ФФФФристайла• 07 июня 2023

Дівчата порадьте! Розсудіть. Брати з собою у відпустку похресницю?

Чи їхати з дитиною самій ? Їдемо в Поморіє, будемо винаймати житло, без харчування, готуватиму сама, тому беру апартаменти з кухнею. Кума запропонувала взяти похресницю з собою, вона знає, що одна їхати я не хочу. Ми дружимо, як рідні. Похреснитці 22 роки їй, дуже хоче поїхати, зараз з грошима важко , але залюбки складе мені компанію, допоможе. Тобто, на якісь особисті дрібні витрати візьме, але основні витрати повністю на мені. Я спочатку зраділа, майже погодилася, а чоловік як дізнався, висловв своє проти, з житлом різниця невелика, основне це проїзд «та ще один рот» Але я не хочу їхати одна, це нудьгувати з малою, що краще взагалі не їхати. Хто прав?
Обижулька• 07 июня 2023
Делайте так , как вам удобно. Надеюсь, хоть дорогу она себе оплатит
Мрії у вирії• 07 июня 2023
Есть финансовая возможность - возьмите. Но вы ж не будете с мужем ссориться из-за этого?
НЛОша• 07 июня 2023
Якщо кошти не важливі ,то беріть.
Треба вам з чоловіком вирішувати,а не тут.
Смячиком• 07 июня 2023
Если есть и правда финансовая возможность, конечно, взяла бы
ШанельКуКу• 07 июня 2023
Мы должны решить есть ли у вас деньги оплатить себе компанию? Серьёзно?
ПоЧуХонтес• 07 июня 2023
Кума запропонувала взяти діваху 22 років знаючи, що у них немає грошей. Ну таке собі... Я розумію ще якщо за житло вона не буде платити, але за проїзд і якийсь мінімум на продукти вона повинна оплатити, бо інакше це прям мега нахабність
автор ФФФФристайла • 07 июня 2023
Ответ дляОбижулька
Ні, дорога в обіидві сторони, харчування, проживання на мені
автор ФФФФристайла • 07 июня 2023
Ответ дляМрії у вирії
Звісно ні, але він вважає, що брати витрати ще за одну людину, аби мені не було скучно - дурістю
муха в кедах• 07 июня 2023
Зачем тогда крестили, если это по факту так и остался чудой человек?
ЯНаПэПэ• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Скажите, что у вас нет денег платить за эту девушку.
А дорога это бензин и ваша машина ?
Глубоководная селедка• 07 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
хрестили щоб возити в Поморіє?
ЛЮБА• 07 июня 2023
Кроме денежной части , если ваша «девочка» пойдет в загул , то вас затем и крайней сделают, что не усмотрели за «ребеночком», подумайте оно вам надо?думаю у вас не компания будет, а одна головная боль!
Ваш муж прав- оно вам надо?
Этожзвяздаяегообожаю• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Автор вы чего?
Деваха УЖЕ 22 годика как бы.

Она что не работает?
Дівчина заглядєніє• 07 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
вы уже всех своих крестников на отдых свозили?
Экспертиза• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
На Вас чи на чоловікові ?
Крижана бурулька• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Если честно, это много. Я считаю, что дорогу и часть питания она должна оплатить. И вообще не поник, как Вам это предложили? Типа: возьми ее, оплати все, а то у нас нет денег? Или как?
Этожзвяздаяегообожаю• 07 июня 2023
А Поморие это где?
автор ФФФФристайла • 07 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А дорога это бензин и ваша машина ?
Автобус
Смурфетта• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Ну это наглость конечно. Хотя если вы при деньгах то можете. А кума совсем без денег?
Рожки-да-ножки• 07 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
А крестят, чтобы оплачивать отпуск взрослым крестникам?
Борисфенка• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Якщо за все платите ви, то яка різниця, що він там вважає???
Рожки-да-ножки• 07 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А Поморие это где?
Болгария.
1200 км от Киева
Смурфетта• 07 июня 2023
Автор а вашему ребёнку сколько?
Скажений гудзик• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Так ви ж її хрестили, я б свою хрещеницю взяла. Та і дійсно веселіше, самій з дитиною ппц як нудно
Жирафовое варьенье• 07 июня 2023
Я в свом 22 уже 4 года как работала, и сама себе отдыхи оплачивала..
а тут бубочку хотят отправить за чужой счет, ну-ну…
автор ФФФФристайла • 07 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Ваш муж прав- оно вам надо?
Питання тількі в грошах. Загул ні)
Подтяжка• 07 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Питання тількі в грошах. Загул ні)
Суттєва для вас ця сума?
автор ФФФФристайла • 07 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Автор вы чего?
Деваха УЖЕ 22 годика как бы.

Она что не работает?
Студентка
Veronika_100k• 07 июня 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
хрестили щоб возити в Поморіє?
Да, священник так и пел, помахивая кадилом:
’Да отвезённая ты будешь в Поморие рабой божьей Советчицей’
автор ФФФФристайла • 07 июня 2023
Ответ дляЭкспертиза
На Вас чи на чоловікові ?
На нас. Ми працюємо на рівних.