал- типу укриття є
Молчалка• 04 июня 2023
Ответ дляГоловний кошак
Колись проводила. Не зараз. Можливо ще взимку
Головний кошак• 04 июня 2023
Ответ дляМолчалка
Навіть не знаю...поки не виє сирена і нема вибухів наче і можна було б. А як у четвер обстріляли падли- так яка там школа....
Люблю ХОЛОСТЯКА• 04 июня 2023
То вони планують. Восени невідомо що буде, як повернеться. Це війна, що передбачити і спланувати нереально.
Згадую порадниць які радили вертатись в Київ і стібались з тих які боялись бо у Києві спокійно. Тепер заткнулись. Так що доживемо, побачим.
Муркошечка• 04 июня 2023
1) До осени далеко.
2) Если ночь бессонная, никто не заставит вас принудительно отправлять ребенка в школу.
3) Выбор у родителей есть, не сочиняйте. Семейное обучение (оно ещё до войны существовало), дистанционные школы и т.п.
Пузата Хата
• 04 июня 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Наш класний керівник прямо пообіцяла всім дітям та батькам, що вийдемо. Мовляв, купуйте вже одяг, взуття шкільне і все таке.
Але я теж не можу зрозуміти, які можуть бути гарантії, коли все швидко змінюється.
Ми не в Києві, в Центральній Україні, але памʼятаю, як ще місяць тому насміхались з тих, хто боїться повертатись до Києва. У нас є друзі з Києва, які жили на початку війни у нас, потім поїхали додому через декілька місяців. Зараз хочуть знову приїздити
Пузата Хата
• 04 июня 2023
Ответ дляМуркошечка
1) До осени далеко.
Звісно, є. Самостійно навчати дитину, звільнитись з робити і повністю посвятити себе шкільній програмі (мені, наприклад, треба буде навчати двох дітей в такому випадку). Оптиму ми не потягнемо фінансово.
Заставити піти до школи після тривог ніхто не може (загалом, в будь-якому випадку ходити до школи не заставляють, але що це за навчання?) Якщо тривоги будуть кожної ночі - неділями не ходити?
Муркошечка• 04 июня 2023
Неділями в школу не ходять, бо вихідний.
Зараз багато шкіл, окрім дорогої Оптіми, надають онлайн уроки. Крім того, не всі відкриються, десь немає укриттів. Шукаєте таку безкоштовну школу і переводите своїх дітей. Тобто, вибір у батьків - не тільки сімейне та приватні школи. Було б бажання пошукати.
Так ні, зручніше зайняти позицію ’зрада’, бо ’особиста’ школа не має ресурсу для 5% учнів робити окремо онлайн уроки.
Молчалка• 04 июня 2023
Ответ дляГоловний кошак
Отож
Пузата Хата
• 04 июня 2023
Ответ дляМуркошечка
Третина однокласників за кордоном зараз. Плюс ті, хто проти виходу - це вже не 5 %.
Але будемо якось вирішувати, куди нам діватись
Муркошечка• 04 июня 2023
Ответ дляПузата Хата
Харків чи яке місто? Там, де велика загроза ударів, школи не відкриються. А в Києві не така ситуація, як ви пишете. Може, не 5%, але точно не третина. І ті, хто за кордоном, більшість вчаться в місцевих школах, і онлайн уроки в українській школі не відвідують. Або саме сімейне навчання, або домовились з вчителями просто здавати якісь роботи.