Говорит, что первый крупный успех одержан Пригожиным, а российские элиты начинают "переобуваться".
LenOK-06ab• 24 июня 2023
Ответ дляЕленка14
А хіба ні?
’Наші люди тішаться,але пірожок ще гірше пуйла.Бо це жостоке і кровожерливе створіння’´ (с) це хіба не про це свідчить?
З приводу зрєліщ - це завжди було так, не треба приписувати лише українцям. Це властиво всім народам в усі часи.
Ні.
Вам приємного перегляду