Витворунка• 23 июня 2023

Хто винен і за чий рахунок нові окуляри?

Моя донька має поганий зір і постійно повинна носити окуляри. Сьогодні гуляла з друзями на дит.майданчику, моросив дощ, окуляри намокли і вона потім зняла їх сушитися, поставила на столик. Хлопець не бачив їх і всівся на стіл на окуляри. Хоча цей столик такий садовий з двома лавочками. Не зрозуміло, чому він захотів сісти прям на стіл... Вони звісно ж зламалися. Відремонтувати їх навряд чи получиться. Дітям по 13-14 р.
Результат:
вже голосів: 1147
772 (67.31%) Винна донька
170 (14.82%) Винні обоє, відшкодування50/50
115 (10.03%) Подивитись результати
65 (5.67%) Винен хлопець, має відкупити о
25 (2.18%) Свій варіант
Сонячний день• 23 июня 2023
Если бы мальчик вырвал из рук очки или что-то типа такого - то виноват он.
А в вашем случае - дочь недосмотрела за хрупкой вещью.

Жерица ночи• 23 июня 2023
Ну Ви ж розумієте,що вини хлопця немає в тому,що Ваша донька не тримала особисту річ при собі?
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ще додам деякі деталі: ми знаходимось в іншій країні, приїхали сюди кілька тижнів тому, мед карти і страховки ще не маємо, візит до лікаря і нові очки обійдуться в круглу суму
Красавица писяная• 23 июня 2023
Це неуважність вашої доньки,а хлопець їй нічого не винен,сів то й сів,окулярам не місце на лавці
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ответ дляСонячний день
Ваша думка зрозуміла. Дякую
Стрекоза любви• 23 июня 2023
Я б мабуть звернулася до батьків хлопця в нормальній дружелюбній манері, що склалася така ситуація, який вихід вони бачать? Якщо почнуть хамити - ділу біда і нічого ви не отримаєте. Якщо виявляться адекватні то запропонувала б розділити витрати на нові окуляри порівну.
Хвильоватиша• 23 июня 2023
Дивно, що у неї з таким аж поганим зором нема запасних
В нас у всіх по 3 пари, тим паче ви поїхали закордон, чого не зробили?
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Окуляри були на столі, а не на лавці.
Біля стола є з обох сторін лавки, він сів саме на стіл
ТрамвайGirl• 23 июня 2023
Мальчик не виноват. Если бы он выхватил их у вашей дочки и разбил-тогда да. Понимаю, что очки дорогие и не хочется менять, но вешать на мальчика их покупку однозначно не вариант.

миссАрфография• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я вроде адекватная, но не платила бы. Очкам не место на столе .
Может линзы купить временно?
Soteria• 23 июня 2023
Чудова історія. Дитина десь кинула окуляри, неважливо де, вона їх поклала не в чохол, не тримала в руках. А винен хтось інший.
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
Я не маю можливості купувати за 5000 запасні, тим більше від попередніх окулярів зір погіршився, і прийшлось міняти їх через пів року
Щаслива Я• 23 июня 2023
Відповідальність за збереження свого майна несе його власник
Мороженная курица• 23 июня 2023
Окуляри потрібно буде зробити вам ,ніхто не компенсуєі,на наступний раз вже донька в громадських місцях буде обачніша,тримати потрібно при собі,то ж не дома в себе.
Красавица писяная• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Окуляри були на столі, а не на лавці.
Ну але це ж вона їх не вберегла,я розумію що недешева річ,але якщо б у мене така ситуація до хлопця претензій би не було,він же не навмисно це зробив
Щаслива Я• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Що поробиш, нещасний випадок. Хлопець не винуватий у відсутності страховки
очки_ннадо• 23 июня 2023
Винна донька. Бо відповідь ’ніхто не винен’ ви будете трактувати на свою користь.
Хлопець не винен і відкуповувати нічого не зобов´язаний. Ваша дитина теж.
Ви повинні розуміти, що такі речі є розхідниками, не перекидати свій обов´язок по забезпеченню доньки на інших
Хвильоватиша• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Запасні можуть бути з найдешевшою оправою, ніби ви не розумієте
Треба думати наперед
ТрамвайGirl• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Футляры придумали для очков. Вы не знали?

МояХатаЗкраю• 23 июня 2023
Я проголосовала за 50/50. Мальчик сел на стол, а не на скамейку. Отчасти его вина тоже есть.
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Вы сейчас серьёзно?
Переложить ответственность на ребёнка, который сел и снять ответственность с ребёнка, который не смотрел за своими вещами?
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Думаєте, що діти носять футляри завжди з собою ?
Мороженная курица• 23 июня 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Я в себе дома,що живу сама окуляри зняла і в футляр,звичка вироблена,бо як десь класти без футляра,то вже так і буде то там то там лежати.
Тоскующая• 23 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Может линзы купить временно?
Окулярам на столі не місце? А дупі хлопця, виходить, місце?
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
И что с этого? Если ребёнок понимал, что у него единственные очки, то должен был смотреть за ними
Стрекоза любви• 23 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Может линзы купить временно?
А чого не місце? Стіл - це ж місце, куди ми щось пладемо/ставимо? Стілець місце для сидіння. Я коли в кафе приходжу, можу покласти сонцезахисні окуляри на стіл. Впевнена, так робить багато людей.
Soteria• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Мені цікаво, а ця деталь як повинна вплинути на думки по цій ситуації?. Типу, ви коштів не маєте, тож навіть якщо винна саме ваша сторона, то все одно платити повинен хлопчик, бо вам дорого?
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Если единственная пара дорогих очков, то как бы да, должен носить с собой
автор Витворунка • 23 июня 2023
Ответ дляМороженная курица
Дома звісно, що ставить в футляр. Але ж не носить завжди з собою на вулицю
Повелитель бітка• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Но ребёнок же был не в кафе, а на столике на детских площадках я тоже могу сидеть. И не только я