И.О. человека• 23 июня 2023
Як море в Болгарії?
В тому і суть питання. Як море? Як обстановка?
Ответ дляliliyay
Ми з донькою зараз в Золотих пісках. Починає припікати. Море чисте і прозоре. +23. Нам комфортно купатися. Багато іноземців. Росіян зустрічаю мало,дуже тихі. Майже від усюди чутно українську мову. Хто планував їхати,то їдьте і не думайте. Дорога важкувато,але це більш менш доступний відпочинок на тепер.Всім гарного настрою!
З якого міста ви їхали? Ми просто в серпні теж будем їхати в золоті піски. Дорога зі Львова, їдемо вперше. Не уявляю як дорогу перенесемо..
Ответ дляarberrr
Ми їхали з Києва. Дорога важка тільки вночі. Бо незручно спати. Діти спали нормально. Вдень неважко,є зупинки. Ну і черги на кордоні по 3-5 годин,модна виходити і ходити.