Айболитная• 07 июля 2023
У дитини в таборі вкрали іграшку, як реагувати?
Дітям по 9 років, вперше в таборі, в кімнаті живуть троє дівчаток. І ось випадково побачила, що її іграшка в чемодані іншої дівчинки захована. Почала запитувати - та говорить, що не знає, як вона там опинилась. Дитина в мене запитує поради - чи казати вожатим про це. Я вважаю, що це дрібничка, не варто піднімати шум з цього приводу, поговорили з дівчинкою - та і все, а вона каже, що тепер боїться за свої речі, гроші. Підкажіть, будь ласка, як в такій ситуації краще вчинити?
ЧупакабраЗеБест• 07 июля 2023
это все должно решаться через вожатую. дети сами не могут и не должны.
Омлетик• 07 июля 2023
Ппц. Прям ВКРАЛИ. Просто одна взяла в іншої і запихнула в сумку третій. Жарт дурний такий
Ms. Искренность• 07 июля 2023
Мама, наберите по тел. эту девочку и сделайте ей замечание. Не нужно, чтобы вожатая начала при всех разбирать поступок девочки, это будет для нее травма на всю жизнь
Зайканалужайке• 07 июля 2023
Да, конечно сказать. А вдруг той ещё что то приспичит, она заберёт и уедет?
Вожатых всегда нужно ставить в известность и пусть уже они решают, что и как было.
Моя ездила в 9, 4 девочки в комнате, никто и ничего не воровал друг у друга
Форточка• 07 июля 2023
Ответ дляОмлетик
И нахрен нужны такие шутки? Завтра она деньги чужие себе в сумку запихнет. Шутку такую пошутит.
Автор, вожатой - сказать. Хотя, им наплевать, скорей всего будет, но сказать надо.
ПолБатона• 07 июля 2023
В мене дитина зараз в Артеку буковель
Загубила дорогущу куртку рейму за 3500
Вона підійшла до вожатої щоб та допомогла, можливо дала клич іншим вожатим, може хтось десь бачив, чи може куртка вже в охоронця лежить і тд
Так вожата сказала - шукай сама
Куртка знайшлась під ліжком 😂
Я до того що вожаті нічим не допоможуть
Загубила дорогущу куртку рейму за 3500
Так вожата сказала - шукай сама
Куртка знайшлась під ліжком 😂
Я до того що вожаті нічим не допоможуть
Відкушу все що стирчить• 07 июля 2023
Мені так раз роздавлені дорогі окуляри однокласника підкинули, мол, що це я зробила.
Мало не завучка і вся сімʼя того хлопця приходили, потім дзвонили батькам моїм, щоб ті гроші віддали.
А я в очі не бачила хто це зробив. Проте відчай і страх памʼятаю дотепер.
Тому стежити говорити, звісно треба, а от зі звинуваченнями до третіх осіб не спішіть.
Однозначная• 07 июля 2023
Хай вожата побалакає на зборах про крадіжки, не вказуючи на конкретних дівчат. Тіпа загальна тема. Це якщо ви можете вожатій позвонити і сказати, що трапилось, бо донька не пояснить вожатій, а просто скаже, що Марина вкрала.
Айболитная
• 07 июля 2023
Ответ дляОмлетик
ні, там ніхто нікому не запихав, бо дві подружки, а іграшку взяла третя. Я теж особливої проблеми не бачу, так і сказала дитині, що поговорили- і досить. А вони хочуть сказати вожатій.
Однозначная• 07 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
З якого дива чужа людина буде вичитувати дівчину? Є вожаті, вчителі і батьки дівчини, хай наказують, або розмовляють.
ПолБатона• 07 июля 2023
Ответ дляОднозначная
Мені здається ви праві
Треба через вожату діяти
Зайканалужайке• 07 июля 2023
Ответ дляПолБатона
В мене дитина зараз в Артеку буковель
Загубила дорогущу куртку рейму за 3500
Так вожата сказала - шукай сама
Куртка знайшлась під ліжком 😂
Я до того що вожаті нічим не допоможуть
Загубила дорогущу куртку рейму за 3500
Так вожата сказала - шукай сама
Куртка знайшлась під ліжком 😂
Я до того що вожаті нічим не допоможуть
Плохие вожатые! У нас была группа с вожатыми в Вайбере, они сбрасывали фото детей, утром проверяли зубы чтоб почистили, заплетали девочек, вечером проверяли чтоб все помылись, читали сказки на ночь, младшая группа, 9 лет.
Спасибо за отзыв, там такие цены и такое отношение, ужас!
Пусин Кукин• 07 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Так пусть вожатая разбирает случай не при всех, это ее работа.
Однозначная• 07 июля 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Мої діти їздять туди кожен рік. Все пречудово. Вожаті гарні всі, дуже турботливі і піклуються про дітей, допомагають. Впевнена, що тій дитині сказали пошукай ще раз сама в своїх речах, а потім будем діяти, по ситуації.
ПолБатона• 07 июля 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Я сама в шоке
Но ребенку нравится
Но нет никаких фоток… прошу ребенка пофоткать саму, пока сама не пофоткает - не увижу фоток
Нет группы в вайбере с родителями
По питанию все отлично
Досуг разнообразный
Там деревянные домики и плохая шумоизоляция, дети жалуются что соседи топают и не дают уснуть
Но ребенку нравится
Нет группы в вайбере с родителями
По питанию все отлично
Досуг разнообразный
Raffaello mommy• 07 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Сьогодні з іграшкою «пожартували», завтра квартиру віжожмуть! На місце треба ставити таких придурків!
Ленивица-красавица• 07 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
А чужая мама не травмирует?
Айболитная
• 07 июля 2023
Ответ дляЗайканалужайке
який у вас табір був? бо в нас вчора поїхали на екскурсію в Буковель, поки плавали в басейні почався ливень, всі речі дітей не під накриттям, вожаті вийти за речами не дозволили і самі їх не забрали. В результаті всі речі мокрющі, телефон залило. Мені ця ситуація не сподобалась.
Raffaello mommy• 07 июля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Нужно! Пусть знает как делать такое! Последствия должны быть! Карма!
В танке• 07 июля 2023
Это зависть, ребенок такую захотел, самый простой способ украсть. Надо через вожатую, это не ябедничество, а воспитание, нельзя замалчивать.
Raffaello mommy• 07 июля 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Правильно!
Raffaello mommy• 07 июля 2023
Ответ дляОднозначная
Що там побалакає?! Треба нічого не замудрювати, а по факту наказати насварили тут дитину! Принижувати про всіх таких треба!
Зайканалужайке• 07 июля 2023
Ответ дляОднозначная
Ну не знаю, мне такое отношение как то не нравится! У нас мамы писали, все вожатые спокойно искали, так цена 10 дней 2 года назад была аж 6700, копейки! Отношение совсем другое. Да и не первый раз читаю такое про буковель.
Raffaello mommy• 07 июля 2023
Ответ дляАйболитная
Проблеми не бачите в тому, що вашу дитини ограбили?!
Raffaello mommy• 07 июля 2023
Ответ дляВ танке
Правильно!
ПолБатона• 07 июля 2023
Ответ дляОднозначная
Може й так
Дитина додому не проситься
Значить все супер
Дитина додому не проситься
Значить все супер
Зайканалужайке• 07 июля 2023
Ответ дляПолБатона
Я сама в шоке
Но ребенку нравится
Нет группы в вайбере с родителями
По питанию все отлично
Досуг разнообразный
Но ребенку нравится
Нет группы в вайбере с родителями
По питанию все отлично
Досуг разнообразный
Ой, я свою просила комнату сфоткать- одно фото аж дождалась)))
У них ещё в инстаграмме есть страничка, так каждый вечер был концерт, кто хотел, смотрел трансляции. Днём были трансляции, можно было написать - покажите такой то отряд и ребята показывали чем кто занят по лагерю, на ютубе раз в пару дней был типа видео журнала. А приехали в гости и забрали ребёнка на море, накупаться, побыла с нами немножко и говорит - все, устала от вас, верните меня назад)))
Если б не война…. Ну ничего, отобьют наши, куплю 2 путевки ребёнку. Все как в отзывах прям.
Дети они такие, им будет супер все, ведь не дома. Но и мы переживаем, поэтому в Карпаты я так и не отправила, ну нет отзывов и нет видео у всех лагерей(((