ФФФФристайла• 07 июня 2023
Дівчата порадьте! Розсудіть. Брати з собою у відпустку похресницю?
Чи їхати з дитиною самій ? Їдемо в Поморіє, будемо винаймати житло, без харчування, готуватиму сама, тому беру апартаменти з кухнею. Кума запропонувала взяти похресницю з собою, вона знає, що одна їхати я не хочу. Ми дружимо, як рідні. Похреснитці 22 роки їй, дуже хоче поїхати, зараз з грошима важко , але залюбки складе мені компанію, допоможе. Тобто, на якісь особисті дрібні витрати візьме, але основні витрати повністю на мені. Я спочатку зраділа, майже погодилася, а чоловік як дізнався, висловв своє проти, з житлом різниця невелика, основне це проїзд «та ще один рот» Але я не хочу їхати одна, це нудьгувати з малою, що краще взагалі не їхати. Хто прав?
Мрії у вирії• 07 июня 2023
Есть финансовая возможность - возьмите. Но вы ж не будете с мужем ссориться из-за этого?
НЛОша• 07 июня 2023
Якщо кошти не важливі ,то беріть.
Треба вам з чоловіком вирішувати,а не тут.
ШанельКуКу• 07 июня 2023
Мы должны решить есть ли у вас деньги оплатить себе компанию? Серьёзно?
ПоЧуХонтес• 07 июня 2023
Кума запропонувала взяти діваху 22 років знаючи, що у них немає грошей. Ну таке собі... Я розумію ще якщо за житло вона не буде платити, але за проїзд і якийсь мінімум на продукти вона повинна оплатити, бо інакше це прям мега нахабність
ФФФФристайла
• 07 июня 2023
Ответ дляОбижулька
Делайте так , как вам удобно. Надеюсь, хоть дорогу она себе оплатит
Ні, дорога в обіидві сторони, харчування, проживання на мені
ФФФФристайла
• 07 июня 2023
Ответ дляМрії у вирії
Звісно ні, але він вважає, що брати витрати ще за одну людину, аби мені не було скучно - дурістю
муха в кедах• 07 июня 2023
Зачем тогда крестили, если это по факту так и остался чудой человек?
ЯНаПэПэ• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Скажите, что у вас нет денег платить за эту девушку.
А дорога это бензин и ваша машина ?
Глубоководная селедка• 07 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
хрестили щоб возити в Поморіє?
Этожзвяздаяегообожаю• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Автор вы чего?
Деваха УЖЕ 22 годика как бы.
Она что не работает?
Деваха УЖЕ 22 годика как бы.
Она что не работает?
Дівчина заглядєніє• 07 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
вы уже всех своих крестников на отдых свозили?
Экспертиза• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
На Вас чи на чоловікові ?
Крижана бурулька• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Если честно, это много. Я считаю, что дорогу и часть питания она должна оплатить. И вообще не поник, как Вам это предложили? Типа: возьми ее, оплати все, а то у нас нет денег? Или как?
ФФФФристайла
• 07 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А дорога это бензин и ваша машина ?
Автобус
Смурфетта• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Ну это наглость конечно. Хотя если вы при деньгах то можете. А кума совсем без денег?
Рожки-да-ножки• 07 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
А крестят, чтобы оплачивать отпуск взрослым крестникам?
Борисфенка• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Якщо за все платите ви, то яка різниця, що він там вважає???
Рожки-да-ножки• 07 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А Поморие это где?
Болгария.
1200 км от Киева
Скажений гудзик• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Так ви ж її хрестили, я б свою хрещеницю взяла. Та і дійсно веселіше, самій з дитиною ппц як нудно
Жирафовое варьенье• 07 июня 2023
Я в свом 22 уже 4 года как работала, и сама себе отдыхи оплачивала..
а тут бубочку хотят отправить за чужой счет, ну-ну…
ФФФФристайла
• 07 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Кроме денежной части , если ваша «девочка» пойдет в загул , то вас затем и крайней сделают, что не усмотрели за «ребеночком», подумайте оно вам надо?думаю у вас не компания будет, а одна головная боль!
Ваш муж прав- оно вам надо?
Питання тількі в грошах. Загул ні)
Подтяжка• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Питання тількі в грошах. Загул ні)
Суттєва для вас ця сума?
ФФФФристайла
• 07 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Автор вы чего?
Деваха УЖЕ 22 годика как бы.
Она что не работает?
Деваха УЖЕ 22 годика как бы.
Она что не работает?
Студентка
Veronika_100k• 07 июня 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
хрестили щоб возити в Поморіє?
Да, священник так и пел, помахивая кадилом:
’Да отвезённая ты будешь в Поморие рабой божьей Советчицей’
ФФФФристайла
• 07 июня 2023
Ответ дляЭкспертиза
На Вас чи на чоловікові ?
На нас. Ми працюємо на рівних.