Латвийские_Номера• 07 июля 2023
Смартфон vs Iphone.
Дівчата, хто реально стикався, чи дійсно важко переходити з андроїда на IOS? Я чайник, можна сказати, але по роботі потрібна гарна камера. Айфон зовсім не для понтів, багато хто радить, але більшість і відмовляє. Як ви звикали? Користуюсь Самсунг S23, але якістю камери не задоволена.
Латвийские_Номера
• 07 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Не вижу ничего сложного.
Але скачати фільми на телефон проблема, музика-платно. Багато незручностей в цьому.
Бюст Березуцкого• 07 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
А айфон не смартфон?
Це як Джип і Джакузі)
Латвийские_Номера
• 07 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
А айфон не смартфон?
Мала на увазі операційну систему андроїд чи IOS.
Мюллерная• 07 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Зачем качать фильмы на телефон? - это реально, если нужно
Какая музыка платно? Ютюб мьюзик? Ну премиум платно, да.
Я люблю Эппл мьюзик - подписка на год, не обеднею
Всем сердцем ненавижу андроид, но молчу и не пишу бред, как обычно любят гадить на айфоны
Залетна Я тут• 07 июля 2023
S23 новейший классный самсунг, если у вас на нем плохие фото, то вас уже ничто не спасет
Ответ дляМюллерная
Я могу ’гадить’ на яблоки по вполне ясным и обоснованным причинам, с четкой аргументацией. При том, что у меня есть айфон, мак и неск.айпадов. А вы за что андроид не любите?
БершкомангоЗар• 07 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Всю музику безоплатно качаю
Пліснявілий сир• 07 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я не качаю фильмы на телефон. Я их вообще лет 20 не качаю. И тем более не смотрю их на телефоне. Поэтому для меня это вообще не проблема. Если для вас это проблема, то лучше не покупайте.
Латвийские_Номера
• 07 июля 2023
Ответ дляМюллерная
Я просто не знаю, як і де безкоштовно музику качати, під фільми засинаю або в дорозі дивлюся, тут також проблема скачати. Я з Айфоном не стикалися, мені простіше андроїд, але ж камера-це все. Ось приклад знімка. Це норм, чи я забагато хочу?
Латвийские_Номера
• 07 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Можливо, але фото не чітке.
Залетна Я тут• 07 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Можливо, але фото не чітке.
У вас і там буде нечітке, якщо фоткати не вмієте
Латвийские_Номера
• 07 июля 2023
Ответ дляTammy21
Я не сказала що не люблю, мене якість фото не влаштовує.
Латвийские_Номера
• 07 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Цікаво, потрібно як фоткати?
Латвийские_Номера
• 07 июля 2023
Коротше, закрию тему, краще проконсультуватися у фахівців у магазині.
Залетна Я тут• 07 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Цікаво, потрібно як фоткати?
Вас в гуглі не забанили? Ну ви ж якось цей форум освоїли, то чому не можна подивитись як же воно фоткати
Пліснявілий сир• 07 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Купите Никон себе.
Латвийские_Номера
• 07 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Ви взагалі про що?
Залетна Я тут• 07 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ви взагалі про що?
Про те що для вас і айфон виявиться безтолковим поганим гаджетом з розмитими фотками)