Позаземний розум• 03 июля 2023
Дівчата (Київ), порекомендуйте, де замовити кухню.
Порекомендуйте, де в Києві замовити кухню. Можливо хтось не так давно замовляв, хто залишився задоволений своєю кухнею. Думала, можливо в Епіцентрі замовити. Звичайно, хочеться, щоб в першу чергу більш-менш якісні матеріали. У нас кухня невелика, десь 8,3 м. Бюджет не знаю поки що, в районі 60тис, може більше. Буду вдячна контактам.
ДеньгиНеСдаю• 03 июля 2023
Ответ дляМайор Медуза
А мастера з віяр? Ніколи там нічого не купувала, не розумію з чого починати
Так.
Люблю кетчуп• 03 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Дякую!
автор , и зайдите на сайт вияр . Там часто скидки на фасады. Мы со скидочным клиф делали,
и смотреть цвета вам придется на складах вияр
Сон і дрімота• 03 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Дякую. Ви залишились задоволені кухнею? Це вийшло разом з доставкою і збіркою кухні?
Чоловік замовляв на Віярі .
Сам порахував всю конструкцію плюс фасади. Збирав сам також.
Невелика площа була і тільки низ робили
Вийшла 31 тис.
Невелика площа була і тільки низ робили
Вийшла 31 тис.
Позаземний розум
• 03 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Чоловік замовляв на Віярі .
Невелика площа була і тільки низ робили
Вийшла 31 тис.
Невелика площа була і тільки низ робили
Вийшла 31 тис.
Дякую за фото! Гарно! Чоловік молодець.
Сон і дрімота• 03 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Дякую за фото! Гарно! Чоловік молодець.
Дякую!
Позаземний розум
• 03 июля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дякую! Обов´язково подивимося. Я бачу, до багато это замовляв кухню там.
Майор Медуза• 03 июля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
не покупаю ничего. не вижу смысла. говорю ж завидую, что люди продолжают жить, что не понятно?
Завись плохое чувство. Мой вам совет, живите сейчас. Я наоборот после войны стала делать то, что раньше откладывала на потом, потому что потом может и не быть, а сейчас есть
Позаземний розум
• 03 июля 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ви праві!
Королева Сарказма• 03 июля 2023
Ответ дляМайор Медуза
у меня с 14 года война, мне надоело уже всë. переезды, съёмные квартиры с ребенком итд итп. 10 лет это слишком много. держалась, сейчас нет сил уже.
Майор Медуза• 03 июля 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
В смысле у вас? Не у вас одной. Моя семья и большинство из друзей из Луганска. Живём, не опускаем руки.
Королева Сарказма• 03 июля 2023
Ответ дляМайор Медуза
молодцы, рада, что всë сложилось у людей.
Позаземний розум
• 02 августа 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
автор..+38067 962 25 05
В этом году делали . с вияра -42 тыс . 8 м2, самая простая
и у него максимальная скидка вияровка.Фурнитуру не блюм и без всякого выкатного
Добрий день! Ще раз звертаюсь до Вас за допомогою стосовно кухні. Підкажіть, будь ласка, який % майстер бере за свою роботу? І які фасади-фурнітуру Ви брали? Нам щось порахували бюджетний варіант, фасади ДСП 75тис. Інші варіанти ще дорожчі🤔
Позаземний розум
• 09 августа 2023
Ответ дляСон і дрімота
Чоловік замовляв на Віярі .
Невелика площа була і тільки низ робили
Вийшла 31 тис.
Невелика площа була і тільки низ робили
Вийшла 31 тис.
Добрий день. Підкажіть ще будь ласка, які у вас на кухні фасади?
Сон і дрімота• 09 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
МДФ вкрите плівкою з ручкою-профілем.
Позаземний розум
• 09 августа 2023
Ответ дляСон і дрімота
МДФ вкрите плівкою з ручкою-профілем.
Дякую!