Фантазерша• 20 июня 2023
Как стать частным психологом?
Что для этого нужно?
Сестра работает в школе психологом где-то 4-5 лет. Образование есть.
Нічний дожор• 20 июня 2023
У нас це просто. Взяв відкрив кабінет. Ну можна ще курси якісь пройти у практикуючого психолога. Це за кордоном треба пройти дуже серйозну підготовку щоб мати ліцензію на терапію.
Ашотакоя• 20 июня 2023
Психолог - это ж не врач. Наверное, ФОП, кабинет и реклама.
Но послушаем частных психологов)
А_мій_самий_самий• 20 июня 2023
Для початку потрібно клієнтську базу, а щоб вона була потрібна реклама, через ту ж сторінку в інстаграм, для просування сторінок є спеціально навчені лююди, платите гроші і вони вам допомагають, плюс реклама у блогерів. А потім вже сарафанне радіо буде працювати, якщо психолог дійсно гарний. Це одна з можливостей, а так можна і фізичний кабінет відкрити, там також реклама потрібна, щоб люди пішли.
Фантазерша
• 20 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Но послушаем частных психологов)
А ліцензія не потрібна??
Так можна кожному відкривати.. Тимпаче дитячий
А_мій_самий_самий• 20 июня 2023
Ответ дляФантазерша
А ліцензія не потрібна??
Ні, ліцензія не потрібна.
Також потрібно буде надати диплом з урахуванням специфіки освіти та документ про проходження курсів підвищення кваліфікації (фахівці такого роду проходять підвищення кожні 5 років). Останній документ можуть вимагати перевіряючі з Міністерства освіти, незважаючи на те, що ліцензія не потрібна, оскільки це не медична допомога. Ще слід подати заяву про бажання відкрити індивідуальний кабінет психологічної допомоги.
Ашотакоя• 20 июня 2023
Ответ дляФантазерша
А ліцензія не потрібна??
Не знаю. На освітні послуги ліцензія не потрібна. Так, може кожен репетитором працювати, наприклад. Може і з психологами так, бо вони не лікарі ж.
Але тому написала, послухаємо приватних психологів)
Фантазерша
• 20 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ні, ліцензія не потрібна.
А куди подавати заяву?
А_мій_самий_самий• 20 июня 2023
Ответ дляФантазерша
А куди подавати заяву?
В податкову, якщо кабінет фізичний відкривати, то і ФОП потрібно теж.
Ашотакоя• 20 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ні, ліцензія не потрібна.
Мені теж стало цікаво)
Ось людина відкриває приватний кабінет, зареєструвавши ФОП. Кому вона повинна надати диплом?
Ашотакоя• 20 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
До ФОПів перевіряючі з міністерства освіти приходять? Щось сумніваюсь, що вони мають інформацію про таки ФОПи. Тільки у разі жалоби, мабуть.
А_мій_самий_самий• 20 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Можливо, це гугл статтю таку видав.
А_мій_самий_самий• 20 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Мені теж стало цікаво)
Ашотакоя• 20 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Можливо, це гугл статтю таку видав.
Так ви хоч пишіть, що це не ваш досвід чи знання) Гугл іноді таке видає!
Ашотакоя• 20 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну так ви все в одну купу. ФОПом може стати кожен, нікому ніякі документи про освіту показувати не треба. А ось якщо ви плануєте брати найманих працівників, то інша справа.
Ms. Android• 20 июня 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
У мене колега років 8 працювала без ФОП. Тільки зараз відкрила. Але це не значить, що не треба відкривати. Просто купа людей працюють і без ФОП і з такою собі освітою.
Ms. Android• 20 июня 2023
Ответ дляАшотакоя
Міністерство освіти і зі школами не впораються, куди їм ФОПів перевіряти
Ашотакоя• 20 июня 2023
Ответ дляMs. Android
Ото ж бо.
ПироженкА• 20 июня 2023
У вашої подруги є вища психологічна освіта, тому вона може розпочати приватну практику і будь-який момент. В Україні немає ліцензування цій діяльності, тому диплом=ліцензія.
А далі вона для себе вирішує, що їй потрібно, щоб, насправді, розпочати консультування. Більшість йде вчитися на довготермінові проекти (4-5років) і поступово, підіймають практику.
Молода і нерозважлива• 20 июня 2023
Ответ дляФантазерша
А ліцензія не потрібна??
Надо учиться 2-3 года в школе психотерапии, сдавать экзамены, там будет практика с клиентами, супервизия, личные консультации
Фантазерша
• 20 июня 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
А разве психологу нужна психотерапия? Думала это разное