Нема в стрічці хвилювалки. Вже всі звикли і спокійні? Ось і тривога(. Суки!
Наталія-Ната• 09 июня 2023
Кто-то мопеды слышит ? Хочу поспать но побаиваюсь. Вот как люди спять под шахиды, взрывы, ракеты , хоть бы хны
karinaanik• 09 июня 2023
Ответ дляДресса
Я тоже не могу понять закрывать окна или нет? Вроде все пишут открывать чтобы не выбило. Но страшно жесть, все слышно и плюс когда что-то летит воздушная волна в комнаты заходит и межкомнатные двери ходуном ходят. Может все таки лучше их закрывать?
Мы чаще открываем, но у нас летом, в принципе всегда они открыты
БрЮнЕтОчКа77777• 09 июня 2023
Ответ дляДресса
У меня открыто. Жарко в квартире.
Ответ дляebbi
Мені здається,що поки їх кремль разом з їх москвою гатити до падаючого каміння не почнуть ні фіга не буде.Вони кончені,їм нас...ти що відбувається за сотню кілометрів від кремля.На бебекіни,шебекіни і курськи їм глибоко накласти.Я кожного дня чекаю ’ну коли?’
Никто не будет их гатить... Мир всё проглотит и переварит.
marinamagic• 09 июня 2023
Я зла, немає сил👹👹 так я дітей хоч виводила в коридор, коли підлітало до Києва, а зараз поки цих шлюхедів позбивають, а там і ракети..🤬🤬 а вони сплять в коридорі на підлозі😭
Yasyatrikotazh• 09 июня 2023
Ответ дляДресса
Поставте на провітрювання.З Гостомеля знайомі розповідали, в кого були повністю зачинені, повилітали, а в кого на провітрюванні - залишилися цілі
HelloKitty18• 09 июня 2023
Ответ дляМатусік
Я тебе полюбив
Щоб з війною в Україну не ходив
Щоб сидів собі залюблений
І не був на чуже збуджений
Щоб з війною в Україну не ходив
Щоб сидів собі залюблений
І не був на чуже збуджений
Клас 👍
БрЮнЕтОчКа77777• 09 июня 2023
Ответ дляPrervana
К сожалению Вы правы. Судя по их реакции на ГЕС.
HelloKitty18• 09 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Я пропустила свій сон, не лягла вчасно, а тепер як заснути?
Наталія-Ната• 09 июня 2023
Ответ дляHelloKitty18
Теперь сложно, а я вот хочу очень. Надо когда ракет нет , в эти дни спать хорошо
HelloKitty18• 09 июня 2023
Ответ дляPrervana
Ни одна гуманитарная миссия не приехала на помощь. НИ ОДНА. Генераторы они дают, палаточки... В задницу пусть себе свои палаточки засунут
Якось це не дуже, чому така байдужість, не своє не жаль.
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Помітили що вони вичекали яка буде реакція світу на те горе що вони зробили і от сьогодні вже з новою силою почали....
Як же шкода що немає такої можливості просто віддзеркалити їм ВСЕ що вони шлють, пишуть і тд в нашу країну
Не хочу їм нічого іншого, тільки те що вони роблять нам, хай би просто повернулося назад
БрЮнЕтОчКа77777• 09 июня 2023
Ответ дляPrervana
Да слов нет! Бункерная мразь наблюдая за всем может творить что угодно.
Наталія-Ната• 09 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Я наоборот открываю
А то у меня слишком хорошие окна) ничего не слышно вообще при закрытых
Вот, и не знаешь что на улице твориться. Незнание немного беспокоит))
Ответ дляМатусік
Я думаю нам надают сейчас истребителей