Daimyo• 08 июня 2023

Спочатку вони казали що Київ надійно захищений, відбулися прильоти, тепер кажуть

Тема не для провокації і не для срачу, а щоб зрозуміти що вони роблять.
Будь ласка не баньте.
Спочатку вони казали що Київ надійно захищений, потім відбулися масові прильоти, постраждали люди. Дехто покинув місто на якийсь час.
А тепер кажуть оце:
Київська ГЕС захищена з повітря та зсередини, - гендиректор Укргідроенерго
Ігор Сирота заспокоїв, що погрози росіян щодо Київської ГЕС - тільки в їхній уяві:
"Вони не могли туди дістатися, коли були від станції буквально за 5 км - в Димері. То сьогодні тим більше вони нічого не зможуть з нею зробити".

Я розумію звісно, що вони заспокоюють людей, але ж, навіщо хвалитися, щоб спровокувати непотреб рашистский, на якісь дії, чи що це?
Ну побалакали вони про Київське водосховище, по переливали з пустого в порожнє, та й забули.
Бо мозок там, щоб збереглася пам´ять, відсутній, а наші запам´ятали, та продовжують їм про це нагадувати, питається навіщо?
Еленка14• 08 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Ви гарно розказали, що в регіоні досить безупречно, а я сказала, що попасть на той світ хватить і тої небезпеки , що є. Я мучила це вказати і привела приклади, як саме це може відбуватися. От саме ця я мала за ціль.
Ну а дамбу не конче зруйнувати, щоб її прорвало, ходила ж в інтернеті версія, що і Каховську угодили дещо раніше (хоча можливо, тепер ще добавили), Але напор води таки зіштовхнув уламок тріснутої стіни тепер
Гугль перекладач? Косите під українку?

Еленка14• 08 июня 2023
Ответ дляsymbol
І про який «конфлікт» мова?
Та русня це, з Гугл перекладачем. Дивіться, як незграбно текст переведений
nnata• 08 июня 2023
Ответ дляАриэлла
Масовий запуск відбувався, ППО з ракетами впоралася, щира подяка нашим хлопцям за це.
А якщо орки наприклад всі помилки після того прорахували, та вирішать зробити наступного разу якось інакше, де впевненість що цього не відбудеться, в мене її наприклад немає.
И.ии. берем лахи и валим, раз у вас немає впевненності, я вот под Києвом сижу, маленько висплюсь...
Автор,вы, мягко говоря , какая то, странная..
nnata• 08 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Ви так смішно пишете.
Ви думаєте, що якщо збивають, то вже все , можна не переживати?
Якщо ’забили’, то уламки впадуть в іншому місці , причому тих уламків не один!. Навіть якщо допустить, що вони впадуть на зелену зону або пустир, навіть і там може людина йти. А не раз впадуть і в якесь ближе до цивілізації місце.
Крім того, збивають не святим духом, а ракетою ПВО, яка якщо не влучить (допустим, вкралася похибка всього на 50 см і ПВО пройшла мимо), то вона теж десь падає. І добре, якщо це буде нежитлова місцевість, Але буває по різному.
А випадків, коли не збивали, досить багато бувало, в новинах мало не щотижня передають, що в Києві і на Київщині кудись влучили.
Это вы смешно пишите. Война в стране ау, да летает, да уламки падают, и да, Киев защищен в данной ситуации достаточно хорошо!!! И да, все может быть..и упасть не на пустырь, и пострадавшие есть, и дальше могут быть, но еще раз- война в стране, вы в курсе, надеюсь...
Я в шоке от некоторых комментариев..
Русні здаПи• 08 июня 2023
Ответ дляАриэлла
Мені страшно, а поїхати з України не можу, бо в мене бабуся і дитина, сина не випустять зі мною😥
Значить син дорослий, сам за себе подбає. Бабуся на доглядальницю. Що ви чекаєте ?
Christ1na• 08 июня 2023
Ответ дляsymbol
У вас електрики зараз немає? Дайте вгадаю, ви взагалі не тут
Ото аби шо ляпнуть, я кажу не за зараз
symbol• 08 июня 2023
Ответ дляChrist1na
Ото аби шо ляпнуть, я кажу не за зараз
Та то ви ляпаєте, враховуючи кількість обстрілів і стан ПВО на той час, зиму ми нормально пережили. А електрику продавати, якщо її надлишок - це поповнення бюджету, а не зрада

Shipowner• 09 июня 2023
Ответ дляАриэлла
А українцям їхнє існування поперек горла вже, не розумію, чому ми не можемо по їхній московії вдарити, щоб вони там в своєму болоті всі передохли нарешті.
ак очевидно зі знищенням дамби’.

Щоб підірвати дамбу на Казаровичах у березні 2022 року, знадобилось 1800 кг тротилу та ще й шнурами до УР-77 докидували. Було два підрива, перший- 1000 кг тротилу, і його не вистачило.
Під другий підрив вибухівку кидали просто в воронку від першого вибуху, з шнурами до УР-77.
Другий підрив зміг пошкодити шлюз, і вода пішла в Ірпінь. І це тільки підрив шлюзу.

І там дамби самої метрів 700 мабуть.
Новокаховська дамба мала 16.5 метрів у висоту. Це висота пʼятиповерхівки. Довжина майже 4 км.
Ніяка ракета, не може знищити цю дамбу. Навіть десять ракет.
ОТРК не розраховані на знищення таких споруд. Тому росіяне і не бʼють по дамбам та великим мостам. Бо ОТРК- це для знищення штабів, складів, а не для того щоб у споруди які з десятків метрів бетону зроблені пробивати отвори.

Новокаховська дамба була знищена знизу, те що я бачив по фото- там судячи зі всього закладували тротил на колони під воду. Замінували окремо кожну колону, підірвали, кумулятив знищив під водою колони і руйнування почалось знизу. А потім тиск води просто обрушив дамбу.
Таке мінування - це робота на декілька днів групою саперів. І я не вважаю за можливе що українськи диверсанти притарабанили на горбах від 4 і більше тонн вибухівки(більше я вважаю, але точну кількість не скажу), та змогли його розмістити на опорах, в шлюзі, та машинному відділенні ретельно охороняємого обʼєкта, да так щоб росіяне цього не помітили.
Це просто неможливо.
Прильоти такої вибухової дії що могли нанести пошкодження дамбі (не плутати з автомобільним містом збоку дамби, там просто шар асфальту на металевих конструкціях, і то його скільки хімарсами били) були б зафільмовані росіянами, такі прильоти неможливо не скрити, як і сліди прильотів ЗВЕРХУ. А іх судячи зі всього немає.

А тут чомусь відеопідтверджень прильотів великої потужності немає, але дамба просто зруйнувалась на ровному місці майже по всій довжині.
Дамба була зруйнована професійно і в цілому. Цілью було не тільки підняти воду (вистачило б знищення шлюзу), а саме знищити повністю дамбу. Принести в Україну екологічну катастрофу на мільярді долларів та зробити на довгий час ті території непридатними для проживання.
Це тероризм. І це єдине на що спроможна Росія.
Карпюк Олександр.
Морський піхотинець, воїн ЗСУ.