ГугелП@лАмался• 18 июня 2023

Чи реально схуднути?

Дівчата як думаєте реально скинути 5 кг за півтора місяця але без спорту. По стану здоров’я я не можу займатися спортом найближчі 2-3 місяці. До цього був мінус 12 кг за 7 місяців але зі спортом досить регулярним.
От йду, накручую себе, що мабуть не вийде.
Папина дочка• 18 июня 2023
Ходьба- это тоже спорт.

автор ГугелП@лАмался • 18 июня 2023
Ответ дляПапина дочка
Ходьба- это тоже спорт.
Погоджусь. Стараюсь по 15 тис кроків ходити щодня. Просто до цього була і хотьба і спорт
Natalia505• 18 июня 2023
Без хліба, цукру і вечері перед сном, все вийде обов*язково.
КарамбОлька• 18 июня 2023
Я как-то очень сильно похудела на дефиците калорий. Прям очень сильно и тело было в идеальном состоянии, как и кожа. Мне кажется тогда я чувствовала себя лучше всего ( в физическом плане)
Сиджу тихенько• 18 июня 2023
З таким настроєм може й не вийти. Але ви не дізнаєтесь якщо не спробуєте
ПлюшкамиБалуюсь• 18 июня 2023
Да
Поліпривіт всім• 18 июня 2023
А чому не можна спорт? Будь-який спорт? Бо ж його різновидів дуже багато. Я це до того, що без спорту схуднути не важко, а інколи навіть легше, бо активний спорт дуже енергозатрантий і провокує апетит. Але без спорту тіло не буде виглядати привабливим, і навіть худа людина, яка фізично пасивна, не виглядає здоровою і гарною, швидше кістлявою і не в тонусі.
ПлакалаВАвто• 18 июня 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Это достаточно, чтоб похудеть, ходьба - это самый лучший спорт, ну и плюс правильное питание
БоВжеВільна• 18 июня 2023
Худла взагалі без спорту.
Ну тільки ходьба. Але я це спортом не вважаю, я завжди любила гуляти.

ПлакалаВАвто• 18 июня 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Худла взагалі без спорту.
И я так, из спорта всегда была только ходьба
Папина дочка• 18 июня 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Увеличьте темп, продолжите маршрут там, где есть неровный рельеф,тогда будут и кардио нагрузки.
ГонУрова дівка• 18 июня 2023
Я завтра починаю вже наготувала страв...дефіцит калорій і масажі, без спорту
Тишком нишком• 18 июня 2023
На подсчёте и ходьбе похудела и держу вес. Худеть на самом деле можно и лёжа,если соблюдать норму калорий для лежачего образа жизни)
Кусачая Я• 18 июня 2023
Авторка темы про яйца???
Советчица Года• 18 июня 2023
Ответ дляNatalia505
Не правда. Я не ем сахар с хлебом уже лет 25, ужинаю редко, а веса лишнего очень много.
Баба_Воля• 18 июня 2023
А я зараз ходжу не багато,але багато проїзджаю на велосипеді.Вага на місці,живіт не можу підтягнути.Думала,що вєлік це дуже класно прибирає.
Иванка Бур• 18 июня 2023
Конечно можно. И за более короткий период
автор ГугелП@лАмался • 18 июня 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Будь який. Ну може йога, через пару тижнів. Але все що стрибати, бігати, піднімати тяжке- не можна
автор ГугелП@лАмался • 18 июня 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Худла взагалі без спорту.
Які результати?

автор ГугелП@лАмался • 18 июня 2023
Ответ дляСоветчица Года
Якщо у вас нема проблем з щитовидкою, значить ви переідаєте. Я переконалась що при проблемній щитовидці швидко набрати можна буквально з повітря
Советчица Года• 18 июня 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Передаю, я и не спорю. Просто написано, что без хлеба и сахара худеют, а это не так. Я ем только мясо с овощами и фрукты, никакой дряни не ем, но вес хорошо набрала, так как много ела.
БоВжеВільна• 19 июня 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Які результати?
Добре.
Схудла, на скільки хотіла.
Тримаю вагу 1.5 року