Бронетапці• 06 июля 2023

Порадьте вафельницю шоб не прийшлось готувати по 15 хв(

3 дітей
Не можуть чекати
Вони зїдають відразу
Треба швидко
Я в дамках• 06 июля 2023
Делонги гриль с пластинами для вафель. 3 минуты и 4 вафельки готовы

Мовчу, але хочу• 06 июля 2023
Вафли минуты 4 жарятся. Быстрее не получится. Можно две вафельницы
Мовчу, але хочу• 06 июля 2023
Ответ дляЯ в дамках
Ой, они же малюсенькие.
автор Бронетапці • 06 июля 2023
Ответ дляЯ в дамках
В мене є супер велика грільниця тефаль на які не можна купити окремо вафельні пластини
Бо вони тільки для маленької грильниці тефаль
автор Бронетапці • 06 июля 2023
Блін дівчата виручайте
Прямим попаданням
Щоб я сьогодні замовила і радувала діточок
Порадьте плз
WhiteWidow• 06 июля 2023
Я купила на пробу дешеву rztk , щоб зрозуміти чи воно мені взагалі треба. Десь 4-4,5 хвилин на вафлі. Нормально жарить. Сендвіч, вафлі роблю. Але вона невелика
Твоя космішна• 06 июля 2023
У меня гриль тефаль поэтому просто купила пластины. Мега довольна.
Если бы не было гриля купила бы вафельницу Тефаль отдельно. Поищите она белая или бежевая. Тоже на нее смотрела
ЛЮБА• 06 июля 2023
2-3 минуты , только вафельницы с большой мощностью, оптигриль тефаль с насадкой вафли( в нем мощности 2000вт ) 2 большие вафли , быстро .
Твоя космішна• 06 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Да все верно. Поэтому автору совет смотрите на мощность. Или гриль Тефаль или их же вафельница. Она тоже мощная

LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Gorenje в мене 5 хв на 2 квадратні вафлі. Але читала відгуки що люди по 10 хв готують в ній. Хз, так ніби залежить від самого тіста
ЛЮБА• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
700 вт , да 10 минут готовить надо .
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
700 вт , да 10 минут готовить надо .
А як тоді в мене получались за 5?)
ЛЮБА• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
А як тоді в мене получались за 5?)
Засеките время )))
Чаклунка-ведунка• 06 июля 2023
А якого розміру виходять вафлі з оптигрилю? Маю насадку для бутербродниці і вафлі з неї нікуди не годяться. Виходять маленькі, тоненькі.
мимозка• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
А як тоді в мене получались за 5?)
А вони хрумкі виходять? Підкажіть рецепт свого тіста.
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Засеките время )))
Дякую, Кеп!
В мене на руці таймер епл вотч, я то точно знаю свій час. Робила рівно 5 хв.
ЛЮБА• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Дякую, Кеп!
Так всем и говорите )))
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ длямимозка
Не дуже. Я брала готову американську суміш, зі свого тіста ще не пробувала. Самій цікаво взяти у когось перевірений рецепт.
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Так всем и говорите )))
?
В мене ніхто і не питав.

Я в дамках• 06 июля 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Ой, они же малюсенькие.
Які маленькі? 10*15 см
Тільки що поміряла
Я в дамках• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Ольга матвей в ютюб подивіться. Тільки їх не складайте одна на одну, а будиночком поставте
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляЯ в дамках
Дякую!