Верочка 100%• 21 июня 2023

Що дитині 3 роки дає статус ВПО? Чи варто оформлювати?

julia-678c• 21 июня 2023
3000 грн в месяц даёт

ЭтаваНиМожетБыть• 21 июня 2023
Гроші
Яйцеголовая• 21 июня 2023
В садик берут без очереди,питание бесплатно.
автор Верочка 100% • 21 июня 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Мене цікавить садочок. Беруть в державні з 3-х років?
Ластоноша• 21 июня 2023
Дивлячись звідки
Може дати садочок, сімейного лікаря, виплати.
Ластоноша• 21 июня 2023
В мене старша дитина, скащали довідку для школи обов´язково. Виплати не отримуємо, отримують тільки ті, де йдуть бойові дії, або окупація.
Але пільги різноманітні є, постійно шось пропонують. В школі подали списки ВПО до різноманітних волонтерських організацій. Різні плюшки пропонують: ноутбук, квитки в музеї і театри, проїзні для транспорту і т.д.
Щось беремо, від чогось відмовляємося.
Якось так.
Ермолайчик• 21 июня 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Моя знайома з Херсона прийшла до київського садочку і їй відповіли, що черга вже з дітей-ВПО. Чекали з вересня до квітня.

Море Щастя• 21 июня 2023
пільга в садок - поза чергою основною, плюс не треба оплачувати
до довідки можете оформити домогогу - це 3 тис грн щомісячно
Море Щастя• 21 июня 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Треба йти не в садок, а реєструватись в ел черзі та підтвердити статус ВПО в РУО, тоді дитина посувається в черзі в системі, так, діток може бути багато, але і РУО скерують де більше шансів потрапити саме найближчим часом, де недобір
Море Щастя• 21 июня 2023
Ответ дляВерочка 100%
державні є і з півтора року
автор Верочка 100% • 21 июня 2023
Ответ дляМоре Щастя
Дякую. Підкажіть, як зареєструватися в електронній черзі?
Яйцеголовая• 21 июня 2023
Ответ дляВерочка 100%
З 1,5 в якої вже беруть.Хмельницький.Раніше брали з 3
Яйцеголовая• 21 июня 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Нас взяли без проблем,запрпонували садочок де є місця за два квартали.Харчування для ВПО безкоштовно і додаткові освітні послуги
Море Щастя• 21 июня 2023
Ответ дляВерочка 100%
https://osvita.kyivcity.gov.ua/#%2F%3F_k%3Drbnfv0
автор Верочка 100% • 21 июня 2023
Ответ дляМоре Щастя
Дуже дякую. Спробую пошукати, чи є така черга у Вінниці
Море Щастя• 21 июня 2023
Ответ дляВерочка 100%
в кожному місті по різному, може і не бути електронної чи вона не завжди важлива і ’жива’ чега так само працює, краще уточнюйте в РУО міста проживання
Ермолайчик• 21 июня 2023
Ответ дляМоре Щастя
Так вона й прийшла по запрошенню
Море Щастя• 21 июня 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Так вона й прийшла по запрошенню
так якщо прийшло запрошення, то які питання, яка черга, запрошення для конкретної дитини в базі

а як ви пишете ’чекали до квітня’ - так набір і відбувається в квітні, а посеред року то лише якщо хтось переведеться чи забере просто документи, але там один шанс на мільйон такого кейса