тянитолкайка• 25 июня 2023

Скинула за майже місяць 4 кг. Але цього не помітно

Створювала тут тему 1 червня, що маю вагу 90 кг. Після того я завязала з перекусами шоколадками , бутербродами і т.д., перестала їсти вночі під час тривог, щоранку перед роботою роблю не складні вправи (прес, нахили тулуба, планка і качання попи методом зворотнього мостика). Сьогодні зробила фото і ... Не видно ніякого результату. Можливо трошки твердіші ноги стали, не такі желейні. Хоча на вагах мінус 4 кг.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3345062
Фото 1 місяць тому
Фото 2 тільки що
Стала в таку ж позу, щоб максимально наближені фотки були для порівняння .
Тема просто так. Пожалітись
Штора с кисточкой• 25 июня 2023
Я скинула 6 кг за півроку, і я вам скажу глобально не видно по фото. А от по обличчю та по одягу помітно 🙂здаватися не планую, рухаюсь далі

Вічний двигун• 25 июня 2023
Автор, якщо порівнювати фото, то різницю помітно - ніжки нижче коліна, живіт. Не зупиняйтеся. По собі скажу - перший місяць два на ентузіазмі все дуже добре, є результат, настрій, далі триматися складніше, але якраз далі це дуже важливо, не зірватися і довести справу до кінця! Так що сил вам і витримки
Я з лютого худну, чесно, інколи хочеться забити на все 😆 сьогодні зранку зіжрала шматок кекса гааарний такий 🙈 😤 а мені залишається ще кілограми 3 всього. Втомилася вже від обмежень
Трусиковед• 25 июня 2023
То мало скинули і вага велика. У мене візуальний результат з´явився за півроку, а то бочка бочкою була. Просто різко вся одежа велика стала. Але то треба час і не здаватись
ПушАпница• 25 июня 2023
Я с января с веса 77.9 сбросила 3.8 кг, это мало и особо не видно, но чувствую себя легче , надо еще кг 5 сбросить хотя бы.
Не ставлю большие цели, понемногу , так легче .
Вилами по воде• 25 июня 2023
Ответ длятянитолкайка
Дякую за відповіді
Я то продовжу, але хочеться бачити зміни
Груди, руки не помітно. Ну може щоки менші стали
автор, я зкинула 5 кг, і стала 69 кг, і це також було не помітно для інших.
Тільки я відчувала більшу легкість і що вже нічого ніде не давить з одягу)

У мене -10 кг або +10 кг - ношу один і той же одяг.
Просто не зупиняйтесь.
Якось так і живу• 25 июня 2023
Ответ дляСоня-сонятко
А почему вы не замечаете объёмы? Это более эффективный показатель чем вес
Тому що не розуміють процеси в організмі і орієнтуються на поширені міфи
Пік Антна• 25 июня 2023
Автор, я с 62 до 58 и то не особо видно) но главное процесс идет!!!
Пік Антна• 25 июня 2023
Ответ длявре_Динка
Автор так тримати. Чекаємо продовження
Я за місяць 3 скинула, але з ваги 63
Залишилось ще мінімум 5)
І я так само)
Мавка• 25 июня 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
автор, не носите такие ужасные трусы
Покажите какие не ужасные

автор тянитолкайка • 25 июня 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
автор, не носите такие ужасные трусы
Чому?
Я в них сплю. Обидві фото після пробудження х самого ранку
Я такая - жду трамвая• 25 июня 2023
4 кг это очень мало для видимого результата. Я столько скинула за неделю. Продолжайте похудение, пересмотрите рацион.
Миззери• 25 июня 2023
Не расстраивайтесь
4 кг это не так много что б было заметно по весе 90 если везде по чуть чуть ушло
Меряйте сантиметром и записывайте
Главное не отчаиваться, постепенно все будет , еще 4 и разница будет уже заметна
Миззери• 25 июня 2023
Автор , не советую сильно жестко себя ограничивать в еде если что
У меня так желчный отказал после диеты , вообще перестал работать 😳😬
Миззери• 25 июня 2023
Ответ длятянитолкайка
Чому?
Я люблю такие трусы тоже , удобные
Для игрищ с мужем есть совсем другое белье