Козяка-маляка• 10 июня 2023

Що запланували з дітьми цього літа? Які місця хочете відвідать?

Ще в тпавні обіцяла собі, що не виратимо це літо, як минуле. А пр факту весь цей тиждень такий, що ледь сили є звичайний побут вести.
Та все ж треба брати себе в руки.
Тільки 3 пункти придумала поки
КИЇВСЬКИЙ зоопарк
Коростишівський кар´єр
Пікнік біля Дніпра з видом на Лавру

Дайте ще ідей, будь ласка.

Гарних всім вихідних
культУра• 10 июня 2023
Хотіли в Болгарію, але вже ні... село, дача, може в гори поїдемо.. всі плани пішли по одному місцю. Але я сильно не парюсь. Головне щоб здорові. І війна закінчилася.
Кнопус• 10 июня 2023
Третій пункт це що? Сісти в гідропарку і їсти, дивлячись на Лавру?)
автор Козяка-маляка • 10 июня 2023
Ответ дляКнопус
Типу да))))
Не те щоб на Лавру дивитись, а просто саме той вид і місце з видом на Лавру
автор Козяка-маляка • 10 июня 2023
Ответ длякультУра
Все правильно.
Та хочеться якісь маленькі радощі дітям подарувать. Всі люблять вилазки з дому
Кнопус• 10 июня 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Типу да))))
Трохи дивно)))
Ми поїдемо на дачу на Десну, хочу ще в Міжгір´я- це з примітивного.
А так думала або до Польщі або в Словакію-далеко не можемо, є певні причини
культУра• 10 июня 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Все правильно.
В Києві навіть не знаю... пляжі закриті ніби будуть.. пікніки з друзями це хороша ідея.
Чорт і Шо• 10 июня 2023
А Вы не работаете?

Потому что у моего ребенка лето будет в Киеве. Потому что муж военный без отпуска, а я работаю. Был отпуск неделю - ездили в Варшаву в гости.

Мало того, ещё и гулять с ребенком только вечером есть возможность. Начинаю рассматривать вариант - саму отпускать гулять - 8 лет

Бабушки и дедушки живут в таких районах, где большая опасность обстрелов. Больше, чем в Киеве.
ХвостПистолетом• 10 июня 2023
Зробіть якусь веселу домашню фотосесію, типу як платтячко з дольки кавуна роблять (можна використати інший фрукт, овоч чи квітку в якості реквізиту). Ну таке цікаво дітям 8-12 років, не знаю скільки вашим
Несу добро людям• 10 июня 2023
також думаю як додати вражень до літа, поки що ідеї: на три дні в гори, в Румунію в тур на один день, у Львів на два дні з ночівлею.
Король дивана• 10 июня 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Типу да))))
Дичь просто.Я думаю вашим детям абсолютно пофиг там вид на лавру,или бетонный забор.
Мона Лиза• 10 июня 2023
Мы с дочкой через неделю едем в тур по Европе
Клин_Кляйн• 10 июня 2023
Я в Закарпатті.
Думаю в поїхати Синевир, Шаян, Буковель, Солотвино на озера і фотосессію десь на природі з дитиною зробити.
на рибалку поїду з чоловіком, поплавати на човні і поки він буде рибачити, я буду малювати природу.
В село на річку будемо ходити..та і вдома басейн розкласти.
Троянд насаджу знову, замовила вже.
Також почитаю ідеї, що ще.
Знову без моря. Минулого року заспокоювала себе що «нічого, на наступне літо на місяць поїдемо» ага..
Та і після новин і нема настою ні на що. Мій список щоб витягти себе з цього стану, а насправді не хочеться нічого
Ms. Искренность• 10 июня 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А Вы не работаете?

А вашему мужу отпуск не могут дать?
Замрійлива• 10 июня 2023
ХтоЯкщоНеЯ• 10 июня 2023
Ми з´їздили в Тернопіль на вихідні, наступний в планах Київ. Шукаю ще варіанти річка/озеро. Не знаю чи актуально буде цього ліка, або хоча б басейн чи аквапарк. Дитині 3 роки, хочу максимально подарувати дитині емоції.
Ms. Искренность• 10 июня 2023
В Карпаты на неделю и в Трускавец поедем
Шалена невинність• 10 июня 2023
Ответ дляМона Лиза
сами или с фирмой?
Ламборджини• 10 июня 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А Вы не работаете?

А літній табір в місті?
Мона Лиза• 10 июня 2023
Ответ дляШалена невинність
сами или с фирмой?
С фирмой
Ласкове телятко• 10 июня 2023
Була з класом у Кийлівській Асканії.
Раджу! Там є і страуси, поні, ослики, кози, вівці,кабани, кролі та інші.
Це не всі фото, просто на інших діти.
Там є будиночки на березі для пікніка. Можна їхати на цілий день, є 2 дитячі майданчики
Мастер Пис• 10 июня 2023
Можно повести на мастер класс. Мы с сестрой на глину ездили. Красивая территория. Было интересно. Но это в Днепре. Думаю у вас тоже разные есть
Цікавий писочок• 10 июня 2023
Ответ дляКороль дивана
Та прям.
Готова до другої• 10 июня 2023
Ответ дляКороль дивана
Нет, не всем детям. Мы ездили раньше на пляж,Золотой называется, оттуда офигенный вид на Лавру. Я рассказываю историю Киева, то,что помню, мы любуемся нашим городом. Мои бабушка и дедушка ещё меня возили и я все помню. А скудоумным да, пофиг.
Броніки для Моніки• 10 июня 2023
В Чорногорію їдемо вже 8 рік підряд.
В Карпатах живемо, то ж кожного тижня кудись їдемо.
Чорт і Шо• 10 июня 2023
Ответ дляMs. Искренность
А вашему мужу отпуск не могут дать?
Нет, не могут. Он не на передовой уже
Цікавий писочок• 10 июня 2023
Не знаю як в теперішній час, але дітям цікаво було б на страусиній фермі. В них там рашисти бігали , не знаю чи ціле там все, уточніть. Там є ресторанчик можна скуштувати страви страусині.
Можна з´їздити в парк природи Беремицьке або Залісся, Буцький парк. Ті ж самі Софіївка в БЦ, Умань.
автор Козяка-маляка • 10 июня 2023
Ответ дляКороль дивана
Фу на вас. Ви не поняли, дічь
Малось на увазі саме місце для пікніку.
Самі сидіть біля бетонного забору
Чорт і Шо• 10 июня 2023
Ответ дляЛамборджини
А літній табір в місті?
Той, куди ходила дитина, заборонили. Ще один поруч повинен був бути - теж.
Поруч немає більше. А возити нікому
Король дивана• 10 июня 2023
Ответ дляГотова до другої
Ну если родители скудоумные и ничего другого придумать не могу ,то да,радоваться будут только видами на лавру)
Готова до другої• 10 июня 2023
Ответ дляКороль дивана
И это сейчас радость. Что плохого в том, чтобы устроить пикник или покупаться ?