Забула що?• 05 июня 2023

Де якісний 95 бензин?

Подобається заправляти на Укрнафта, наче підтримуєш виробника і якість подобається але сьогодні попалась стаття, де паливо Укрнафта після експертизи визнали найгіршим. Де,на вашу думку, ціна пального відповідає якості? Київ
Лепетун• 05 июня 2023
Я на вог мустанг заливаю

Катастрофа• 05 июня 2023
Окко окко. Но я заправляюсь под домом в Катрале. Знаю, что хорошее. На Окко лень переться ))
ДеньгиНеСдаю• 05 июня 2023
Вог и сокар для,меня лучшие, окко чуточку отстает. Кло - от конкретной точки зависит, от ужасного, до нормального
tolyu• 05 июня 2023
Я за Сокар і категорично проти WOG ( бо я там працювала)
ИграйМойГормон• 05 июня 2023
Заправляюсь на WOG 95м, поки питань з-за палива не було. Але ж 5 років - це іще невеликий термін для висновків. Побачимо...
Пешеходик• 05 июня 2023
Сокар