Блиск думки• 09 июня 2023
Чи буде аварія на Заес кінцем всього?
Ніхто насправді не може оцінити справжніх наслідків цієЇ катастрофи...Ніхто насправді не може передбачити яких масштабів буде аварія,але ж недаремно Кулеба казав,що вибух навіть одного блоку буде в 10 разів сильніший ніж аварія на Чаес.Що тоді буде?Що робити далі?Як жити далі на територіях які на сотні років стануть радіаційною пустелею?Не знаю чи стане це кінцем всього,але кінцем війни точно,бо...Що можна зробити ще гірше?Це апогей,а далі неначе якачь чорна прірва,де нічого не видно..Ці с*ки зроблять це коли зрозуміють що остаточно програли цю війну,по принципу"Так не доставайся же ти нікому"(історія з Наполеоном і москвою як приклад)..виберуть час коли якийсь циклон буде дмухати в сторону УкраЇни і зроблять це..І?Далі?..
П.С.Не знаю нащо пишу все це,не знаю чи видалять цю тему за"розганяння зради"але..не знаю...після підриву Гес більше не можу думати ні про що інше..
Love_Love_Love_• 09 июня 2023
Чи скінчиться марафон дурних питань?
Чи буде ця тема кінцем цієї дуралістіки?
Тут що шефи війни сидять?
Чи з‘явиться автор дурної теми без аноніма?
Тут що шефи війни сидять?
Natal_ka91• 09 июня 2023
Як буде так буде. Від вас нічого не залежить. Може ще ядерка буде - ви ж теж цього не зміните. Якщо живете поблизу, можете виїжджати подалі - це також ваш вибір.
Natal_ka91• 09 июня 2023
Ответ для6755346
Интересно, как выехать мужчинам
У них выбор без выбора
На Захід максимально близько до кордону .
Та й автор наче й не згадувала чоловіка в посту
’Як жити далі на територіях які на сотні років стануть радіаційною пустелею?’
Рашка того й добивається. Як не здалась Україна, як не вийшло завоювати і зробити буферну зону то зробить таким шляхом. Їм насрати що тут буде і як тут будуть жити чи не будуть жити взагалі, а як ще й українців меньше стане то взагалі подвійний бонус.
Bambi-kids• 09 июня 2023
Коли вибухнув реактор на ЧАЕС то хмари радіації понесло на Грецію,Коли ми перший раз відпочивали там то знімали апартаменти.Виявилось жінка з Запоріжжя. Вийшла за грека Народила хлопчика Аварія сталася коли малому було 2 роки У 6 років захворів.Там лікар сказав То наслідки ЧАЕС. ...ЯК...А так... союз мовчав ,а вітер робив свою справу...
WhiteWidow• 09 июня 2023
Якийсь такий день, що все пропало?
Може буде, може не буде.
Кінець-кінцем, все в житті 50/50 - або так, або ні
Може буде, може не буде.
krasotalisa• 09 июня 2023
теж про це думаю, саме паршиве, що весь світ нічого не зробить. Як наче Україна і не уснувала ніколи. Хоча можливо, тоді Європа почне боятися за себе, можливо підірвуть усі бункери на росії, хто знає.
Bambi-kids• 09 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Якийсь такий день, що все пропало?
Може буде, може не буде.
Кінець кінцем...Колись він настане для всіх)))
Ответ дляNatal_ka91
тю,ми народ живучий.відростим по другій голові на радіоактивних харчах, і будемо дальші відбиватися від раші. Або краще- радіактивні люди,котрі все рівно світяться- підуть мстити раші,кордони там довгі,просочимся. Будем мстить русні і з ностальгією згадувати минуле ’хуженєбудєт’. зато як гарно ржали ж тоді?.
WhiteWidow• 09 июня 2023
Ответ дляBambi-kids
Всі помрем, це факт)
Татьяна@..• 09 июня 2023
Автор, где же вы пропали? Методичка не сработала?
Ничего не будет,не дождетесь!
aleksey.bo• 09 июня 2023
Типун вам на язик. Чи думаєте ви про людей, чиї близькі там залишились, коли так стверджуєте ’вони це зроблять’