В шоколаде• 20 июня 2023
В школі немає вільних місць
Переїхали в новий район, змінили прописку, відповідно дітям йти в нову школу. За пропискою - гарна гімназія, але йти туди пішки хвилин 20-30, їхати ще довше. Ближче є ще дві непогані школи.
Пішла я дізнаватись в школу за пропискою: в перший клас беруть, а для старшого в 6 класі вільних місць немає. Запитую, як немає, якщо протягом року навчалось 15 учнів? Директор каже, що зараз 15, а з вересня можуть повернуть всі 35, які зараз за кордоном.
"Приходьте в кінці червня, можливо хтось забере документи".
В школах, які ближче, ситуація аналогічна, тільки там і в перший клас не беруть)) І що тут робити? Починати навчання зі скарг в управлінні освіти?(
Це Київ.
Борисфенка• 20 июня 2023
Ответ дляШкала Радощів
Я завжди читаю Ваші пости і щиро вдячна за Вашу думку в за позиуію. Бажаю Вашому сину , щоб в нього все ладналося в житті
Дякую за добрі слова, всім нам витримки і сил!
Вчителька якраз дуже вмовляла не кидати школу, вона зацікавлена, щоб більше учнів було, мабуть, чи по людські вважає, що зайвою не була б українська школа.
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
я тоже думала, что на летний период, но это нигде не указано.
И если на летний, то что людям делать осенью? Все равно этим вопросом никто не занимается.
оу.Разве только этим?
самая большая проблема-свести воедино их теоретическую популистскую писанину и практику с реальностью.
В шоколаде
• 20 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
Вообще,это конечно безобразие, что в Киеве ребенок по прописке не может попасть в школу. У нас было тоже самое, если не пойдешь с 1 класса, то уже все, ни в одну школу района не попадешь, потому что они забиты под 40 учеников в классе. Но сейчас война, многие дети выехали. Почему нет мест? это возмутительно. В Польше попали в школу без проблем, да школа не айс, государственная школа как она есть, но взяли без проблем
потому что по списку и документам классы якобы переполнены и так)
У нас в садике брали по списку 30 чел в группу, а кроваток для сна было 25.
Расчет на то, что все одновременно не придут) мы от такого садика отказались.
Шкала Радощів• 20 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
когда места будут заняты такими же, как вы , переселенцами, вы на кого правдный гнев обрушите?)
Вас кто то держит в родной стране под ракетами, что вы это как аргумент приводите?
А в целом, при таком формате общения. представлю себе этот контингент класса, боже збав.
Меня держит работа в родной стране, представляете?
Я работаю.И ребенка просто некуда деть.
И выехать не могу, военнообязанная.
Представляете? А тех. кто сидит на двух стульях. не люблю.И тех, которые не вникая в ситацию, дают советы .а-ля я вся такая вбелом.
Знаете, в чем наша проблема, общества нашего?
В том. что у нас большинство хитрожо..ых и думают. где бы поскорее урвать. И получше. Я думаю еще и о стране, в которой живу, и надеюсь, будут жить мои дети и внуки и помогаю ей . как могу. В прочем, это уже другая тема, и не для Вашего внимания.
Я работаю.И ребенка просто некуда деть.
И выехать не могу, военнообязанная.
В шоколаде
• 20 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
Ми так і зробили, звільнили місце комусь. Але так роблять дуже рідко, більшість вперто тягне дві школи, закордонну очно і українську дистанційно.
Мене вже й кукушкою обізвали за це, ’не думаю про дитину’.
ну може 1-2-3 клас і можна на дві школи, але як 6-7 і далі? там же навантаження на дитину суттєве.
То хто там ще не думає про дитину?))
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
было сложно, но знания получили, кто хотел.
в этом вопросе не стоит выдавать желаемое за действительное
Шкала Радощів• 20 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
Сподіваюсь, буду весна і нашій країні. Перемога і наші діточки будуть вчитися в вільній країні.Дай Боже.Всім нам сил та витримки !
Борисфенка• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
То хто там ще не думає про дитину?))
Є такі запальні мамаші, які вперто примушують дітей вчитися у двох школах і у випускних класах. ’Щоб було, а там життя покаже’
В шоколаде
• 20 июня 2023
Ответ дляКручу хвости
У мене син в 2 класі, тому ми теж офіційно в 2 школах, але 2 клас то таке...якби був 6 клас чи більше, довелось би вибирати. Тягнути 2 школи це дуже тимчасове рішення
і я так думаю.
Я прекрасно розумію батьків, які не забирали документи цього року. Були ще сподівання, що ось зараз все закінчиться.
Але вже другий рік війни, і поки що на жаль, нічого не вказує на її завершення. То так можна ще і 5 років вчитись.
В шоколаде
• 20 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
я сужу по своему ребенку и его знаниям, как там у вас я не знаю.
Поэтому о вас и не говорю.
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляШкала Радощів
Я работаю.И ребенка просто некуда деть.
И выехать не могу, военнообязанная.
Я работаю.И ребенка просто некуда деть.
И выехать не могу, военнообязанная.
Вы правы, ваща личное жизнеописание не для моего внимания.
особенно в части. что вы работаете.
Это такое открытие, похоже, на планете, что женщина работает, прям удивили)))И уверена, что только то, то вы уехать не можете, и рождает вашу агрессию.А напрвить ее лучше по другому алресу.
Кто и что одумает о своей стране, вам не знать, и кто и как помогает, не вам судить.
особенно если суждения полны ненависти и грязи к другим людям.
Вот это проблема нашего общества, и большая.
особенно в части. что вы работаете.
В шоколаде
• 20 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
це ще такі мають бути і запальні діти)))
бо я свого в 5 класі ледь примушувала робити домашні завдання в одній школі))
А ще і репетитор з англійської мови, і інші позакласні заняття.
Як вони все те встигали?
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
вам так нравится слово ’вперто’.
Странные у вас знакомые, которые до выпускных классов занимаются принуждением к обучению.если нужно заставлят в этом возрасте, то не только двух, никакой школы не нужно.
Борисфенка• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Як вони все те встигали?
Хтозна, якось встигають. Мій навіть в одній школі домашні завдання робити не хоче, також 5-й клас, але тести пише пристойно. Вчителі знають, що я йому допомогти нічим не можу, окрім англійської, терплять.
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Поэтому о вас и не говорю.
ну и моего все в порядке.Почти)
Борисфенка• 20 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
вам так нравится слово ’вперто’.
Варіанту ’нікакой’ в Німеччині не буває, дуже слідкують, щоб всі діти ходили в школу.
А дітей, які охоче вчаться цілодобово, в природі не існує, тут ваша категоричність зайва.
В шоколаде
• 20 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
мій ніяк не може зрозуміти, навіщо я його примушую робити домашні завдання, якщо він і так все знає))) і вчиться на відмінно і одних з кращих учнів в класі, а гімназія вважається ’сильною’.
Ответ дляКудрі кручу сама
В нашій краіні можуть ввдраувати за неявку🤔?
Ні! Причин для відрахування всього 4:
’’1. Із закладу освіти відраховуються учні, які:
1) здобули повну загальну середню освіту та отримали відповідний документ про освіту;
2) зараховані до іншого закладу освіти для здобуття повної загальної середньої освіти;
3) переводяться до іншого закладу освіти відповідно до розділу ІІІ цього Порядку;
4) вибувають на постійне місце проживання за межі України.
Відрахування із зазначених підстав здійснюється шляхом видання відповідного наказу керівником закладу освіти.’’
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
никакой категориности.Вы так подаете, что именно мамаши, как вы выражаетесь, вперто заставляют впускников учиться в двух школах.
Естли такие страшные усилия, что зачем заствлять?
Борисфенка• 20 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
Затим, що завтра може бути що завгодно і до осені приїдуть в Україну знову чи переїдуть в третю країну. Життя жорстоке і непередбачуване.
kot trifon• 20 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Врядли впо смогут вернуться в разрушенный херсон,стертую с лица земли донецкую область. Как ни странно люди из разрушенных городов- впо в Украине, люди из спокойных городов - в европе. Но не надо мне сейчас писать про войну по всей стране и прочий ваш бред.
Какой - наш бред? То, что в Харьков опасно возвращаться?
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
вы меня вперто не понимаете)
Мой ребенок тоже учится в двух школах.
но это не выпускные коассы
Я еще раз повторю вопрос, зачем заставлять учиться в двух школах в таком возрасте, когда уже поздно приобретать навык к учебе?
Зачем такого заставлять учиться в двух, если и одна-проблема?
Мой ребенок тоже учится в двух школах.
но это не выпускные коассы
Шкала Радощів• 20 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
особенно в части. что вы работаете.
Удалено администрацией...
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
ну зачем же так ярко подтверждаете то, что я уже написала.
Борисфенка• 20 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
вы меня вперто не понимаете)
Мой ребенок тоже учится в двух школах.
но это не выпускные коассы
Мой ребенок тоже учится в двух школах.
но это не выпускные коассы
Яка різниця, в скількох школах примушувати вчитися, хоч в десяти, якщо мамі приспічило виростити генія? Таке трапляється дуже часто - мучать дітей музикою, балетом, боксом тощо. ’Зіркою стане’.
Навіщо - хтозна, мабуть це компенсація власної нереалізованості батьків.
Ответ дляwoman Warrior
Ок, если , к примеру, у 10 семей переселенцев договора аренды в этом районе , и школа одна, и мест нет?
Організувати місця. Раніше в київських школах навчались значно більше дітей. Набирали 1-А клас і 1-Л. Так, в 2 зміни навчались, але навчались всі, хто проживав в районі обслуговування школи. А зараз всього 4 перших класа набирають і нема місць?!
Шкала Радощів• 20 июня 2023
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
Борисфенка• 20 июня 2023
Ответ для-Ань-
Так, відкривають додатковий клас, робить це управління освіти, нічого складного нема. По прописці беруть абсолютно всіх.
kot trifon• 20 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
В Европе тоже есть люди из Херсонской области, Донецкой, Луганской.
woman Warrior• 20 июня 2023
Ответ для-Ань-
не понимаете
вот, к примеру, 4 паралеллели первых классов.
Сколько, по вашему еще нужно?
Школа резиновая?
Сколько, по вашему еще нужно?
Школа резиновая?