ОйЙой• 21 июня 2023

В какой десерт или выпечку использовать бананы.Пропадают,жалко.

ТрамвайGirl• 21 июня 2023
Мороженое сделайте, в жару актуально

Мальчун-задирун• 21 июня 2023
Молоко, морозиво, банан -коктель
Триндю-бриндю• 21 июня 2023
Коктейль молочний, бісквіт з бананами і полуницею
Леді_в_пледі• 21 июня 2023
бананові панкейки
Добра всем!• 21 июня 2023
Банановий хліб - пошукайте рецепт. Я його у вигляді мафінів роблю, діти люблять
Я тут Живу• 21 июня 2023
Коктейли сейчас идут у нас
Смажена полуничка• 21 июня 2023
Я робила шарлотку з яблуками і бананами. Дуже смачно.
Хлопаю ресницами• 21 июня 2023
Шарлотка
Гжегож Бженчишчикевич• 21 июня 2023
Банан, овсянка, залить молоком и добавить какао и на утро вкусный завтрак. Утром добавить орешки, пасту арахисовую если есть и шоколад. Или творог, банан размять , сварить овсянку и всё вместе смешать, добавить корицу и чуть меда. Завтраки вкуснейшие.

Nezinna• 21 июня 2023
Банан размять или лучше блендером взбить.Добавить какао.И смесь заморозить.Самое простое мороженное
Поліпривіт всім• 21 июня 2023
Шоколадний банана бред.
Омлетик• 21 июня 2023
Ответ дляNezinna
Я делаю наоборот. Замораживают банан, потом взбивают блендером))
ВільнаНазавжди• 21 июня 2023
2-3 банани розім´яти виделкою, окремо збити 3 яйця з склянкою цукру, додати в яйця пів склянки кефіру, банани, третину склянки раф.олії, чайну ложку розпушувача, чайну ложку негашеної соди, борошно до консистенції сметани (2склянки приблизно). Буде чудовий високий, вологий пористий бісквіт. І так їсти, і перемазати чимось
ВільнаНазавжди• 21 июня 2023
Чим стигліші банани, тим краще. З темними крапочками взагалі ідеально, тому на цей пиріг можна сміливо брати акційні/уцінені банани
автор ОйЙой • 21 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Дякую.!
Каляка маляка• 21 июня 2023
шоколадний бананабред енді шеф
Матусік• 21 июня 2023
Ответ дляОмлетик
+
Якраз в черговий раз морожу банани і полуницю, тільки потім збиваю блендером, смак, структура зовсім інші, додаю ще молока і цукру виходить смачний коктейль, якщо заморозити, то морозиво
Мені таке собі, дочці дуже подобається
Викупана• 21 июня 2023
кексы очень вкусные получаются
Сиреневенькая• 21 июня 2023
Банановий кекс роблю. Діти дуже люблять.

Маурита• 21 июня 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
При якій темпер випікати такий бісквіт ?
ВільнаНазавжди• 22 июня 2023
Ответ дляМаурита
При 180. Я в основному в мультиварці його печу