Хтомолодець? Я!• 05 июня 2023
Якби ваша дитина зізналася вам, що вона...
Якби ваша дитина зізналася, що любить людей своєї статі, як би ви віднеслися до цього?
Результат:
вже голосів:
194 (85.09%)
Я б прийняв(ла) її
27 (11.84%)
Свій варіант (напишіть)
6 (2.63%)
Перестав(ла) би спілкуватися
1 (0.44%)
Відмовився(лась) би від неї
Я супер-пупер• 05 июня 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Але орієнтація це не вибір
Это отклонения.
Воздух в банке• 05 июня 2023
Мне дочь в этом призналась год назад, сейчас ей 16. Я принимаю как есть + думаю, что это может сейчас ей так казаться, а в будущем измениться. Или нет. Или будет Би. Да какая разница. Мой опыт - это мой, а ее - её. Пусть живёт так, как ей нравится, лишь бы другим это не вредило. я ее люблю, пусть будет счастлива с кем угодно
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ дляВоздух в банке
В чому конкретно призналась?
Воздух в банке• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
В чому конкретно призналась?
Что ей нравятся девочки, а не мальчики
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Это отклонения.
Коли люди сплять з секс іграшками, це теж відхилення?
Я супер-пупер• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Смотря с какими.
Виниловая пластинка• 05 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
может, и норма. Но нафиг мне знать, кто с кем спит
А ви на весіллях чи просто коли бачите у соцмережах спільні фото гетеро пар теж ставите такі питання? Нафіг ви усіх навколо сповіщуєте, що спите один з одним? Чи ваше ’нащо знати’ лише до ЛГБТ пар стосується?
Княгиня пітьми• 05 июня 2023
Вот я думаю КАК можно отказаться от своего ребенка из за ориентации? Никогда не пойму таких родителей. Что это за любовь такая?
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ дляВоздух в банке
Что ей нравятся девочки, а не мальчики
Всі разом чи якась конкретна дівчина? Подобається саме сексуально, а не тому що вона її слухає та розуміє та хороший друг.
мадам Везувий• 05 июня 2023
Ответ дляmavpa85
дитина може ще сто разів передумати
Так. У подруги донька у підлітковому віці говорила, що лише дівчата подобаються.
Хлопці не цікавили зовсім.
Зараз у виші навчається, третій курс закінчує. Більше двох років серйозно з хлопцем зустрічається.
Хлопці не цікавили зовсім.
ГонУрова дівка• 05 июня 2023
Мені головне, що б моя дитина була щаслива та що б вона була людиною, а не покидьком. А орієнтація, це тільки особисте діло. Ну, так внуків я б хотіла, але то тільки мої побажання, а діти мають своє життя жити
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ длямадам Везувий
Хлопці не цікавили зовсім.
Тому що від дівчат знаходила емпатію та спільність інтересів. Це часто приймають за закоханість.
УжеВотДа• 05 июня 2023
Я от думаю,що якщо дитина дійсно зрозуміє ,що вона нетрадиційної орієнтації,то напевно треба ретельно вивчати англійську і готувати поступати закордон,і мотивувати залишитись там і будувати своє життя у середовищі де суспільство нормально відноситься до ЛГБТ.У нас в країні люди ще не готові толерантно сприймати людей з нетрадиційної орієнтації.
мадам Везувий• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Може бути. Але ж пройшло.
Тривало десь 4-5 років.
Мост_Устал• 05 июня 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Снова пошли темы приучающие народ, что ЛГБТ это норма
Норма - бути щасливим і жити в гармонії з собою.
Якщо моя дитина буде щасливішею з людиною своєї статі - щаслива буду і я.
І лгбт це чи не лгбт - мені пох.
Мать драконов• 05 июня 2023
Ответ длямадам Везувий
Хлопці не цікавили зовсім.
Це часто так і буває, що в підлітковому віці, в часи становлення сексуальності, тягне до власної статі. Але мало хто стає справді гомо, тут потрібні інші чинники.
І мода, на жаль, один з них. Тому я проти пропагування в стилі *які гомосексуалісти милі, творчі, чарівні* на відміну від *гидких гетеросексуалів*.
Своїх дітей прийму незалежно від орієнтації
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ дляМать драконов
😆 Якщо назвати себе гомо, то творчості та таланту в чомусь це не додасть. Це не пропагування.
Виниловая пластинка• 05 июня 2023
Ответ дляУжеВотДа
Думаю, це швидко зміниться. Буквально сьогодні читала, що перший прайд у 1969 (це ж в історичній перспективі зовсім нещодавно) був зумовлений шаленими утисками ЛГБТ саме в цивілізованих країнах, аж до примусового пожиттєвого лікування у психлікарнях. Минуло не так багато часу - і ось уже більша частина порадниць готова прийняти дитину з такими уподобаннями. А сучасні підлітки, які ростуть на нетфліксі, взагалі це сприйматимуть як варіант норми. Ясно, що не всі, і ті, хто категорично проти зараз - залишаться при своїй думці. Але ж точно так само зараз є люди, для яких ’баба за рулем - обезьяна с гранатой’, або ’жінка не може бути хірургом’. Вони існують, але їх думка не відіграє суспільно значущої ролі.
Морковна• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Це закономірний етап еволюції суспільства. З-за перенаселення та скорочення ресурсів росте конкуренція во всіх сферах життя, в тому числі в питання знаходження собі пари. Разом з цим, спадає необхідність в розмноженні. Це й буде керівним в виборі партнера.
Вчити треба хіба що однієї річні - що особисте життя треба тримати при собі.
Чудова теорія, мені сподобалась. Тільки, з усього не погоджуюсь з ’тримати при собі’, бо це таки дискримінація. натурали ж свою орієнтацію виставляють на показ, а геям треба все тайно.
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ дляМорковна
Я про всіх. Щоб всі не випячували. Я проти PDA для всіх. Тоді ніхто не буде дискримінований.
Обстановщица• 05 июня 2023
Раніше геї маскувалися. Одружувались, брали іпотеку на хрущовку та кредит на ланос. Скоро дійде до того, що гетеро будуть маскуватися.
Мать драконов• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Не спостерігається чомусь такого етапу саме там, де є перенаселення і поменше розмножуватись не завадило б (Індія, африканські країни, Пакістан і тд).
Чи ви вважаєте, що скорочення населення потрібне саме за рахунок більш розвинених країн?
Обстановщица• 05 июня 2023
Ответ дляМорковна
Вони що, ходять із плакатами «Дозвольте нам спати один з одним»?
Чомусь ніхто з геїв не знає з ким я в ліжку, а я знаю з ким вони
Черговий по кухні• 05 июня 2023
Ответ дляМать драконов
Перенаселення - термін глобальний. Залік по всій планеті. Зміна клімату теж по всій планеті.
Чим вище інтелектуальний рівень, тим нижче розмноження. Це не я так вважаю. Це глобальний тренд.
Воздух в банке• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Это было такое откровение - ’мама, мне нужно поговорить с тобой. Я поняла, что мне мальчики совершенно не интересны, но нравятся девочки. Я пока не знаю насколько это серьезно, но сейчас вот так мне кажется. Было ли у тебя так?’.
Я спросила, есть ли у нее сейчас подруги с такими же взглядами, она сказала, что пока никому в этом больше не признавалась, потому точно не знает.
У нее есть подруги, одна, насколько , я поняла, тожн по девочкам , но живёт в соседнем городе. Моя ездит к ней иногда, или эта девочка приезжает сюда и они гуляют вместе весь день.
Мать драконов• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Не додасть. Але люди тяжіють до приналежності до певних груп.
Гомо такі творчі і прикольні, от і я - з ними (хоч не творчий і не талановитий))
А пропагується саме такий образ гомосексуалістів. Не виникає в уяві, що це може бути чоловік з гострою формою мізогінії, правда ж? А такі серед них є. Як і серед гетеро. Тому це пропагування саме певного образу.
Мать драконов• 05 июня 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
А демографічна криза - тренд розвинених країн.