Ответ дляviika65
она не матрешка, зря вы.
Людина на рівному місці на мене наїхала російською мовою. Нічого крамольного я не сказала.
Логічно і правильно починати наступ, коли вороги зайняті чимось своїм. Тут важливо дочекатись момента, коли в них почнеться саме мочилово. )))
Я можу помилятись, але маю право на свою думку. Це не привід на мене наїжджати, переходити на особистості, та ще й російською мовою.
Ответ дляlith_oops
думаю, с наступлением и без нас разберутся, и, начинать языковой спор не уместно, наш Днепр, все еще на 99% русскоязычный.
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляMarryV
Думают к кому прикнуть. Кого защищать. Ждут кто сильнее сссры любить будет.
хто більше сильний лідер, мужик! Але от біда, штучний інтелект Жиріка вже видав, що Путін - баба))
Ответ дляviika65
Звісно ж розберуться, але я свою думку також маю право висловлювати, як і ви. І загалом не маю претензій до російської мови, я білінгва, мені байдуже, якою розмовляти.
Але, як наїжджаєш особисто на людину, ще й з політичних мотивів, то принаймні переходь на мову, щоб за рашистку не прийняли....
А краще не опускатись до їх рівня, бути чемними та ввічливими - принаймні, до своїх, до українців.
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляlenakarp
Так она вроде против власти путлера
теоретично. Але не так, не зараз, а то ж ’вторая сторона’ може виграти. Тобто Україна. І мирні люди в росії постраждати. А в Україні хай страждають, то не люди для неї. Тьху, мерзенна істота.
Ответ дляlith_oops
Половина украинцев говорит на русском.Вы вчера родились? Такой акцент на этом, дичь...
Espresso_caffe• 24 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
хто там ще сумнівався про Собчак. опозиціонерка, бляха.
ага, очень трогательно
Ответ дляMarryV
Та, матрьошок поплавило. Амеєріка рєшіла аслабіть рассію рукамі русскіх мальчікав.
Как жі так, вот єта паварот.
Всьо била рєшєено. Бальшіє дяді іграют в ігри, ми всєй правди нє знаєм. Єнта гєапалітіка.
Как жі так, вот єта паварот.
Николь1986• 24 июня 2023
По хер на них, лишь бы нам не хуже от этого. Пусть хоть сожрут друг друга там.
Ответ дляТатьяна-В
Ключове було ’наїхала’, а не про мову.
Якщо ти в політичній теми наїжджаєш на співвітчизника, то тебе можуть прийняти за росіянку. Бо чом би українцю наїжджати на українця на рівному місці?
Я пораділа, що наш наступ може бути успішним, вчасним і безкровним для нас. Людина на мене наїхала з цього приводу, наїхала російською. Тож я маю підставу припустити, що вона - рашистка. Це логічно.
Ответ для vihola
Как жі так, вот єта паварот.
Ната, вторая сторона ослабляют великую империю в ее величии и ином православном пути.
А пидорасу киркорову кого теперь поддерживать