Грибной_Дождик• 11 июня 2023
Запропонувати допомогу чи ні?
У класі сина організовують відпочинок для дітей, приурочений до кінця навчального року - квест на свіжому повітрі, піца, сік - сума з дитини 370 грн.
Одна з мама написала, що для їхньої родини це велика сума, тому її донька не зможе бути присутня.
Це ок, чи не ок, якщо я їй запропоную фінансову допомогу? Звісно, "в личку", без обговорення у загальному чаті, і, не кажучи, власній дитині.
Результат:
вже голосів:
75 (58.59%)
Гарна думка
40 (31.25%)
Не робіть цього
13 (10.16%)
Тиць
Гербарія сушу• 11 июня 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Я не знаю ні маму, ні дитину. Це мене і зупиняє, можливо, ’для нас дорого’ - отмазка, а не справжня причина.
Просто моя перша реакція була - уявила, що 24 дитини йдуть на відпочинок, а одна додому.
Может тому ребенку отдых не нужен с вами?
Погуляет с друзьями.
Не нужно предлагать им помощь и платить за них, у 24 человека нашлось 370грн, а у одной нет, не кажется странным?
У родителей другие приоритеты в жизни: или жлобы, или любят тратить в ноль
Погуляет с друзьями.
Гербарія сушу• 11 июня 2023
Ответ дляШеллар
Так, вважаю нормальним написати в батьківському чаті, що сім´я має складне становище і якщо хтось зможе оплатити буду вдячна і віддам кошти при першій змозі.
Что за бред?
Выставлять людей нищими и ехать отдыхать в долг, боже
Паспортний стіл• 11 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
я би шукала спосіб допомогти заради дитини. а не вишукувала в інтернеті річну декларацію батьків.
у нас в класі мама була віруюча. забороняла доньці танцювати з класом. як же ридала та бідна Софійка. може й ційй дитинці буде дуже сумно .
Понимаете, я уже обжигалась) когда люди говорили нет, не можем, нет финансов. И я помогала. А все там ок с финансами. Поо вещи свои найденные в продаже молчу вообще) поэтому не кинусь помогать всем уже. Но если знаю точно про невозможность, помогу.
Гербарія сушу• 11 июня 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Якщо це одна дитина, то було б логічно, якби організатор дійства написав мамі в особисті, що хотіли б бачити усіх на святі, нехай мама напише яка сума буде для неї прийнятною, а решту докинуть. З організатором можете домовитись, що оплатите участь цієї дитини.
Маме тот праздник вообще не упал, о чем вы)))
Если бы хотела, то нашла бы эту сумму, заняла у друзей или кредитка
Слобожаночка• 11 июня 2023
Ответ дляГербарія сушу
Они потом постоянно не будут ни на что сдавать деньги и говорить про тяжелое положение.
Знаю одну такую очень жадную семью, ходят везде за гуманитаркой и ни на что не сдают, денег у них достаточно
А я сама была в положении, когда несчастную сотню сдать не могла, и молча выручили те же родители, я потом выяснила кто и вернула как только смогла. И сама выручала, когда могла. Если везде всех подозревать во лжи - жить очень тяжело, я лично так не могу. Ну если обожгусь - выводы сделаю, бывает жопыт.
Репетиторша• 11 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Разве это так много. Праздник для класса. Квесты дорогие сейчас плюс еда.
Смотря для кого. У нас один мальчик альбома не заказівал, 360 грн дорого людям.
Анонім Перший• 11 июня 2023
Я була на місці такої дитини, за яку ’заплатили’. Правда, це вже був випускний в 11 класі. Відчувала себе лайном, якого пожаліли. Краще б взагалі не йшла на той випускний (застілля).
Карамелька• 11 июня 2023
Ответ дляРепетиторша
Это на принцип многие идут. У нас соседка не заказывала альбом потому что ей нужна только её доця, зачем ей вся группа. Странных очень много.
Анонім Перший• 11 июня 2023
Ответ дляГербарія сушу
Погуляет с друзьями.
Возвращаясь назад, у меня такое же чувство.
Мои родители ’не смогли позволить’ ни фотоальбом в 9 классе, ни в 11! Платье на вручение аттестатов мне мама взяла у коллеги (допотопное страшное, дочки коллеги лет на 10 меня старше). Оплатить застолье на выпускном тоже не смогли.
Хотя для сестры (на 6 лет старше) все было - и платье, и фотоальбомы. Позорище.
Грибной_Дождик
• 11 июня 2023
Всім дякую за думку
Зрозуміла, що мамі писати точно не буду. Запропоную голові БК.
Паспортний стіл• 11 июня 2023
Ответ дляАнонім Перший
Блин. Почему? Вас тыкали носом в помощь? Или весь класс знал? Если тихо сделали, то это нормально помогать. Все мы люди. И разные истории бывают
Паспортний стіл• 11 июня 2023
Ответ дляАнонім Перший
У вас одна любимая дочь, вторая запасная( грустно так.
Вбигудях• 11 июня 2023
Ответ дляПес Патрон
Напишить мамі чи зможе дитина пійте якщо батьківський комітет купить для дитини той білет на забавки, чи шо там в вас за программа
Краще запропонувати, зара такі часи не можно бути осторонь, всі всім допомагають хто чим може, он гуртом як херсонцям допомогли, біженцям, і дитині допоможіть якщо є можливість
А потом эта мама или этот ребенок скажут другим родителям, что они гуляют за счет род.комитета и возникнет вопрос - с чего это оплатили за наш счет кому-то, разве нет более нуждающихся, кто это решил и на каком основании?
И будет автор или род.комитет еще оправдываться.
Міряно-переміряно• 11 июня 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Я думаю продают подаренные вещи, тем более б/у все-таки не от хорошей жизни.
Міряно-переміряно• 11 июня 2023
Ответ дляАнонім Перший
За вас заплатили, бо хотіли вас бачити на випускному і хотіли зробити приємне. Допому теж потрібно вміти приймати. От якби у вас була змога допогти якійсь дитині, ви б хотіли, щоб вона відчувала себе лайном?
Ответ дляСрочнокпсихологу
А вы знаете точно эту семью ? Уверенны что они не тянут ? Если не уверены не знаете то нечего и предлагать .
П.с. Я когда то именно так и помогла но я точно знала кому , этотбыои переселенцы из луганска очень малообеспеченная семья с тремя детьми и отцом потерявшим ногу на войне .
А як можна бути впевненим в чуших людях?
Карамелька• 11 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
тому і не потрібно це запроваджувати в школі. Всі квести після школи.
Ну окончание учебного года. Почти все отмечают
Карамелька• 11 июня 2023
Ответ дляSvitlo_
Ось це і неправильно. Це і є причиною дитячих травм. У всіх в класі різні фінансові можливості. Але як кажуть ’Главное что мы покушали’
Ну згодна з вами. Я теж це не люблю. Але якщо вже організували то думаю всім діткам хочеться
НаБалКоніХодять• 11 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Да, это дорого.
Карамелька• 12 июня 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Да, это дорого.
Якщо щодня здавати то так але раз на рік ні
Грибной_Дождик
• 12 июня 2023
Якщо, кому цікаво, відповідь голови БК на мою пропозицію:
Доброго дня. Багато хто готовий оплатити, і з фонду ми можемо перекрити, або замовити на одну піцу меньше. Але принципова позиція батьків - не витрачати на розваги під час війни. Дякую за пропозицію!
Той випадок, коли порадниця була корисною
дякую тим, хто сказав, напряму мамі нічого не писати