Я раніше вважала, читала що то канал Ахметова.
Все дружать, курви. Іпсошать по тихеньку.
Зашла до Гудименка - ось
Отже, адміністратор одного з найвідоміших російських телеграм-каналів «Рыбарь» (1,1 млн. підписників) під час стріму випадково спалив свою переписку з двома особами: деяким «Толиком Ш.» (хто б це не був) і деяким «Max Lavrinenko».
Максим Лавриненко – це адмін українського телеграм-каналу «Труха». На скріншоті, який тупо спалив «Рыбарь», видно аватарку, яка співпадає з відомою фотографією Лавриненка, і текст повідомлення: «Ты уверен? Мне сказали, что попали».
Я закладаю десь 1% вірогідності, що це все дуже дорога і якісна провокація проти «Трухи» і Толіка Ш. (не можу вгадати, що ж це за Толік, може хтось знає). Але на 99% ми з лезом Оккама впевнені, що це саме те, чим воно виглядає: адмін українського телеграм-каналу обмінюється інформацією з колегою з Z-сітки, передає тому дані по прильотам і здійснює таким чином злочин, передбачений ст. 111-2 Кримінального кодексу України.
Впевненості нам з Оккамом додає те, що самому «Рыбарю» така провокація невигідна – йому зараз варто чекати серйозних проблем. А ще тому, що «Труха» і Толік Ш. неодноразово були помічені у спільній діяльності – наприклад, коли «розганяли» пости проти Антикорупційної ради при Міноборони, або разом із підсанкційним Дубінським спільно відпрацьовували «тємнікі».
Тож звертаюся до Служба безпеки України з публічною вимогою здійснити перевірку вказаних фактів і надати їм оцінку. Паперове звернення надійшлю до СБУ в будній день."
Зашла до Гудименка - ось
Ответ дляksusha1155
Вся труха ватна, це всі давно знають
зелені дають нагороди? Позор
Я теж відписалася, як Ахметку почали піарити
І бачу іпсо
Що це за треш? Вчора Жданов ляпає, що Залужного відсторонили
Сьогодні цей капець
Ответ дляДжулияробертс
читала, що це не правда. Зараз багато дуже провокацій
Ну Демсокиру давно поважаю
Хай перевірять по запиту.
Оно є замам мін оборони вручили підозри
Хай перевірять по запиту.
Оно є замам мін оборони вручили підозри
Ответ дляRenesmeе 16
Вже було спростування, це фейк
Де спростування? Кого ? Трухи?
Джулияробертс• 17 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Ну Демсокиру давно поважаю
Хай перевірять по запиту.
Оно є замам мін оборони вручили підозри
Хай перевірять по запиту.
Оно є замам мін оборони вручили підозри
Читала я один тг, не хочу тут писати, що це фейк. А ви вірте всьому.
Джулияробертс• 17 июня 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Ні не трухи
і я читала. І люди ж одразу всьому вірять, кому це вигідно, очевидно(
Ответ дляДжулияробертс
Один канал тг відбілює інший?
Renesmeе 16• 17 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Дайте посилання
Ребята, смотрите.
Если завтра русня вкинет такой фейк про Порошенко или даже про Юру Бойка ( которого я забыл кстати ) я напишу, что это фейк.
Не нужно кушать фейки русских.
Тупые фейки.
Никто никого не оправдывает, речь сейчас исключительно о тупом фейки русни.
И Вы сейчас занимаетесь пидарастией, зная, что это фейк, пытаясь как то на этом хайповать и хуесосить Труху.
Труху каждый день можно хуесосить, за что угодно, но хуеоссить за русский фейк, это пидарастия.
Пидарасы так делают.
Не нужно кушать фейки русских.
Тупые фейки.
Пидарасы так делают.
’Давно про це кажу. Рік або більше того відписалась від всіх ’трух’. Бо явно працювали в стилі ’40/60’. Потихеньку вкидали дез/інфу, що сіє розбрат та розпач в українцях. Та і одна назва чого варта. Чи не хоче ’спільний путлер’ саме в труху перетворити Україну?!’ Пост
Ответ дляRenesmeе 16
Ребята, смотрите.
Не нужно кушать фейки русских.
Тупые фейки.
Пидарасы так делают.
Не нужно кушать фейки русских.
Тупые фейки.
Пидарасы так делают.
Так он пише зо є за що ху@ ть труху
Тоже мені експерт
Renesmeе 16• 17 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Так он пише зо є за що ху@ ть труху
Тоже мені експерт
Хто для вас експерт?
Ответ дляNota-bene
Труха все спецом для рф постить. Ви не помічали? Ще на початку війни це запримітила. Вони ще й позиції здавали частенько
Так там було деза і як спеціально! Я відписалася
Але там млн людей в тій Трухі
Ответ дляtirin
Отписалась от Трухи больше года назад, слишком заангажированные и мутные стали. Гудыменко доверяю. Посмотрим, как это все будет развиваться.
Я вважаю повинна бути перевірка
Рукопісі не горять то
Ответ дляRenesmeе 16
Хто для вас експерт?
Гудименко, наприклад
Не не якійсь джекер мокер
Renesmeе 16• 17 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Гудименко, наприклад
Не не якійсь джекер мокер
І що Гудимкнко пише що труха це русня ?
Ответ дляRenesmeе 16
І що Гудимкнко пише що труха це русня ?
Скан бачили? Текст то Гудименко.
Ответ длясоняшка
труха и молния это рашисткие тг каналы, самые первые постят их ипсо, странно, но некоторые даже после этих переписок будут дальше сидеть там
Подивилася, млн там
Ответ дляSo_so
Труха рос канал.
Так труха то вигрібна яма, там руснявих як грибів після дощу. І радісних смайликів після прильотів. Тому в будь якому разі дно
За Труху відомо давно. Ще до повномасштабної вони часто постили реально російські наративи, в тому числі про братські народи і так далі.
Також давно була інфа, що ще 4 тг каналів з великою аудиторією, які мімікрують під українські пабліки, керуються росіянцями. Я підозрюю Київський двіж ще.