Калинові вуста• 07 июля 2023

Хочу народити першу дитину, мені 40, хто народжував, як ви?

Як ваші діти?
Зі здоров‘ям в мене все ок.
Вперше в дитті прийшло реальне бажання мати дітей. Осмислене і свідоме.
Дюймовочка• 07 июля 2023
Я родила в 38, знакомая чуть старше, все нормально, дети здоровые, хотя пугали дауном, как старородящих..
Радуга-дуга• 07 июля 2023
З Богом! Все буде добре
Тишком нишком• 07 июля 2023
Нормальный возраст. Рожайте. Не игнорируйте скриннинги. И все будет ок.
Моя подруга родила в 40, прошла 6 ЭКО, наконец родила прекрасную девочку.
удачи вам!
автор Калинові вуста • 07 июля 2023
Ответ дляДюймовочка
Придурки, то лише в нас таке може бути
Радуга-дуга• 07 июля 2023
Знайома народила після 40-ка першу дитину. Чудова дитинка і вона сама наче народилася на світ, наче помолодшала, стала активніша, веселіша.
автор Калинові вуста • 07 июля 2023
Ответ дляТишком нишком
удачи вам!
Дякую
Пригаю-цибаю• 07 июля 2023
Шкода дітей, яких мами в школу ведуть і всі думають, що то бабуся. Буде важко.
Я не в теме• 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Если женщина в 45+ выглядит хорошо, то никто не примет ее за бабушку
автор Калинові вуста • 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Удалено администрацией...
Як міряти?• 07 июля 2023
Мы хорошо. Ребёнок здоров, я тоже здорова) Рожала после 40.
ЛеньГуглить_правда• 07 июля 2023
Сына родила в 40, сейчас ему 10. Очень рада, что он есть у нас.
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляДюймовочка
І я в 38, був високий ризик по СД
Як міряти?• 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Вам будет важко ? Верю )
Радуга-дуга• 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Дурня. Звісно краще в молодому віці народити, але якщо і після 40, то не бачу тут нічого такого, щоб усі думали, що бабуся. Зараз багато так народжують. Це раніше рахувалося чимось ’із ряда вон’ і то були такі жінки.
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Прабабуся, добре, що є машина, то возимо, а так би розсипалися по дорозі в школу. Випускний в садочку було вже?
Вакцениро Вона• 07 июля 2023
ООО давно не было таких тем, где-то сутки
Пригаю-цибаю• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
Я пізня дитина знаю, що пишу. Треба думати не тільки про свої бажання, а про майбутнє дитини.
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ви нещасна, бо вас не в 17 народили?
Радуга-дуга• 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ви б хотіли щоб вас не народжували? Чи що?
Вакцениро Вона• 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
ну я також пізня дитина, зі всієї школи і двору знайшовся тільки один придурок на 3 роки старший який мене задовбував цим, і це враховуючи що його батьку на момент його народження було 55 років.
автор Калинові вуста • 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ну от ви б думали замість дурню тут писати. Вам батьки зовсім освіту ніяку не дали, середня школа і все?
Як міряти?• 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
И я поздний ребёнок. Всё было прекрасно. Родителей не стыдилась , никто мою маму бабушкой не называл. Я была ещё и рада , что я поздний ребёнок. Потому как и жильё хорошее и финансы у родителей были к тому времени и мне много времени уделяли и любили и баловали.
Тану на сонці• 07 июля 2023
Родила в 37, скакала как конь, вообще без проблем. Ребенок здоров.
Вилами по воде• 07 июля 2023
фізично важко просто капец.
дуууууууже стомлююсь.
Радуга-дуга• 07 июля 2023
Я теж рахуюсь пізньою дитиною. Мені уже за 40. Пам´ятаю, як в дитячому садку діти гукали, що йди по тебе бабушка прийшла. То я просто сказала що то не бабушка, а моя мама. На тому все. Ніхто більше так не казав. І я не пам´ятаю прям такої обіди, бо так сказали. Для мене моя мама завжди молода була. Я ніколи її не встидалась. Тому не розумію, коли кажуть, що дитина буде страждати.
Можливо хтось по іншому відноситься до своїх батьків, тому і досвід інший.
Але це не привід не народжувати свою першу дитину.
Пригаю-цибаю• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Реакція ваша не зрозуміла. Я висловила свою думку. У кожного вона своя. Ваше життя і вам вирішувати як краще для вас. Чужі люди не можуть вирішувати за дорослу жінку, що їй робити.
Угги в горошек• 07 июля 2023
Дійсно практично щодня теми. Автор можете пошукати, є великі теми, багато дівчат пишуть, що все гаразд у них
Я народила другу дитину в 43
Я переживала лише за генетичні аномалії, тому робила НІПТ і була готова й до радикальніших тестів.
Це єдине, що відрізняло цю вагітність від попередньої у 25 років.
Я робила один додатковий тест і мала план, що робити далі у разі поганого результату.
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляУгги в горошек
Я народила другу дитину в 43
Теж робила ніпт
Elani• 07 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
А шо люды скажуть))) мдя...
Да, я блондинка!• 07 июля 2023
Ответ дляElani
А шо люды скажуть))) мдя...
Добре, що в 25 всі красуні як з журналу а в 38 баааааабки