Этожзвяздаяегообожаю• 25 июня 2023
Свекруха подруги проколола презервативи голкою, що дійсно так можна завагітніти?
Знайома пара декілька років разом, дітей не хочуть ще, використовувують презервативи. Приїздила в гості свекруха. Подруга з чоловіком помітили що хтось рився у речах. Вирішили викинути, і подивитися що буде далі а за місяць два свекруха почала питати типу ну що ви там , не вагітні? А що реально якщо презервативи проколоти голкою можна завагітніти? І не помітити що він не цілий?
ДелайКак_Я• 25 июня 2023
Так, якщо в темряві вдягали і не роздивлялися упаковку, то можна. Тупо, але дієво.
Я не Тролль• 25 июня 2023
Маячня. Щоб проколоти, треба відкрити упаковку. І який дурень буде користуватись презом з відкритої упаковки...
Басноплетка• 25 июня 2023
Был такой анектод:
Апрекарь, милый, нацию спаси!
В презервативе дырку проколи!
Апрекарь, милый, нацию спаси!
В презервативе дырку проколи!
фрау Гітта• 25 июня 2023
Верняк способ, мы все именно так на советчице и забеременели, этот форум так и был создан
Залізна пані• 25 июня 2023
Якщо голкою проколоти кульку і надути, вона в процесі надування лусне.
Гидроусилитель руля• 25 июня 2023
Конечно можно. Микроразрыва достаточно и не обязательно прокалывать и так бывает.
Королева ганделику• 25 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Чому в упаковці ж можна
Срочнокпсихологу• 25 июня 2023
Можна і в упаковці дирки голкою зробити, в мене так одногрупниця завагітніла
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Я собі навіть уявити такого не могла))) завжди дивуюсь коли тут пишуть що презерватив порвався, жодного разу такого в мене не було.
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так від голки малюсєнька дірочка невже тієї кількості що може звідти вийти достатньо буде?
Залізна пані• 25 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Чому в упаковці ж можна
Видно проколоту наскрізь упаковку
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Видно проколоту наскрізь упаковку
Як? Якщо наприклад в темряві відкривається? Ви розглядаєте цілісність пакування? Я ні. Чоловік одягає собі.
Хвець-тець• 25 июня 2023
Вот бессовестные люди! Сначала прокалывает презики, а потом как с ребенком посидеть,то нет! Я хочу пожить для себя! Я своих детей вырастила теперь и вы растите, я вам помогать не могу!
Срочнокпсихологу• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Звичайно
Срочнокпсихологу• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Капець...
Сперматозоїди ж дуже маленькі і потрібен лише 1 щоб все сталося))
МеняАЖтрусит• 25 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Вы презервативы перед сексом надуваете?
МеняАЖтрусит• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А как Вы себе размер сперматозоида представляете?
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Для запліднення так один, але ж треба мати ’напор’ так би мовити з великою кількістю сперми, щоб вагітність настала, серед даних ще більшість має бути активною. Невже якщо в тій краплі умовно замість 250ти тисяч, 250шт цього може бути достатньо?!))
Ну мені просто не віриться що так все просто.
А що під час сексу і після нього не помітно, що він був пошкоджений?!
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я маю на увазі що мала кількість сперми може виділятися, чи достатньо її для запліднення? Ну не віриться просто
Срочнокпсихологу• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Мабуть ні, я не знаю, але точно знаю, що вона так робила 3 рази і спрацювало
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Капець...
Тобто свекруха якби не спалилась то її б план спрацював
Срочнокпсихологу• 25 июня 2023
Я думаю, що непомітно. Бо дірки малі дуже, в пориві страсті мабуть цього не помітити взагалі))
МеняАЖтрусит• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Хотите разрыв шаблона? Погуглите про проститутку Анжелу Ермакову и про способ, которым она от известного на то время теннисиста Бориса Беккера забеременела и сорвала приличный куш и алименты.
МеняАЖтрусит• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Проведите эксперимент, если не верится)
Срочнокпсихологу• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Капець...
Думаю так, бо в мене є наглядний приклад, сама не вірила. А там була ситуація, що чоловік не хотів бо війна, вони вже 5 років у шлюбі і ось вона вирішила зробити експеримент))