Мої вітання!
Почала займатися 1 червня, сьогодні рівно місяць.
Звіт за місяць - щодня в середньому 500 ккал, 12 000 кроків, але буває й більше, 6 разів на тиждень тренування.
П´ю багато води, точно більше 2 л.
Почала курс вітамінів, їжу контролюю на 1700 ккал.
Лишньої ваги - 20 кг .
В кг зрушень нема, трохи є в об´ємах, але збоку не помітно. Єдине, що відчуваю - це реально кращий настрій (ну тут і відпустка, і черешня теж допомагають ), а також, можливо, трохи більш динамічна стала.
Боюсь, що якщо зрушень не буде - здамся, цього разу уже остаточно 😟
Підтримайте, чи за щось покритикуйте, будь ласка 🙃
П´ю багато води, точно більше 2 л.
Лишньої ваги - 20 кг .
Колючая Роза• 30 июня 2023
Продовжуйте, результат буде. Зараз ваш організм адаптується до такого режиму, та починає запускати різні процеси. Головне, харчування тримайте, іноді робіть чітміли, інакше зірветесь
Колючая Роза• 30 июня 2023
6 тренувань?? Якщо ви раніше не тренувались, то це дуууже стресово для організму, пожалійте його. Новачки повинні починати поступово
Coffee is Love• 01 июля 2023
Мені здається, треба налаштовуватся хоча б на півроку. Місяць і навіть три то дуже мало, хіба витривалість покращиться.