Ліля Одеса• 30 июня 2023

Місяць тренувань - чого очікувати?

Мої вітання!
Почала займатися 1 червня, сьогодні рівно місяць.
Звіт за місяць - щодня в середньому 500 ккал, 12 000 кроків, але буває й більше, 6 разів на тиждень тренування.
П´ю багато води, точно більше 2 л.
Почала курс вітамінів, їжу контролюю на 1700 ккал.
Лишньої ваги - 20 кг .
В кг зрушень нема, трохи є в об´ємах, але збоку не помітно. Єдине, що відчуваю - це реально кращий настрій (ну тут і відпустка, і черешня теж допомагають ), а також, можливо, трохи більш динамічна стала.
Боюсь, що якщо зрушень не буде - здамся, цього разу уже остаточно 😟
Підтримайте, чи за щось покритикуйте, будь ласка 🙃
ЕкатеринаС12• 30 июня 2023
не совсем поняла
500 калл и 1700 кал?

завитушка• 30 июня 2023
Шоб худнуть треба шоб був дефіцит калорій, спорт то чисто для тонусу.
Арабелла.• 30 июня 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
не совсем поняла
500 калл и 1700 кал?
Автор сжигает 500 калорий,а есть 1700
ЕкатеринаС12• 30 июня 2023
Ответ длязавитушка
згодна, я на тренуваннях в залі 4 рази на тиждень, втратила 1 кг, але ж і їла багато.
але як же потім все боліло без залу.
Арабелла.• 30 июня 2023
Ответ длязавитушка
У автора и так дефицит, ест 1700, сжигает 500
ЕкатеринаС12• 30 июня 2023
Ответ дляАрабелла.
Автор сжигает 500 калорий,а есть 1700
а, ну тогда не удивительно.
ЕкатеринаС12• 30 июня 2023
Ответ дляАрабелла.
а разве 1200 это мало для зайнятий в зале ?
я не спец, но мне кажется нужно набирать 1200 а потом 500 скидывать, тогда норм ?
я просто не совсем разбираюсь в норме каллорий
завитушка• 30 июня 2023
Ответ дляАрабелла.
Здається мені шо Автор триндить) бо по перше вона б вже ноги протягнула за місяць такого життя, а по друге точно б вже хоч якийсь мінус би був
malinovaya• 30 июня 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
а, ну тогда не удивительно.
так 500 ккал сжечь + базовый обмен - точно должен быть дефицит. базовый обмен на уровне 1200-1300 ккал + 500 которые сжигаются спортом

Арабелла.• 30 июня 2023
Ответ дляЕкатеринаС12
1200 это минимум,который нужен организму.
Kimi• 30 июня 2023
Все круто, но проблема может быть в тренировках аж 6 раз в неделю. Это много для начала, забиваете мышцы.
Лучше три раза в неделю нормальные тренировки, в остальные дни просто зарядка, разминка, растяжка. Постепенно добавлять тренировки - 4, 5 раз. 6 раз это когда уже вес будет почти в норме.
Арабелла.• 30 июня 2023
Ответ длязавитушка
Да, тоже сомнения есть. При таких калориях должен вес хоть немного уйти. Разве что у автора нелады с почками и нагрузка водой держит и накапливает ее в организме
malinovaya• 30 июня 2023
объемы просто по одежде смотрите или замеряли?
если вы потеряли по 2-3-4 см - то результат уже есть. просто вы ходите в зал 6 раз в неделю, значит у вас должны расти мышцы, а мышцы тяжелее, чем жир и на весах может ничего пока не отразиться.
ViktoryjaG• 30 июня 2023
Какой у вас рост и вес?
Вот я ввела свои данные, 170 и 70 кг, мне выдало для умеренной потери веса 1350 кал, это сидячий образ жизни
ViktoryjaG• 30 июня 2023
Вот для умеренной активности. 1700 кал - это 250 гр в неделю, вы и не замечаете
автор Ліля Одеса • 30 июня 2023
Ответ длязавитушка
В тому й справа - не брешу, в усяклму разі трекер так показує.
Трекер перевіряла на дочці, у неї і мій, і її показує однаково
автор Ліля Одеса • 30 июня 2023
Бачу, що ноги набрякші, але пишуть, що типу для новачків це нормально
Fashion_besties• 30 июня 2023
Очікувать, що це тільки початок, пахати треба місяць за місяцем, роками. Тоді можна щось бачити у дзеркалі, що тішитиме
автор Ліля Одеса • 30 июня 2023
Ответ дляKimi
я спочатку так пробувала. але мені важко отакі гойдалки - бо після дня перерви важко себе підняти.
а так я ніби призвичаїлась - встала, вмилась, з´їла бутерброд, через годину - зал, а потім уже справи. роблю відпочинок в неділю, а тоді в понеділок ніби вперше - так важко

автор Ліля Одеса • 30 июня 2023
Ответ дляmalinovaya
в таліїї пішло 8 см. але в мене якось так - як хоч тохи щось з´їм - шлунок аж випирає. Раніше так не було, десь роки два таке. Помітила, що ’заробила’ гіперлордоз, може, через нього живіт так коливається
автор Ліля Одеса • 30 июня 2023
Ответ дляViktoryjaG
Какой у вас рост и вес?
168 /86
malinovaya• 30 июня 2023
Ответ дляЛіля Одеса
8 cм?
это офигенно и вы молодец.
я бы на вашем месте может быть чуточку снизила частоту тренировок) я занимаюсь 3 раза в неделю с силовыми и 1 раз чисто побегать на орбитреке хожу. 6 раз в неделю - мышцы не успевают восстановиться
автор Ліля Одеса • 30 июня 2023
Ответ дляFashion_besties
так я ж не сподівалась дюймовочкою за місяць стати.
Але хочеться змін, щоб видно було хоч трохи
автор Ліля Одеса • 30 июня 2023
Ответ дляmalinovaya
8 cм?
это офигенно и вы молодец.
ну він у мене просто випирав, а тепер типу в туалет продуктивно сходила :)
Kimi• 30 июня 2023
Ответ дляЛіля Одеса
Просто так похудение может идти медленнее - сильный стресс для организма
автор Ліля Одеса • 30 июня 2023
я просто думаю, може, трекер помиляється в обчисленнях, бо в мене завжди пульс високий, навіть коли сплю - 70, а вдень 80 або більше майже весь час.
А трекери ж по пульсу орієнтуються? чи ще якісь дані беруть?
SNOOPY• 30 июня 2023
мені здається теж, організм Ваш трохи офігіває. 6 тренувань на тиждень - можливо занадто для нього? думаю, було б ще більш зрозуміло, що у Вас з раціоном? каші їсте? бо вони потрібні:). черешні більше 300 гр на день? це теж може затримувати процес. тренування в залі - з тренером чи Ви самі займаєтеся? живіт прибирається, як правило, диханням і вправами для м´язів тазового дна. займаєтеся цим?
автор Ліля Одеса • 30 июня 2023
Ответ дляSNOOPY
їм салати і курку, творог, вранці бутерброд. Каші їм мало, бо вони мені не лізуть, і від них важко.
Ходжу на групові тренування. В принципі, тренери уважні, тому ніби під наглядом, не сама.
вправи для мтд - ні, на них сил не вистачає
автор Ліля Одеса • 30 июня 2023
ви кажете, що організм в шоці - ну ок, а коли він від шоку відійде?
скільки йому часу треба?
і що буде тоді - відразу мінус десять ? :)
SNOOPY• 30 июня 2023
Ответ дляЛіля Одеса
я не остання інстанція і не претендую, але дуже багато читала й чула, що повноцінний раціон овочі-курка-творог не може бути, в т.ч для схуднення. щодо творогу взагалі треба уточнити, як Ви на молочку реагуєте. краще тверді сири, моцарела, наскільки я знаю. бутерброд зранку - теж ні. білок-овочі-вуглеводи, добряче треба зарядити організм, особливо, якщо Ви тренуєтеся. я сама трохи займаюся цими питаннями зараз і харчування дуже важливе. повноцінне і по можливості багате.