Зубачистка• 10 июня 2023

Почему в нашем укр.обществе принято и считается крутым унижать друг друга?

Мой_ужин• 10 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
В основном на советчице это замечаю
Тут постоянно такое,

автор Зубачистка • 10 июня 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Не заходіть сюди, бережіть свої тендітні нерви.
Спілкуйтеся лише з закордонним високо етичним суспільством. Там і спиться спокійніше.
вы по сути занимаетесь тем, о чем я говорю в посте
#Пойду_кгадалке• 10 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Якби ви не вказали саме українське суспільство, я ви вам нічого не написала. А так, я вважаю, що ваша тема провокаційна і ви ненавидите Україну.
СкиниУскачи!• 10 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Не под одну, но большинство в разных темах предпочитает унижать друг друга и чужую точку зрения. А в темах про «сколько мне лет по фото» творится вообще что угодно.
Люди коментують виходячи зі свого світогляду і внутрішнього світу. Мета вашого допису яка, принизити всіх українців? Тоді чим ви відрізняєтесь від тих, про кого пишете? Скільки чуйних і сміливих людей підключилось до волонтерства, до допомоги? Чи вам вигідно лише бачити погане, і то не відомо ким саме ще то все написано, пасуться тут всякі, і на окладах в рублях теж.
Чистісінька риторика русні до речі: береться пару історій, перекручуються і доводяться до споживача під соусом: вони всі погані, і логічно, що якщо ми про це пишемо, то ми хороші на іх фоні. Так і з часом і в мізках це вкладається. Украінці не ідеальні, як і будь яка нація, але геть своі наклепи від нас!
Марічка• 10 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Автор, у мене нещодавно були такі самі думки як і у вас , хоча я в Україні. Теж створювала тему, чого так багато злих та ненависних жінок. Це і тут помітно, і в реальному житті.
Цікавий писочок• 10 июня 2023
Ответ дляВ танке
Це серед дебілів. Нормальні люди нікого не принижують.
Таких колективів більшість надаль
Цікавий писочок• 10 июня 2023
Автор: чому українці принижують один одного.
Порадниці: - такого немає, це у дебілів..
- не заходьте сюди, яка тендітна....
-їдьте за кордон спілкуватися..
- та вас тут ніхто не тримає
- як ви автора на місто поставили))))
Так автор, то вам мерещиться, ми всі добрі і пухнасті))))))
Просто красавица• 10 июня 2023
Через низький рівень життя.
Низький рівень життя - більше агресії
Просто красавица• 10 июня 2023
Згадалося. Повна дівчина питає у підписників яка сукня краща. Різниця між коментами з постсовка і англомовними.