ВундерКИНГ• 14 июня 2023

Шизотиповий розлад у підлітка. Хтось стикався?

Цікавить не лікування - це справа лікаря. А ваш досвід. Як склалось майбутнє дитини?
Трактор Віка• 14 июня 2023
Расскажите, какие симптомы?

автор ВундерКИНГ • 14 июня 2023
Ответ дляТрактор Віка
Расскажите, какие симптомы?
Не спілкується з однокласниками. Іноді робить дивні висновки. Помічає якісь деталі, на які інші не звертають уваги. Дуже нервує в деяких соціальних ситуаціях, до тремору та істерик. Наприклад, коли треба було презентувати свій проект
Лорка-хлорка• 14 июня 2023
Ви впевнені що діагноз не навішаний?
Вся така шо куди там• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Все, що ви описали-це є нормальним не лише для підлітка, а і для любої здорової людини
Мрію про космос• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
И все? Так любого можно под такой диагноз подтянуть.
Моя тоже часто ругается с однокл. Но это, скорее, особенность характера я бы сказала. А нервы у всех сейчас не в порядке.
автор ВундерКИНГ • 14 июня 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви впевнені що діагноз не навішаний?
А сенс?
Вся така шо куди там• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
А сенс?
А сенс у лікаря запитайте. Ви же їм бабло будете носити

Лорка-хлорка• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
А сенс?
Без злого умислу, можливо лікар не професіонал, і це гіпердіагностика. А насправді дитині потрібен хороший психотерапевт, а не психіатр, наприклад
Федорино Горе• 14 июня 2023
Проконсультуйтесь ще з кількома спеціалістами, наскільки я знаю, шизотиповий розлад - це не зовсім про відсутність друзів і істерики.
Майская киска• 14 июня 2023
Дуже цікаво, що сама дитина думає з приводу цього діагонозу, і взагалі якось пояснює відмінність своєї поведінки. Чи його самого це непокоїть?
КучМала• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
А сенс?
Как говорит мой знакомый психиатр, многие врачи не хотят разбираться в проблеме и всем подряд тулят шизу. В вашем описании шизы, простите, я не вижу.
Вимагаю спілкування• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Все це є у менея навіть тост сказати не можу, бачу людину в дрібницях
Роза в вазі• 14 июня 2023
Страх публичных выступлений на 2м месте после страха смерти. Я такая, ненавижу выступать. Замечаю за людьми, то что многие не видят, очень внимательна к деталям, которые потом складываю в пазл.

Но я нормальный, успешный человек, с семьей и работой. Правда с друзьями у меня никогда проблем не было.

Присмотритесь к своему ребенку, может он абсолютно нормальный, просто такой. Сделайте его недостатки(особенности) его достоинствами.
автор ВундерКИНГ • 14 июня 2023
Ответ дляФедорино Горе
А які симптоми ви знаєте?
КучМала• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
А які симптоми ви знаєте?
Как минимум параноидальные мысли, ритуалы, магическое мышление, эксцентричное поведение, неопрятность, вплоть до грязной одежды и т.д.
ГендиреХтор• 14 июня 2023
В мене син інтроверт. Закінчує мед університет, толковий хлопець
І …. Всі симптоми можна притягнути і до нього. Бляха, автор, не навішуйте дитині ярликів.
КучМала• 14 июня 2023
По вашему вопросу. В фейсбуке есть группы, где общаются люди с ШАР, БАР. Такие себе группы поддержки. В поисковике их лекго найти. Зарегистрируйте фейковый аккаунт и вступите в группу. Там вы сможете пообщаться и с родственниками и самими больными
Забагаловка• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
І що тут такого?
Я таке знаю• 14 июня 2023
Автор, а може це розлад аутистичного спектру, Аспергер? Таке відкинули?
Шизотипія, це щось таке більш ексцентричне, дивні страхи, поведінка своєрідна

Барабан для дорослих• 14 июня 2023
Автор, у меня такое. С препаратами как обычный человек. Шизотипическое это не шизофрения. Посмотрите как будет дальше, если постоянно будет тревога (и ОКР) и депрессия (не просто грустинка, а суицидальные мысли) просите таблетки. То что есть диагноз, от этого ни холодно ни жарко, главное чтобы ему по жизни не было тревоги.

Только не затягивайте, постоянный стресс провоцирует бредовые состояния, не отрицайте болезнь если совсем без таблеток плохо будет.
Люблю Украину• 14 июня 2023
Шизотиповий розлад ставлять спочатку всім, коли ще не розуміють, що з людиною насправді, далі вже розбираються
автор ВундерКИНГ • 14 июня 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Навіть так. Дякую
Цвіпканя• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Ви описали нормальну людину
автор ВундерКИНГ • 14 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
Ви описали нормальну людину
Може бути. Але в цілому вона трохи дивна. Важко виокремити саме ознаки. І це було бажання доньки піти до психотерапевта, тобто її бентежило
Morskakapusta• 14 июня 2023
Ответ дляЯ таке знаю
підтримую. теж таке враження, що це може бути проявами приналежності до аутистичного спектру, які були невірно трактовані недосвіченим психіатром. надмірна тривожність, істерики можуть насправді опинитися аутистичним виснаженням/сенсорною виснагою.

а суто шизотіпичних проявів взагалі якось не помітно з перечисленого... виникає питання а чому не шизоїдний розлад, в такому випадку? коротше кажучи непогано було б завітати ще до іншого лікаря
Morskakapusta• 14 июня 2023
у шизотипіков як правило присутні бредові та сверхцінні ідеї, магічне мислення, психотичні епізоди та ін.
окрім того досить важко уявити, що людина з шизотипічним розладом захотіла звернутися до спеціаліста, тому що як правило вони не мають критики щодо свого стану і демонструють відчуження та недовіру к оточуючим
тому якщо ж ії це бентежить і вона має сумніви щодо нормальності свого ментального стану, то я тем більш вважаю важливим пройти діагностику у іншого лікаря або декількох.
автор ВундерКИНГ • 14 июня 2023
Ответ дляMorskakapusta

Бо бувають дивні умовиводи або не відповідні ситуації емоції
автор ВундерКИНГ • 14 июня 2023
Ответ дляMorskakapusta
Лікар сказав, що ще зарано для бредових ідей та психотичних епізодів. Це з віком і більшою свободою з´явиться
Morskakapusta• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
ознаки ’дивності’ шизотипіка було б неважко відокремити, там не трішки, там конкретні яскраві прояви.
а трохи дивним може бути взагалі будь хто, це не обов´язково розлад і далеко не обов´язково якійсь з шизофренічного спектру
Morskakapusta• 14 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
а нашо ставити діагноз НАПЕРЕД, якщо існуюсть чіткі критерії для встановлення діагнозу... в шоці з того лікаря