Удачная• 05 июня 2023

Продавці без ФОП, що плануєте робити?

У мене 10-15 продаж в місяць, з кожної продажі заробляю +- 200 грн
Оформити Фоп за 3 тисячі мені не вигідно. Якби були обороти і заробіток хоч на 10 тисяч, то фіг з ним, оплачу 3 тисячі в місяць. Але ж заробіток фігня.
Звісно краще закривати і не працювати зовсім, але товару багато. Де його дівати тепер?
Дівчата, поговоріть зі мною
Затишне кубло• 05 июня 2023
Торгую пока не прижмут.
автор Удачная • 05 июня 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Торгую пока не прижмут.
А що клієнтам кажете писати у призначенні? Нічого, як і раніше?
Затишне кубло• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Так.
Пописанная парта• 05 июня 2023
Дівчата , я щось пропустила ? То що вже всім , хто щось продає треба оформляти ФОП?
автор Удачная • 05 июня 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Так.
Мене це дуже засмучує(
Я в Закарпатті, тут роботи нема (всім відомий факт). Та взагалі в цілому в Україні нема робочих місць для всіх, а не дають заробити хоч щось.
Так люди і повиїзджають закордон..
цього добиваються?
Я зла..
хоча це скоріше відчай
Мяо мой мяо• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Мне муж часто деньги кидает, с мамой постоянно обмениваюсь. Нечего никто не пишет, а оборот постоянно... Вот не верю(может и зря), что за несколько тысяч будет проблема. Вот у знакомых без трудоустройства и тд зп за десяток человек на одну карту падает... Вот это подозрительно, вот это будет проблема. А за пару продаж на шафе, олх,переводы от родных... Ну посмотрим
Alianna88• 05 июня 2023
ФОП відкрий та й торгуйте
Затишне кубло• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Мене це дуже засмучує(
Так люди і повиїзджають закордон..
цього добиваються?
Я зла..
хоча це скоріше відчай
В мене на картках лише кредити . Власні кошти я одразу знімаю, витрачаю.
Якщо схватят за руки і заблокують картки, нехай. Там крім їхніх кредитів нічого немає.
Тоді і відкрию фоп. Але не знаю, 2 чи 3 група, подумаю яка вигідніше
автор Удачная • 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
ФОП відкрий та й торгуйте
А сенс? Заробила 3 тисячі і віддала їх на фоп. А собі за що жити?)
ДелайКак_Я• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
ФОП відкрий та й торгуйте
Ага я в прошлом месяце продала три вещи 300+300+350 - открыть фоп, смешно
торговлей не занимаюсь продаю бу или лишнее
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляПописанная парта
Нууу, читайте податковий кодекс.
Б/у речі навряд чи оподатковуватимуться.
Можуть зняти 19,5% як при отриманні % за депозит.
За все треба платити, кявіть собі
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Торгую пока не прижмут.
Як прижмуть то заблокують рахунки. Якщо оборот великий можуть в ухиленні від споати податків щвинуватити, а це донарахування податків і штраф
Затишне кубло• 05 июня 2023
Ответ дляПописанная парта
Та щось каламутять воду, що з 5 червня всіх будуть перевіряти.
Хоча в моно банку написано, що після 400 000 грн перевіряють
Мяо мой мяо• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
ФОП відкрий та й торгуйте
Посчитайте. 10 продаж, по 200 грн в плюс. Доход ровно на налог, чтоб этим боровам в правительстве было, что кушать.
S.W.I.M.WEAR.OUTLET• 05 июня 2023
Та заспокойтесь Ви, нікому ви з тими 3 тис не потрібні
Фін моніторинг від 5 тыс на 1 транзакцію за добу , від 400.000 міс
Підозріли нарахування , це коли ви нічого не отримували и почався велий потік зарахувань
Анонім Завгосп• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Мене це дуже засмучує(
Так люди і повиїзджають закордон..
цього добиваються?
Я зла..
хоча це скоріше відчай
Вони добиваються, що ніхто не повернеться з-закордону. Ймовірно треба все ж таки вчити німецьку тта все життя житина зйомі на чужині(((((((
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Я не буду вам розповідати що таке податки, звідки беруться гроші на дєцкі, пенсії та інші соцвиплати.
Коли звик не платити звісно віддавати не хочеться, але насправді весь дохід має оподатковуватись
автор Удачная • 05 июня 2023
Ответ дляS.W.I.M.WEAR.OUTLET
Такі суми мені не загрожують.. але..
Знати б що точно ніклму не потрібна)(
Мяо мой мяо• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Но должна быть адекватная оценка. Например, только от доходов. А не заработай тысячу, а отдай две.
Хачапууури• 05 июня 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Не путайте мух з котлетами.
400к - закон про фінмоніторинг.
Збір даних по картках - нова редакція закону про платіжні послуги.
Анонім Завгосп• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Нууу, читайте податковий кодекс.
За все треба платити, кявіть собі
Знайте, якщо б унас була така шикарна економіца, соціальна підтримка, освіта, медицина, ставл. 3 крапочки)...То так! А я ні, то Але ж ми зі злиднів не вилазимо. В моєї родини нема доходу 100+ кусків.
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляS.W.I.M.WEAR.OUTLET
Ні фінмоніторинг не так працює. Знаю людей яким неофіційна зп приходила на картку кілька років, а у 2019 їм заблокували рахунки фінмоніторинг. Оскільки суми по 30+ тис то був гємор і податки вони такі платили і штраф. Відкривали ФОП в кінцевому результаті
Затишне кубло• 05 июня 2023
Ответ дляХачапууури
Не путайте мух з котлетами.
400к - закон про фінмоніторинг.
Ну почекаємо, подивимося. Може щось розвиднеться.
СhanelKa• 05 июня 2023
Перевіряють великі суми- це точно не 5,10, 15 тис в місяць
Але їх і раніше перевіряли
автор Удачная • 05 июня 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Зізнаюся, я в кожну тему про «треба виїхджати» та «не повернусь» приходила сварити авторів. Мене аж трусило від цього. Навіщо ця агітація, ми потрібні країні, навіть без форпів, жити, купувати, робити оборот грошей. А тепер сама вийшла на ці слова..
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
А вам відомо які податки в Німеччині і яке покарання за їх несплату? Коли вас знімуть з соціалу то ви будете неприємно здивовані
Патріотка з дивану• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Вы НЕ правы. Должны быть лимиты, что до такой-то суммы налога нет. Иначе человеку не выжить.
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Зробіть петицію на сайті президента, може вас підтримають 25 тис українців
Патріотка з дивану• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
А вам они известны?

В любой стране есть адекватная сумма, которая не облагается налогом

Только в Украине не облагается налогом - 17 грн
автор Удачная • 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Так, податки 50%
У мене подруга там. Але там медицина по страховці, заплати в тисячах євро.
Я була в Європі і бачила пенсіонерів які сидять на набережному кафе, пьют вино і піццу їдять. А наші?
Наші копійки рахують. У тата інвалідність, пенсія 2000
Рашистських полонених утримують на 5 тисяч, а інвалідам -дві.
Не хочу переводити цю тему в політичний срач, але мене бомбить