Стильна штучка• 03 июля 2023
хто живе 200-300 км від ЗАЕС?
які будуть Ваші дії?
просто слідкувати за вітром, не виходити якийсь час з дому (1-2 дні), не попасти під дощ?
а якщо дощ випаде, які тоді дії? що з авто і т.п.
Nature is a miracle• 03 июля 2023
Які мої дії? Ніяких. Все буде як завжди. Нічого не закупляю. Досить.
МаргаритаЛьвовна• 03 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Людо!!Та нема емоцій,я ж не втікаю як подорвана.Ми вдома,ну підстрахувались і як я написала.Навпаки ще і картинку смішну запостила)
вы же с утра в каждой теме про закопанные села одно и то же пишете. это не нагнетание? как бы не так
kostyanych• 03 июля 2023
Там радиус 20, 40 км, потом 120 км- это то- что серьезно.
Остальное- не выходить из дома пару дней. Окна закрыть, заклеить вент решетки (обратка+ сквозняк- тяга).
Ответ дляLudaSHS
Какого дощу?
Если ветера оттуда к вам не будет.
Ну да ладно
Если ветера оттуда к вам не будет.
Ну да ладно
Згідна з вами,але ж вітер міняється кожного дня по декілька раз буває.То природа і звідки ми знаємо.коли ті придураші ту атомку чи титан,чи все разом підірвуть?Чи 5 того числа чи як каже Світан з 12 того числа.Хрєн їх знає.А так підготувалися,і відносно спокійно.
Наталья557• 03 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Та яка різниця 200 чи 500 чи 1000км.Вітер жене хмари и 5 км за год і сто км за годину.Де випаде кислотний дощ-там на тисячі років мертва зона.Все піде по пиз.і-хати,поля,садки,міста.Дощу потрібно боятися.осадків .Може і в горах випасти,і на морі,і за кордоном,і за хатою.Може лити і лити,в може 2 каплі впаде.
Я не говорю, что вы не правы, но мне даже страшно это представлять. Это ж придется бросать свои дома, вещи и куда-то от туда бежать навсегда((
Ответ дляОлена Oza
Я боюсь дощу і все.Остальне мені по цимбалах
И вообще какой кислоты боитесь за 500 км? Серной? Азотной?
Анатолій Чумак, директор Інституту клінічної радіології Національного наукового центру радіаційної медицини НАМН України Потрібно слідкувати за повідомленнями Державної служби надзвичайних ситуації (ДСНС), яка повідомить про рівні забруднення, чи про евакуацію чи про початок йодної профілактики. У 30 кілометровій зоні від кожної атомної станції є запаси калію йодиду, препарату який унеможливлює потрапляння в організм радіоактивного йоду. Його роздаватимуть людям на цих територіях, якщо буде така необхідність.
Зона 30 км!!
2.5 км зона!! Если красные колпаки оболочки на месте! Опасно только персоналу-
Сценарій 1 – аварія з цілою захисною гермооболонкою реактора (контайнменту)
Кожний реактор на ЗАЕС знаходиться всередині захисної оболонки – контайнменту. Ця захисна оболонка побудована із залізобетону (товщина стін близько 1 метра). Вона витримує тиск до 5 атмосфер (це тиск води на глибині 50 метрів) та температурну не менше 150°С. Основне призначення контайнменту – утримувати радіоактивні матеріали та продукти радіоактивного розпаду всередині та не давати їм виходити у навколишнє середовище.
Результати моделювання для гіпотетичної аварії з важким пошкодженням активної зони при повному знеструмленні одного енергоблока ЗАЕС (при цілому/щільному контайнменті) вказують, що радіаційні наслідки від аварії в основному будуть обмежуватись межами санітарно-захисної зони (2,5 км навколо ЗАЕС). А це стосуватиметься здебільшого тільки персоналу ЗАЕС.
У такому випадку необхідно обмежити перебування людей на відкритому повітрі у межах санітарно-захисної зони.
Йодна профілактика не потрібна.
Ответ дляНаталья557
В нас накриється бізнес весь і плюс всі квартири,будинки,на які я життя вкалувала..Мені цей дощ як серпом по тому місцю.Кляті кацапи.Але ж буває так,що дощ поряд,а тебе не захватило.От вчора страшенний буревій був,гроза,дерева гнуло,а 5 км від нас -тішь да глать,сонечко
Ответ дляОлена Oza
Так я смотрела ветер по часам
И до 9 го
Там нет прямого
Ближе к 5. Потом 10 будем смотреть
Почасово
И до 9 го
Там нет прямого
Ближе к 5. Потом 10 будем смотреть
Почасово
Ответ дляLudaSHS
Зона 30 км!!
Ага,30км.А як піде в хмару і пожене і мені на голову той дощ.Світан каже,що піде вгору в якісь маси і пожене
Ответ дляОлена Oza
А після Чорнобиля ота ваша тисяча років вже пройшла? Чудово зараз живуть люди і в 30кілометровій зоні відчуження, як би не кацапня проклята, то ще б краще жили. Які 1000 років, що ви городите. Ну почитайте, що пишуть експерти які розбираються в цьому і чому фізично не може бути так як було в Чорнобилі. Реактори холодні.
Ответ дляNat-li
а чего 5 число фигурирует?) кто вбросил эту сакральную дату?
Я уде спрашивала во вчерашней.
Связали с пересменками работников аес, и типа части рф выводят то заводят. И что часть колаборантов выехали с Энергодара.
В тг статьи постили, вот все связали
Потом 7 и 10 и 12/13
Почему не знаю
В тг статьи постили, вот все связали
Потом 7 и 10 и 12/13
Почему не знаю
МаргаритаЛьвовна• 03 июля 2023
Ответ дляSunbeam1
а як готувались?
от не надо тут по новой!)) вот все приготовления в прошлой теме:
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-79393849
вообще странно, что вы все пропустили про пакеты и противогазы.