Хлопаю ресницами• 24 июня 2023
Чим відмити будівельний пил
Чим відмити від лінолеума будівельний пил? Дякую
Я тут Живу• 24 июня 2023
Колись читала, що у воду додати олії, тоді легше мити підлогу. А так лише мити 100 разів, частіше воду змінювати.
Кумася• 24 июня 2023
Мити з засобом для миття лінолеума, або універсальним і безжально викидати забруднену ганчірку для миття. Пуста вода не змиє.
Олександра-Ольга• 24 июня 2023
Ніяуих олій, бо будете питати, чим олію відмити.
Велике відро/миска води, тряпка і щітка. Спочатку води на місце миття трохи ( до 1 кв метра), і трете щіткою, потім витираєте тряпкою. І так само далі. Воду міняти. Але, як бруд відійде від лінолеума, то тоді цого і просто шваброю чи руками з водою промити і все буде ок. Мила так 2 свої квартири після ремонта, ще і під´їзд після ремонта там (бо всі не можуть)