Стриптизерка• 05 июля 2023
Чи звільнялись би, щоб попрацювали декілька років на держ службі
Не державна установа з мінімальною зарплатнею. Є можливість працювати на державній службі на посаді головного спеціаліста, але на декретній посаді (тобто, це два-три роки, поки дівчина не вийде з декрету). Чи потім знайдуть іншу посаду для переведення - ніхто гарантувати не може.
Ви б ризикнули звільнитись та перейти на державну службу? Вже є пʼять років стажу на держ службі, які були зароблені раніше.
Мороженная курица• 05 июля 2023
Чому ви так наголошуєте, що це державна служба? Це дає якісь переваги?
Стриптизерка
• 05 июля 2023
Прошу вибачення. Хотіла написати, що зараз працюю на не державній службі.
Є можливість перейти на державну
Мамаша в бигудях• 05 июля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Є можливість перейти на державну
А які переваги?
Клептоманка• 05 июля 2023
У вас сейчас минималка, а на госслужбе будет больше, я правильно понимаю? Если так - идите, конечно. Там будут ещё все отпуска-больничные плюс мат помощь. А на минималку потом всегда можно работу найти, если что.
В гости звали?• 05 июля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Є можливість перейти на державну
Ви так пищите про Державну службу, що захотілось кинути все нафіг і бігти поперед вас на те місце
Стриптизерка
• 05 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
А які переваги?
Соц пакет. Можливо, пенсія, якщо втримаюсь ) Хоча до неї ще далеко
Вам телефонограмма• 05 июля 2023
А які плюшки ви очікуєте від цієї роботи? Вища зп? Пенсій підвищених у держслужбовців зараз не має. Офіційна зп, дотримання усього законодавства (відпустки, лікарняні і тп)? Якщо все це у вас і так є, то ніякого сенсу немає.
Стриптизерка
• 05 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Так. Зарплата буде більша. І соц пакет, додаткова відпустка і всі подібні плюшки
Шумелка Мышь• 05 июля 2023
Напишу то, что мне сказали и были правы.
Если работа устраивает и любимая, то не стоит
Я так перешла после института, потом сама уволилась через 4 года, в никуда, работу ненавидела, не понравилась. А обратно уже не устроиться было, потому что работа классная была и желающих много.
Вам телефонограмма• 05 июля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Тоді звичайно йдіть, як я розумію, вас зупиняє те, що місце декретне і нема гарантій за 2-3 роки. Але ж зараз узагалі ніхто не знає, що буде за стільки років, може статися, що те місце, де ви працюєте, збанкрутує і діяльність припинеться, а на держслужбі навпаки - відкриється нова вакансія, декретниця народить ще, переїде. Робіть як буде краще зараз, а потім зорієнтуєтеся по ситуації.
Попадалочка• 05 июля 2023
Только не гос служба. Не знаю, может где-то нормально и бывает , но далеко не везде.
Оно само купилось• 05 июля 2023
у вас есть сертификат на знание укр языка?
без него вас не примут на державну службу
а та я б пошла, там и премии такие как зп и допомога раз в год и отпучка и т.д...
и для пенсии хорошо
Оно само купилось• 05 июля 2023
Ответ дляПопадалочка
у меня несколько подруг на гос службе
как то уних всё ок, очень даже ок
одну было уволили, она потусила на цз, потом пошла к подруге на 6500 , потом ей сделали должность в опять хорошей структуре, сдала екзамен на держ мову( купила 200 уе) и зп сразу взлетела
хорошо, когда тебя пристраивают на тепленькое место
как то уних всё ок, очень даже ок
Идеальная оптимистка• 05 июля 2023
Я працюю для того, щоб покращити своє матеріальне становище, дозволяти собі більше в цьому плані, завжди змінюю роботу, якщо зп перестає влаштовувати.
Стриптизерка
• 05 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
и для пенсии хорошо
Сказали, що зараз нічого такого не потрібно. Воєнний стан. Дякую, запитаю ще раз
Стриптизерка
• 05 июля 2023
Ответ дляПопадалочка
Я вже працювала на державній службі. Пішла в декрет. Далі - скорочення. Перевели на не державну службу.
І ось зʼявилась можливість знову повернутись.
Стриптизерка
• 05 июля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую за поради. Дійсно, так наперед загадувати не потрібно.
Несу пургу• 05 июля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Все правильно Вам сказали. А даже если бы и надо было, то его сдать не проблема. Я сдала чтобы был на всякий случай, вдруг будет повышение в должности или еще какой-то перевод внутри моей организации. Готовилась 2 дня по тестам в инете и сдала с первого раза.
А по части вопроса идти ли, я считаю что стоит, тем более декретчица еще не факт что выйдет потом, да и к тому времени внутри могут вакансии появится. Плюс сейчас такое время, что я на госслужбе себя лучше чувствую чем муж у частника...
Оно само купилось• 05 июля 2023
Ответ дляСтриптизерка
якщо у вас буде сертифікат то і робота буде держслужбовця але і на саме держслужбовця ще треба буде здавати тести, що б мати гарну роботу)