Патріотка з дивану• 21 июня 2023
Хто має магазин на Prom.ua потрібна консультація
Добрий день, цікавить інформація по показниках роботи Пром. Є магазин на промі маємо рівень роботи на промі Топ-продавець, але випадково декілька днів назад помітили, що вночі, орієнтовно о 00,00 год. цей рівень відключений і магазин отримує невідомий рейтинг(всі переваги для топ-продавців недоступні). Хочу дізнатися це у нас тільки так, щоночі міняється рівень показників роботи на Prom чи у вас теж на ніч міняється цей показник? Якщо не звертали на це увагу рекомендую звернути, ми випадково побачили, бо шукали причину чому різко зменшилась кількість показів товару
Карамбулкул• 21 июня 2023
Якщо Ви таке помітили, краще запитати в сого менеджера про причину. Що Вам дасть те, що хтось помітив, чи не помітив в себе таке ж саме.
Патріотка з дивану
• 21 июня 2023
Ответ дляКарамбулкул
Тех підтримка відповіла, що так у всіх магазинах, тому і уточнюю у інших продавців