40ка• 19 июня 2023

Що ви отримали хорошого з материнством на практиці?

Що хорошого на практиці вам дало народження дітей?
Результат:
вже голосів: 54
32 (59.26%) Свій варіант
18 (33.33%) На практиці нічого
2 (3.7%) Можу сидіти вдома
1 (1.85%) Пільги, виплати
1 (1.85%) На старості поміч
0 (0%) Вийшла заміж за НЬОГО
Maliva• 19 июня 2023
Материнство - це природня жіноча потреба.
Варіанти в голосуванні нічого спільного з нею не мають.

personality• 19 июня 2023
Тю. Якісь варіанти дивні.
kll lena• 19 июня 2023
У мене з’явилась рідна людина, яку дуже люблю.
Кошкина мать• 19 июня 2023
У вас такі дивні відповіді в опитуванні)
иркин• 19 июня 2023
Сивина і око сіпається
personality• 19 июня 2023
Я хотіла бути мамою, я стала мамою. А які вигоди я маю отримати? Не розумію цього. Може мені треба після садочка їх в атб на касу віддавати і зп забирати?
personality• 19 июня 2023
Ответ дляиркин
Сивина і око сіпається
А так би ви не сивіли?

автор 40ка • 19 июня 2023
Ответ дляиркин
Сивина і око сіпається
Ідеальна дитина, напевно
ViktoryjaG• 19 июня 2023
Любовь
Ollka• 19 июня 2023
У мене чудові діти.
Старший дорослий - часто спілкуємось. Багато спільного, може о годинами спілкуватись, тому що однакові інтереси і погляди.

Менша з характером, але цікава. Така особистість.
Мені подобається за ними спостерігати.

Доречі діти допомагають мені розвиватись. Зі старшим готувались разом до його олімпіад. З меншою вчу англійську.

Найкращий сенс - коли старший сказав друзям, що він пишається своїми батьками
Кошкина мать• 19 июня 2023
а вийшла заміж за НЬОГО? то за кого? за дитину? батька дитини, чи просто рандомного мужичка?
Елена_мама Кристинки• 19 июня 2023
Для меня это уникальный жизненный опыт, начиная от беременности. Очень интересно наблюдать как растет и меняется ребенок. Иногда достаточно сложно в этом участвовать. Это как один из этапов взросления, когда ты становишься ответственным не только за себя, а и за кого-то еще.
H.Ter• 19 июня 2023
Просто люблю их, засранцев)))
Какая от них еще практическая польза может быть?
автор 40ка • 19 июня 2023
Ответ для Кошкина мать
За дуже особливого для вас мужчину
Марина34.• 19 июня 2023
На практиці із задоволенням проводжу кожен день з донечкою. Дуже її люблю
irishp• 19 июня 2023
Всмысле вариант вышла замуж?Нормальная не зарегистрированная в ЗАГСе не рожала.
Allbina• 19 июня 2023
Натхнення, мотивацію, щастя.
І у цей рік це відчуваю найбільше, без неї мабуть би сиділа у депресії, а вона мені дає сили рухатись вперед.
иркин• 19 июня 2023
Ответ для40ка
Ідеальна дитина, напевно
Дві...
Jul_L• 19 июня 2023
Я стала зарабатывать больше денег и развиваться в своей профессии. Появилось миллион занятий, которых не было раньше. Велосипед, пикники, волейбол и длинные прогулки по незнакомым и любимым местам теперь в моей жизни постоянно. Теперь я не просто вкусно готовлю, я создаю шедевры и постоянно пробую что-то новое. А еще у меня появилась привычка делать заготовки. Теперь я все морожу и консервирую.

автор 40ка • 19 июня 2023
Ответ дляJul_L
Будьте моєю мамою на тиждень
Jul_L• 19 июня 2023
Ответ для40ка
Будьте моєю мамою на тиждень
😂😂🤗
Друг бобер• 20 июня 2023
Хорошого сина, найдорожчу для мене людину на світі