Удачная• 05 июня 2023

Продавці без ФОП, що плануєте робити?

У мене 10-15 продаж в місяць, з кожної продажі заробляю +- 200 грн
Оформити Фоп за 3 тисячі мені не вигідно. Якби були обороти і заробіток хоч на 10 тисяч, то фіг з ним, оплачу 3 тисячі в місяць. Але ж заробіток фігня.
Звісно краще закривати і не працювати зовсім, але товару багато. Де його дівати тепер?
Дівчата, поговоріть зі мною
Анонім Завгосп• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
А вам відомо які податки в Німеччині і яке покарання за їх несплату? Коли вас знімуть з соціалу то ви будете неприємно здивовані
А я відштовхуюсь від того, що мінімалка в Німеччині не тотожна мінімалці в Україні, коли або платишь за житло, або витрачаєшь на їжу (без одягу)
Патріотка з дивану• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Так, податки 50%
У мене подруга там. Але там медицина по страховці, заплати в тисячах євро.
Я була в Європі і бачила пенсіонерів які сидять на набережному кафе, пьют вино і піццу їдять. А наші?
Наші копійки рахують. У тата інвалідність, пенсія 2000
Рашистських полонених утримують на 5 тисяч, а інвалідам -дві.
Не хочу переводити цю тему в політичний срач, але мене бомбить
В Германии не 50 процентов - там есть и меньше процентов из зарплаты, если зарплата не большая

Чем меньше зарплата, тем меньше налоги. Ещё и возврат налогов есть
СhanelKa• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Так, податки 50%
Ні, не 50%
У всіх різні податки
Це залежить від доходів, сімейного стану податкові класи абсолютно різні
Звездолётчица• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Я не буду вам розповідати що таке податки, звідки беруться гроші на дєцкі, пенсії та інші соцвиплати.
Коли звик не платити звісно віддавати не хочеться, але насправді весь дохід має оподатковуватись
На самом деле во время войны можно не платить кредиты и ком услуги, но о чем это я, войны же нет, потому в тотальной безработице и огромных ценах и тарифах самое время реформы такого рода устраивать, ведь есть такие как вы, кто это поддерживает 🤦
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Так, податки 50%
Не можу сказати що мені легко живеться і гроші падають з неба. Основна причина бідності - корупція. Причин 2: менталітет такий що всі хочуть когось надурити і закривають очі на те що інші крадуть.
Щодо пенсіонерів та людей з інвалідністю: так, це проблема, але податкова система у нас тако що всіх ( крім дерслужбовців) урівнює, скільки б ти податків не платив будучи працівником.
Я особисто борюсь з корупцією, пишу скарги про випадки які знаю, виношу в медіа-простір інфу. Йдеться про маленьких шишок, яку зазнались. Без цього ніяк: мертві душі, премії, надбавки, ’одинокі матері’ при батькові в домі і т.д. Це все обкрадання соціально незахищених
mavpa85• 05 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Мне муж часто деньги кидает, с мамой постоянно обмениваюсь. Нечего никто не пишет, а оборот постоянно... Вот не верю(может и зря), что за несколько тысяч будет проблема. Вот у знакомых без трудоустройства и тд зп за десяток человек на одну карту падает... Вот это подозрительно, вот это будет проблема. А за пару продаж на шафе, олх,переводы от родных... Ну посмотрим
від родичів можна буде отримувати перекази
Звездолётчица• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Налог с ЗП больше 41.5%?
Триндю-бриндю• 05 июня 2023
Планую врешті додивитись це відео ’Практикум - вимоги до банків’ і пропрацювати його:
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
А вам они известны?

В любой стране есть адекватная сумма, которая не облагается налогом

Только в Украине не облагается налогом - 17 грн
Нема такого. Є соціальна програма: субсидії, виплати у разі браку коштів. Від торгівлі сплачується податок.
Играю у края• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Так, податки 50%
так от щоб пенсіонери жили більш-менш нормально, требі платити податки! А у нас третина, як мінімум, взагалі нічого не платить, але дитячими садками, школами, лікарнями безкоштовними користуються і за пенсіями і соц.виплатами перші біжать. Хочете жити в цивілізованій країні - вчіться працювати чесно. Звісно, з малого обороту нічим платити - думайте, як розширити асортимент чи змінити його на те, що продається краще, розміщуйте оголошення на різних ресурсах
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Я згідна з вами що тут жити дорого і заробити важко
Відкушу все що стирчить• 05 июня 2023
Ответ дляУдачная
Зізнаюся, я в кожну тему про «треба виїхджати» та «не повернусь» приходила сварити авторів. Мене аж трусило від цього. Навіщо ця агітація, ми потрібні країні, навіть без форпів, жити, купувати, робити оборот грошей. А тепер сама вийшла на ці слова..
Кто-то раньше к этому приходит, кто-то позже. Я, например, ещё в 2016 поняла, что кина не будет и уехала.
Мы нужны стране и власти только как доноры на черном рынке трансплантологии . С нас возьмут все, высосут все соки и взамен не дадут ничего.
Власти успешно делают все, чтоб люди выезжали массово.
Ну а что делать? Работы нет, коммуналка конская, цены *2 выросли.
Відкушу все що стирчить• 05 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Вы НЕ правы. Должны быть лимиты, что до такой-то суммы налога нет. Иначе человеку не выжить.
В Польше, например, если доход меньше 5000 зл в год, то он налогом не облагается. Никаких фопов открывать не надо. Это примерно около 45000 грн.
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
За комунальні треба платити, перечитайте інформацію яку зустрічали. !!! Пені і штрафи нараховувати не мають права. Підприємства що надають вам послуги платять зп працівникам, закуповують ресурси.
У ващому розумінні вам всі винні.
Завищення цін мене теж не влаштовує, багато одягу і продуктів привозу з Польщі або замовляю онлайн
Патріотка з дивану• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Есть такое.
Вы в Германии живёте? Или все таки в Украине?
Патріотка з дивану• 05 июня 2023
Ответ дляИграю у края
Бесплатно в садике, школе и больнице?
Играю у края• 05 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
да не платите, конечно, а с чего, интересно, будут получать зарплаты работники этих самых предприятий? Вряд ли вы будете рады сидеть без воды, света и т.д. если они откажутся работать бесплатно
Звездолётчица• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Зробіть петицію на сайті президента, може вас підтримають 25 тис українців
И что ? У нас только петиции про ЛГБТ имеют вес, а все, что грозит заработку верхушки никто не рассматривает
Мудробаба• 05 июня 2023
Я вважаю, що більшість би не приховувала свої доходи, якби в країні не було такої корупції. Коли є довіра до держави, як до інституту. Тому так, це поки все ще замкнене коло.
І хоча у мене давно ФОП і я чесно плачу податки, але можу зрозуміти тих, кого всі ці нововведення турбують.
Потрібен сигнал довіри зверху. Першочергово.
Лялькодзьоб• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
Ну так, судлям же верховного суду не вистачає на квартири і зп по 300-400 тис грн.. та й дороги не строяться он батальйон монако плачеться, що доходи впали у бідосів
Відкушу все що стирчить• 05 июня 2023
Ответ дляИграю у края
Так налоги все 30 лет платим нормально, а пенсионеры из года в год выживают на 2100 -2400 пенсии.

Воровать не надо просто.
Лялькодзьоб• 05 июня 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Но должна быть адекватная оценка. Например, только от доходов. А не заработай тысячу, а отдай две.
Ні, спочатку мусимо знати куди йдуть наші податки
Играю у края• 05 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Бесплатно в садике, школе и больнице?
да, практически бесплатно, посмотрите сколько стоят частные школы и дет.сады в месяц и перестанете смеяться. И во многих странах практически нет государственных садов и декретов по 3 года и живут люди, не жалуются
Патріотка з дивану• 05 июня 2023
Ответ дляМудробаба
Согласна с вами на сто процентов.

Рыба гниёт с головы. Сколько бы тут не рассказывали о простых людях, им до чиновников ой как далеко - именно чиновники виноваты в том, что в Украине такая печаль с коррупцией.
Играю у края• 05 июня 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить

Воровать не надо просто.
сколько процентов населения честно платит налоги? С реальной зарплаты?
Звездолётчица• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
У ващому розумінні вам всі винні.
Нет, не надо, государство должно покрывать эти платежи, но!, только во время войны, которой у нас нет официально.
Я в Польшу не езжу и онлайн не могу 2 помидора и литр молока заказывать.
Alianna88• 05 июня 2023
Ответ дляИграю у края
Здається це з тієї категорії людей що з Тернополя поїхали на соціали в інші країни, своє житло здають ще й хочуть не платити комуналку бо війна ж
Лялькодзьоб• 05 июня 2023
Ответ дляAlianna88
А в Німеччині також в 4 рази завишають вартість товарів при купівлі держ замовлень? Чи можливо в Німеччині також розрив між мін песієї та макс 70 разів?
автор Удачная • 05 июня 2023
Ответ дляМудробаба
Я закрила фоп коли почався ковід, не можна було працювати. Так мій стаціонарний магазин і накрився з кінцями(
Більше повернути покупців не вдалося. Відвикли і все.
Патріотка з дивану• 05 июня 2023
Ответ дляИграю у края
Люди пытаются выжить и берутся за любую работу. Сам человек не может НЕ платить налоги со своей зарплаты - эти налоги платит или не платит работодатель!