Dashko007• 09 июня 2023

Як навчити дитину 4 роки не принижуватися і мати гідність?

Така ситуація: є знайомі з дитиною дівчинкою 11 років. Коли ми приїжджаємо в гості діти граються ( мій син 4 роки та вона). Кожен раз вона йому не дозволяє брати її іграшки, кричить то моє. Ну ок, я пояснила зо дівчинка може не хоче ділитися.

Привали ми вчора. У нього був літак для вулиці (пінопоастовий ). І тут парився зеркальний єффект - він почав кричати то моє і ще він не награвся. Раніше він дозволяв.

У дівчинки є на вулиці майданчик з батутом та Домік в мій зріст. Я запитала дорослого, чи може дитина пострибати, дорослі кажуть звичайно.

Так от дівчинка прийшла до сина і каже заохоть в домік , він радий, через хвилину вона його виганяє каже все виходь я хочу побути одна. Він стоїть під дверима, вона виходить каже заохоть знову. Потім знову виганяє ( це все по секунд 30).
І так все б день. Я не дозволила сину більше до домеку того заходити.

І коли він не дав їй літака вона почала кричати на нього - майданчик мій, домік мій, двір мій, а тій тільки літак, ти задоволений? Дитина моя нічого не зрозуміла, почала плакати в помитися знову в домік. Як би принижуючись знову її благати впустити.

Я взагалі не знаю як йому пояснити щоб все зрозумів... ?
Murrr4a• 09 июня 2023
А чого ви починаєте зі своєї маленької дитини, а не з батьків дівчинки та самої дівчинки? Веде вона себе, м´яко кажучи, не дуже добре і нормально.

Brichka_04• 09 июня 2023
В чотири роки ніяк не навчите. Але треба було стояти поряд з ним і відстоювати його. Ви приїхали в гості, повинне ж бути якесь розуміння цього у дівчини. Я розумію, що вона доросла і їй зовсім не цікаво з такою маленькою дитиною. Тут ще питання до батьків цієї дівчини. Чого вони мовчали, це ж ненормально.
Дитина ще маленька, ви повинні її відстоювати, а не дивитися, як її принижують.
Odilie• 09 июня 2023
А зачем Вы к ним постоянно приходите и создаёте стрессовую ситуацию для своего ребёнка? Просто игровых площадок, парков в городе нет? Где ребёнок может со сверстниками играть?
Ann1380• 09 июня 2023
Я б не брала дитину в такі гості. Дівчина 11років самовпевнюється за рахунок вашї дитини. Навіщо ви власну диину травмуєте? Навіть однолітки можуть маніпулювати, але в них інші ігри, а то дівчисько здорове так поводиться .
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляMurrr4a
Коли приходять батьки вона як янгол . Коли уходять починається така жесть.
ksusha1155• 09 июня 2023
Хай самі розбираються, не чіпайте дітей
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляBrichka_04
Я не мовчала. Я. Же їй сказала що така поведінка не прийнятна і більше в твій домік дитина заходити не буде. Це не повага. Але д дитина думає що я його не пускаю в домік ,в все

bespe4na_mavpa• 09 июня 2023
Даже не представляю, чтобы мой 10летка такое устраивал с 4-леткой. У девочки явно пробелы в воспитании или отставание в развитии
Odilie• 09 июня 2023
Ответ дляDashko007
Так ей наплевать на Вас, взрослую женщину и на Вашего ребёнка. Я повторю свой вопрос - зачем Вы так упорно продолжаете к ним приходить, вместо того, чтобы куда-то пойти со своим ребёнком и приятно провести время без стресса?
Ollka• 09 июня 2023
Ответ дляDashko007
Лайфхак - почніть знімати на камеру. Показово. Начебто знімаєте, як грається Ваша дитина. Дівчинка скоріш за все істерити перестане.
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляOdilie
У на робочі справи з ними, і це займає весь день один раз на тиждень.
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляOllka
Дякую
Perfect_Day• 09 июня 2023
Навіщо ви заставляєте таких різних дітей гратися разом? Розведіть по різним кутках двору.
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляOdilie
Можна сказати ситуація дано. Вимушена
Odilie• 09 июня 2023
Ответ дляDashko007
Можна сказати ситуація дано. Вимушена
Оставить ребёнка не с кем на это время?
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляPerfect_Day
Бо дитина біжить. Вона його зве, заманює, подивись що в мене є, а хочеш покататися зі мною на гойдалки, а потім виганяє
Murrr4a• 09 июня 2023
Ответ дляDashko007
Так поговоріть з ними. В дітей дуже велика вікова різниця.
Ви можете пояснювати своєму, що вона вже велика та доросла, тому намагається грати роль суворої учительки, але йому слід робити те, що він хоче, не зважаючи на її поведінку. Бо вона не є мамою чи вчителькою. Але щоб це не шкодило іншим.
І дівчинці повинні батьки пояснити, що таке бути гостинною. А як вона не хоче - дати вам знати, де і як в їх помешканні можна гратися вашій дитині.
Також розкажіть своїй дитині, що люди всі різні, і він також. Але є гостинні діти, а є не дуже. Говоріть з ним дома про різну поведінку людей і дітей та чому так може відбуватися. Ви ж розумієте, чому дівчинка так себе може поводити?
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляOdilie
Оставить ребёнка не с кем на это время?
Питаю, бо це вимушена ситуація. І других варіантів немає.
oboeva• 09 июня 2023
Ответ дляDashko007
девочка прям сразу огорчилась)), ей этот мелкий друг мешает и раздражает,родители говорят ну он же маленький,вот ей пр
иходится блюсти приличия при взрослых

Perfect_Day• 09 июня 2023
Ответ дляDashko007
Вона трошки підло поводиться, але може її батьки надрючили - ´завтра приїде Віталік, грайся з ним´. От вона і протестує проти нього. Садіть сина біля себе, дівчинка хай йде в будинок в ігри грається.
Foxfoxq• 09 июня 2023
Тут проблема не у вас, а у родителей девочки , которая почти подросток, а ведет себя как трехлетка
SVKisa• 09 июня 2023
Девочку 11 лет заставляют играть с вашим малышом, пока вы с ее родителями отдыхаете? Это бред, ей не интересно. Вы сами должны заниматься своим ребенком везде и развлекать его.
Klodia• 09 июня 2023
Ответ дляSVKisa
Это точно. Вспомнила себя в 11 лет. Мамины подруги приводили своих мелких детей и мне «Поиграй с ним». Из- за этого я не могла выйти на улицу к своим нормальным друзьям. И злилась. И все дети так, уверенна. Слишком большая разница в возрасте, о чем им дружить и играть-то…
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляSVKisa
Вот абсолютно не так. Ми з дитиною біля дорослих, він не заважаю, малює, грається машинками, вона приходить в просте чи можна хлопчик піде зі меню? І мені приходиться іти бо і він просити починає .
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляKlodia
В в неіі немає друзів, я замітила що сусіди не пускають до них дітей
Ollka• 09 июня 2023
Ответ дляFoxfoxq
Думаю, не просто так. Скорее всего девочке сказали играть с малышом, с ей не интересно. Плюс может бояться, чит сломает что-то или испортит.
А вообще обычно в 11 лет не играют игрушками. Может заставили. А она протестует.

Я просто представила, если бы я свою 9 -летку попросила играть с ребенком 4 лет каждый день ещё и ее вещами. Наверное тоже был бы протест, правда словесный - потому что она не боится говорить о том, что ей не нравится. А там наверное боится и протестует по своему
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляOllka

Ні, ще раз, ні. Він і не хотів нікуди, пока вона не прийшла і не почала просити показати домік.
Klodia• 09 июня 2023
Ответ дляDashko007
О, моя мама так делала. Когда мелкие приходили, а я своими делами занималась, она меня в сторону отводила и «Иди пригласи этого играть, будь вежливой, иди, иди». И приходилось вот это «Ой, пойдем со мной, я тебе хомяка покажу». А что делать….
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Просто питання. Як мені поводити себе у такий момент ? Не дозволяти сину іти в її домік. ? Або щось їй казати? Вона зразу кричить то мій майданчик то сій домік і на мене також кричить
автор Dashko007 • 09 июня 2023
Ответ дляKlodia
Ніхто її не просить. Їй скучно , вона ходе туди сюди і сама приходить і його зве