Хтомолодець? Я!• 05 июня 2023
Якби ваша дитина зізналася вам, що вона...
Якби ваша дитина зізналася, що любить людей своєї статі, як би ви віднеслися до цього?
Результат:
вже голосів:
194 (85.09%)
Я б прийняв(ла) її
27 (11.84%)
Свій варіант (напишіть)
6 (2.63%)
Перестав(ла) би спілкуватися
1 (0.44%)
Відмовився(лась) би від неї
Хтомолодець? Я!
• 05 июня 2023
Ответ дляmavpa85
дитина може ще сто разів передумати
Але орієнтація це не вибір
Вільний митець• 05 июня 2023
А які є варіанти, крім як прийняти?
Моя дитина це завжди моя дитина, навіть якщо мені щось не подобається
Залетна Я тут• 05 июня 2023
Хай вона краще буде собою і буде щасливою, ніж житиме все життя не своїм життям, будучи глибоко нещасною людиною.
Я би прийняла вибір дитини. Можливо мені б було нелегко, але прийняла б.
Леди Г• 05 июня 2023
Как отношение родителей повлияет на взгляды ребёнка?
От того, что родители плохо или хорошо воспримут, то взгляды ребёнка не поменяются.
WhiteWidow• 05 июня 2023
Я хочу,щоб вони були щасливі, здорові і реалізовані для себе) А з ким вони будуть трахатись,то не моє діло. Моє - щоб знали про безпечний секс, небажану вагітність і таке інше.
пьЯНА• 05 июня 2023
Ребенок принимает на себя все что навязано социумом Поэтому важно оградить его на период формирования половой зрелости
А дальше уже взрослый человек сам сделает свой выбор
ПоЧуХонтес• 05 июня 2023
Я с мужем работала над этим. Я когда-то его спросила, то он начал агрессивничать, сказал выгоню из дома. А сейчас после долгих бесед признался что ему похер вообще, он понял что просто любит до безумия своего ребенка
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але орієнтація це не вибір
То одиниці на сотні тисяч народжуються. В нашому суспільстві орієнтація дійсно частіше вибір. Наприклад, не красива дівчина розуміє, що шансів на особисте життя буде більше якщо вона буде ʼбучемʼ.
Пліткарка• 05 июня 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Снова пошли темы приучающие народ, что ЛГБТ это норма
Так это и есть норма, если людям хорошо в таких отношениях. Или норма только то что кажется нам, гетеро, с традиционной ориентацией нормой?
Обстановщица• 05 июня 2023
Ответ дляПліткарка
может, и норма. Но нафиг мне знать, кто с кем спит
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ дляпьЯНА
Відгородити від чого? Від всього суспільства? А якщо виросте асексуал? Це в вашому розумінні теж відхилення?
Ушла и Пришла• 05 июня 2023
Я бы приняла это за моду , дочь уже говорила такое , посмеялись всей семьей да и все
Ангел-предохранитель• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Отгородить от того, что нормально быть геем. В детстве это знать ни к чему
Добра, коли сита!• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
да не получается так)))если ее не привлекает женщина физически до рвотных позывов,как она может ’решить’ этим быть? Я себя и представить не могу с женщиной в постели,от чего тут оргазмировать,не понимаю))
Пані з калабані• 05 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але орієнтація це не вибір
У мене були відносини і з чоловіками, і з жінками. Бі теж існують. А якщо ні - то головне, щоб людина була хороша і дитина була щаслива.
У мене нещодавно був період шаленої закоханості в жінку. Якби вона покинула свою сім´ю, а в мене не було чоловіка і дітей (ну ви зрозуміли, реальних проблем мені не хочеться))), то я б хотіла жити з нею.
Так точно!• 05 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але орієнтація це не вибір
А що на рахунок бісексуалів. У мене знайома до 30 десь років з хлопцями зустрічалася, розчарувалась, років 5 зустрічалась з дівчатами, потім знов хлопця зустріла, ще й дитину народила. І роскажіть що це не вибір.
Продолжение пятничных тем))) Я никогда не откажусь от своего ребенка, за то, что она решит, что она любит не мальчиков, а девочек. Её жизнь, переделывать, бороться? Интересно, хоть одна мать лесбиянки или гея, пытаясь таскать его по врачам, отказываясь от него, смогла сменить его ориентацию? Нет!
Морковна• 05 июня 2023
Ответ дляmavpa85
дитина може ще сто разів передумати
А якщо дитині років 16-18?
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Це закономірний етап еволюції суспільства. З-за перенаселення та скорочення ресурсів росте конкуренція во всіх сферах життя, в тому числі в питання знаходження собі пари. Разом з цим, спадає необхідність в розмноженні. Це й буде керівним в виборі партнера.
Вчити треба хіба що однієї річні - що особисте життя треба тримати при собі.
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
В тім і справа, що можна себе налаштувати. А у підлітків багатьох був бі-досвід. Батьки звісно не знають про це.
Добра, коли сита!• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
не уверена.Если человек четко гетеро,то может быть разовая акция в качестве опыта.ну и все.А вот если есть к этому природная склонность,то хоть что делай,природа возьмет свое. Просто пока механизм такой девиации не изучен. Когда расшифруют это на генетическом уровне,тогда и будем разговаривать про моду) Пропаганда,как тут пишут,мода,распространяется на всех,но почему-то не на всех действует.