Ні за холодну воду• 30 июня 2023
Що там по фото з морськими краєвидами? В мене так
Можем вгадувати місце
Единая страна!• 30 июня 2023
Серйозно? Навіть під час повномасштабної війни не можете це тримати в собі?
Пополняю_Карму• 30 июня 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Совести нет у людей.
Гомосноб• 30 июня 2023
Яка позитивна тема під час війни
І пофіг, що більшість мають зовсім інші клопоти
Ні за холодну воду
• 30 июня 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Ви можете все що завгодно тримати в собі, а особливо вказівки іншим що їм тримати в собі.
Бавовнятко• 30 июня 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Перестаньте. В житті і так мало чого красивого, хоч подивимося.
Тема має відповідну назву, хто не може втриматися від заздрості - можна не заходити.
Як тільки теми про відпочинок, починається волинка. Зайдіть в теми про анал і коханок і напишіть те саме.
olgabaluta• 30 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Яка позитивна тема під час війни
Пофиг абсолютно! Сижу в спа 🧖♀️
Бавовнятко• 30 июня 2023
Ответ дляНі за холодну воду
І ще
Мені оця в тумані надзвичайно подобається
Белая котичка• 30 июня 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Удалено администрацией...
Ні за холодну воду
• 30 июня 2023
Ответ дляГомосноб
Яка позитивна тема під час війни
Давайте я вам скину скріни моїх донатів, наприклад, за останній тиждень, а ви мені своїх?
Гомосноб• 30 июня 2023
Ответ дляolgabaluta
Пофиг абсолютно! Сижу в спа 🧖♀️
Дякую за цінну інформацію))
Щебетушка• 30 июня 2023
Ответ дляНі за холодну воду
А к чему ваше, що там??? Не в курсе ’що не вcі ’на море, не все могут сделать подобные фото что с вами поделиться в теме
Бавовнятко• 30 июня 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Не виправдовуйтеся. Ці люди і до війни були злюками і бризкали отрутою в усі сторони, тепер знайшли благородну відмазку.
Ні за холодну воду
• 30 июня 2023
Ответ дляЩебетушка
Так, я в курсі що все життя на землі були люди які не можуть зробити фото на морі