Дуболом• 04 июля 2023

Где оставить ребенка 6 лет, чтобы пойти в ночной клуб?

Бабушка живет далеко, папа в другом городе. Одну оставить дома или стремно?
Стигла полуниця• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Сірники у вас теж не табу? Ок.
В новинах вчора писали, як трьохрічка забила немовля молотком. Ну а що, таткові лише штрафи призначили. Буває. Теж табу не було, заглядував.
При желании модно найти

Если у вас удобный и забитый ребёнок, который не нарушает никаких табу, то дело все же не в вашем исключительном воспитательском талант.
Конфиденциальность• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Непоганий бізнес!
Та який бізнес, о даєте) Це так, манула думка про такий підробіток. ’Бізнес’;)))
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
При желании модно найти

Та не придумуйте при мене, краще задумайтесь чого ви захищаєте халатність.
Угадайс• 04 июля 2023
Нигде. Такой маленький ребенок не должен ночевать один без взрослых, как бы вам сильно не хотелось гульнуть
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Можна перетворити на бізнес)) Я зара читаю різні книжки по саморозвитку. Ваша ідея гарно вписується в сучасні потреби людей)))
Марія В• 04 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
найміть няню або за гроші попросіть сусудку, іншу подругу.
Ага,а потім новини,що вбили дитину
Стигла полуниця• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Потому что в реальном мире не встречала ни одного ребёнка, который никуда не влипал никогда.
Даже насколько я была кроткая спокойная и послушная, но могу вспомнить пару эпизодов, когда чудом осталась жива и здорова.
КапитанльнаЯ• 04 июля 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
то ви аніматор?
Так
Конфиденциальность• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ну, так це називається няня. Можна погодинно. Вже таке є: це агентства, що перевіряють тих нянь, а батьки звертаються вже туди. А ви що пропонуєте) Якщо не агентство, то що) ’Ми классні дівчата, що посидять з вашими дітьми?’ Так це вже вважай агенство)
Конфиденциальность• 04 июля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так
О, а я пішла з анімації...) Привіт, коллєга
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Є речі, які мають бути табу в хаті, бо діти люблюопитні, досліджують світ. Ваша « кроткість» і «спокійна дитина», а тим більше чемність зовсім ні при чому.
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
А я що пишу, що це ноу-хау? 😆 Ідея бізнеса у конкретної людини. Хай пробує себе, це популярно в наші дні.
Я вже заплуталась, то ж ви і придумали собі? Чому б ні? Але з ваших відповідей таки ні) Сотні ідей в голові людей щодня так в лишаються пустими.
Не виправдовуюсь• 04 июля 2023
якось на мене лишали хлопчика-аутиста і багато разів, але не думали, що я можу вбити чи нашкодити дитині
КрестьянинДиор• 04 июля 2023
Віддайте на пєрєдєржку
Манка Я• 04 июля 2023
В интернат сдайте .
Конфиденциальность• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Одразу видно, що ви не мали справу з дітьми поза межами своїх чи знайомих) Діти бувають дуже різні, та ж гіперактивність трапляється все частіше. Навіть з найнайкращою мамою може статися щось, чого ну ні як не можна спрогнозувати. Я в дитинстві умудрилась заховати вишневу кісточку в карман — просто тримала тримала в руці і машинально в карман. Потім мені її з носа виколупували. Ті ж сірники можна тишком витягти з ящика, бо — цікаво
Рання пташка• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Де ви були в той час? І чому в дитини були сірники в доступі.
Слушайте, ну вас миловало и зашибись. У меня оба родителя на кухне сидели, сумка в которой были банки которые мне мама ставила, аж на шкафу, мне 5 лет. Стул подставила, вскарабкалась и достала. Банки кукле решила поставить. Вату спиртом смочила и подпалила. Вата упала на лакированный пол... Спасло то, что я привыкла доверять родителям и не боялась наказания + они были рядом. Дети способны на все.
Конфиденциальность• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Тут ви праві)
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
А ви не побачили, що я почала розмову з людиною з питань? Мені було цікаво ДЕ дитина взяла сірники, ДЕ була мама. Якщо в доступі - це халатність. Все решту ваші фантазії.
Майская киска• 04 июля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Эх, а я как раз недавно придумала себе такую подработку На полный день няней бы не пошла, а так иметь несколько семей и периодически быть на подхвате) Но ясно, что так не получится, все же ищут с педагогическим образованием и тд, и чтоб и вареники и кулебяки всякие выдумывать;)
Автор, а вам правда совет: попробуйте подружиться с соседями: бабульки, а лучше те же мамочки, и быть на подхвате друг у друга
Я просила дівчинку знайому з сусіднього будинку. За невелику плату пограти з моїми двома 4-5 годин.
Їй було 14, їм 4 та 7.
Зараз ця дівчинка працює вчителем.
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Спирт де взяли???🤪
Рання пташка• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Сірники у вас теж не табу? Ок.
А трьорічку лікарю не показували? Це ж явно з психікою трабли
Рання пташка• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Спирт де взяли???🤪
А там же, в сумочке с банками. Она хранила пинцет для наматывания ваты, спирт, спички и банки. И прятали высоко, но мне ж море по колено. Захочу и возьму:)
Конфиденциальность• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Слухайте... по-моєму, я вже реально перетворююсь на ’совєтчицу’!) Коли вже заходиш, або щось ляпнути i спустити пар) Згодна, дофантазувала
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Не знаю, історія стрьомна і страшна( Буквально на днях на Закарпатті.
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Перестаньте, все ок. Ми всі читаєм через призму, деколи нас тригерить, це нормально.👍🏻
Рання пташка• 04 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я прочитала. Батьку смішний штраф, а про дитину ні слова. В мене 2 дітей, хлопчики, ну так, вони кусалися і плювалися в такому віці, але отак бити хай не молотком, а просто руками - ні, не було.
КапитанльнаЯ• 04 июля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Дарма
Зараз в мене черга до 15 серпня
Щодня свято
Вихідні - по 5-6 дитячих
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Як добре, що все закінчилось добре!
В мене тато збирав жуків, колекції робив, вони були на голках пришпилені за склом. Мені 2 роки, я знімаю скло, і пхаю жуків до рота. Чудо, що вижила)))
Конфиденциальность• 04 июля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Дарма
Зараз в мене черга до 15 серпня
Щодня свято
Вихідні - по 5-6 дитячих
В моєму випадку не дарма, мене втомив формат) Але я рада, що у вас ж робота — слава Богу! Київ?)