Сегодня я не я• 11 июня 2023

щоденна статистика використання моб інтернету, київстар

Де в кабінеті київстара можна побачити,скільки інтернету використовувалось щодня,а не тільки залишок? за 10 днів червня залишилось 2.83 ГБ з 10(((,що його з´їло?(
Дуже дуже вумна• 11 июня 2023
Активності, звіт за червень, інтернет
Суетолог• 11 июня 2023
Там где-то в разделе ’Мои активности’ должно быть
Дуже дуже вумна• 11 июня 2023
Суетолог• 11 июня 2023
Интересно, а вот среди всех здесь собравшихся, есть люди, которые на горячую линию Киевстар звонят каждый день как своей подруге, по каждой мелочи?
автор Сегодня я не я • 11 июня 2023
Ответ дляСуетолог
нііі,там немає.дякую.
автор Сегодня я не я • 11 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
фото
а що тут видно?
автор Сегодня я не я • 11 июня 2023
я бачу,скільки МБ витрачено на кожен додаток,а хочу побачити,в який день найбільше витрачено.це можливо?
Пишу каліграфічно• 11 июня 2023
В мене останні два місяці теж почав швидко інтернет витрачатися. 25 Гб не вистачає на місяць. Хоча до цього завжди багато залишалось. І це в мене ще безлім відео.