Ms. Dolly• 14 июня 2023
Візочок з Ryanair?як бути з сімкартою
Дівчата ,візочок заберуть у багаж?чи як?і як бути з сімкою?оформити в Україні роумінг,чи придбати в Польщі сімку(далі летимо в Італію)?
Зроблено у 80-х• 14 июня 2023
Коляску забирают перед посадкой в самолёт. Иначе как вы будете с ребенком по аэропорту передвигаться?)
Ms. Dolly
• 14 июня 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
І видадуть ,як будемо виходити із літака?
КокошинЭль• 14 июня 2023
Ответ дляMs. Dolly
Так, або на видачі багажу
Ms. Dolly
• 14 июня 2023
Ответ дляКокошинЭль
Так, або на видачі багажу
Тобто краще купити чохол на каляску?щоб не зіпсували візочок
КокошинЭль• 14 июня 2023
Зараз укрорераьори дають роумінг недорогий, іржавою дає 10 Гб на місяць при умові свого сплаченого пакету.
Ms. Dolly
• 14 июня 2023
Ответ дляТреба підробіток
Перед самолетом забрали и отдали с багажом в спец отделе
В нас коляска мобільна,тобто по ідеї має проходити в покладу,чи як вірно,не знаю сказати
Зроблено у 80-х• 14 июня 2023
Ответ дляMs. Dolly
Або біля літака, або на багажній стрічці. Не забудьте тільки зареєструвати коляску, на неї повинні зробити наліпку як на багаж
Зроблено у 80-х• 14 июня 2023
Ответ дляMs. Dolly
Не зіпсують
Ms. Dolly
• 14 июня 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я купила білети,але коляска йде безкоштовно ,на реєстрації потрібно всерівно її реєструвати?
Зроблено у 80-х• 14 июня 2023
Ответ дляMs. Dolly
Так
Треба підробіток• 14 июня 2023
Ответ дляMs. Dolly
У меня тоже. Но мне сказали отдать, я не была против, не хотела бы тащить ее в салон
Ms. Dolly
• 14 июня 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так
Дякую,ще питання,докупила багаж 10 кг,їх мріють?за вагу знаю,а от за розміри?і як точно знати,чи з собою в літак чи в багаж беруть?бо планую брати предмети,які з собою в салон не можна
Ms. Dolly
• 14 июня 2023
Ответ дляТреба підробіток
А віддали на лінії стрічки,де й багаж?чи на виході з літака?
Зроблено у 80-х• 14 июня 2023
Ответ дляMs. Dolly
Ви докупили багаж чи прайоріті?
Ms. Dolly
• 14 июня 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ви віддасте цей багаж при реєстрації
Супер,дякую
Сундучок с каникулами• 14 июня 2023
Ответ дляMs. Dolly
Что именно за багаж вы докупили?
Если cabin baggage, его берут с собой в самолёт. И да, он должен быть определённого размера. Если сотрудникам покажется, что он больше, чем нужно, могут измерять.
Если вы купили checked baggage, тогда его нужно сдавать на регистрации