Stefaniya K.• 24 июня 2023

Свежая заява вагнера-сегодня в россии будет новый президент. ВОЙНА!

lith_oops• 24 июня 2023
Ответ дляviika65
она не матрешка, зря вы.
Людина на рівному місці на мене наїхала російською мовою. Нічого крамольного я не сказала.
Логічно і правильно починати наступ, коли вороги зайняті чимось своїм. Тут важливо дочекатись момента, коли в них почнеться саме мочилово. )))
Я можу помилятись, але маю право на свою думку. Це не привід на мене наїжджати, переходити на особистості, та ще й російською мовою.

MashaizDusha• 24 июня 2023
хто там ще сумнівався про Собчак. опозиціонерка, бляха.
viika65• 24 июня 2023
Ответ дляlith_oops
думаю, с наступлением и без нас разберутся, и, начинать языковой спор не уместно, наш Днепр, все еще на 99% русскоязычный.
LudaSHS• 24 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Какая то матрешка зашла и начала пальцы вниз ставить всем)
’Больна мне больно
Не унять эту злую боооль’
MarryV• 24 июня 2023
Ответ дляYuljwa
А вы посмотрите, ни одна откровенная вата из 5-6 на сайте за последнее время не всплыла.
Партизанят
Думают к кому прикнуть. Кого защищать. Ждут кто сильнее сссры любить будет.
Nat-li• 24 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
Из Израиля уже вещает патриотка?
Yuljwa• 24 июня 2023
Путдера трижды послали за утро

Путин провел телефонные разговоры с президентами Беларуси, Узбекистана и Казахстана, проинформировал о ситуации в России — Песков
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляMarryV
хто більше сильний лідер, мужик! Але от біда, штучний інтелект Жиріка вже видав, що Путін - баба))
delphoto
lith_oops• 24 июня 2023
Ответ дляviika65
Звісно ж розберуться, але я свою думку також маю право висловлювати, як і ви. І загалом не маю претензій до російської мови, я білінгва, мені байдуже, якою розмовляти.
Але, як наїжджаєш особисто на людину, ще й з політичних мотивів, то принаймні переходь на мову, щоб за рашистку не прийняли....
А краще не опускатись до їх рівня, бути чемними та ввічливими - принаймні, до своїх, до українців.

MarryV• 24 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
На руку второй стороне от чмоня путинская недолиберальная.
lenakarp• 24 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
Так она вроде против власти путлера
Nat-li• 24 июня 2023
Ответ дляlenakarp
Так она вроде против власти путлера
В каком месте?)
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляlenakarp
Так она вроде против власти путлера
теоретично. Але не так, не зараз, а то ж ’вторая сторона’ може виграти. Тобто Україна. І мирні люди в росії постраждати. А в Україні хай страждають, то не люди для неї. Тьху, мерзенна істота.
lenakarp• 24 июня 2023
Ответ дляNat-li
В каком месте?)
Это же про Сабчак , она всегда на Ютубе выступала против режима пуйла
Татьяна-В• 24 июня 2023
Ответ дляlith_oops
Половина украинцев говорит на русском.Вы вчера родились? Такой акцент на этом, дичь...
Nat-li• 24 июня 2023
Ответ дляlenakarp
Актриса погорелого театра
Espresso_caffe• 24 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
ага, очень трогательно
Yuljwa• 24 июня 2023
Ответ дляlenakarp
Так она вроде против власти путлера
Дутая оппозиционерка, существующая, чтобы отталкиваться голоса у настоящей оппозиции?
Путлер к ней относится практически по-отечески, что , правда, не говорит о многом, он и своих дочек родных называет ´эти женщины´
lenakarp• 24 июня 2023
Ответ дляNat-li
Актриса погорелого театра
Возможно собирала аудиторию

vihola• 24 июня 2023
Ответ дляMarryV
Та, матрьошок поплавило. Амеєріка рєшіла аслабіть рассію рукамі русскіх мальчікав.
Как жі так, вот єта паварот.
Всьо била рєшєено. Бальшіє дяді іграют в ігри, ми всєй правди нє знаєм. Єнта гєапалітіка.
Николь1986• 24 июня 2023
По хер на них, лишь бы нам не хуже от этого. Пусть хоть сожрут друг друга там.
lenakarp• 24 июня 2023
Ответ дляYuljwa
Ясно, тонкая политика
Клементина• 24 июня 2023
Поки у руснявих замєс, ми потихоньку відбиваємо Бахмут
lith_oops• 24 июня 2023
Ответ дляТатьяна-В
Ключове було ’наїхала’, а не про мову.
Якщо ти в політичній теми наїжджаєш на співвітчизника, то тебе можуть прийняти за росіянку. Бо чом би українцю наїжджати на українця на рівному місці?
Я пораділа, що наш наступ може бути успішним, вчасним і безкровним для нас. Людина на мене наїхала з цього приводу, наїхала російською. Тож я маю підставу припустити, що вона - рашистка. Це логічно.
Nat-li• 24 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Ну вы как обычно 🤣
Опять ждем ответочку?
uma• 24 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
щас вилізе курортнік Аристович вєщать про расчєловечіваніє, але хрєн з ним. Зупощу скрін. Ось де русня починає розуміти що таке війна не по тєлєку. Як там з підтримкою спецоперації тепер, мразі?
Прекрасно. Это им не по телику война, хавайте.
MarryV• 24 июня 2023
Ответ для vihola
Как жі так, вот єта паварот.
Ната, вторая сторона ослабляют великую империю в ее величии и ином православном пути. А пидорасу киркорову кого теперь поддерживать
LudaSHS• 24 июня 2023
😀Патриарх Кирилл заявил, что он молится за страну и за Путина
Клементина• 24 июня 2023
Ось красівоє
Канал Вагнера виставив
https://t.me/orchestra_w/7429
ElenaMari• 24 июня 2023
Ответ дляMidlkgr
Так...цікаво дивитися, як вони перебивають один одного.
Вони заслужили це. За те що зробили з Україною.
Только они же одни или другие нас дальше бить будут, почему все так о них беспокоются