КаваЗМолоком• 07 июля 2023
Обстеження матеріально-побутових умов
Мені потрібно оформити акт обстеження матеріально-побутових умов. Відповідно, прийде комісія. Ми нормальна сім´я, у дітей свої кімнати, ремонт, техніка. Діти доглянуті, донька відмінниця. Тобто питань не має бути. Але всеодно, на що вони звертають увагу? Як підстрахувати всі моменти?
Видна міленіалка• 07 июля 2023
До мене приходят раз на рік. Перший раз дивились чи є у дітей спальні місця. У нас була квартира з ремонтом 1999 року, все вже заларане, паркет вичуханий. Але на стінах дитячі малюнки, багато іграшок. Тому сказали у вас дуже гарно все для дітей організовано. Я переживала що син з інвалідністю на старому дивані, адже я отримаю виплати. Але я зрозуміла що головне щоб було що їсти і прибрано. У нас меблі 70х років. Хоча всі двері батареї пофарбовані, штори чисті. Думаю що головне це гігієнічний стан помешкання. Доречі, ніякої додаткової допомоги матеріальної не призначили. А пайки раз на місяць пропонують і іноді типу екскурсія чи щось таке.
Единорог помог• 07 июля 2023
У нас был скромный ремонт, точнее только в детской был свежий, а вся квартира без, но все ок, хотя классный руководитель хотела придраться, потому что предыдущая учительница написала нормальную характеристику без прихода домой, ребенок на тот момент был отличником, а мне надо было для суда, для лишения родительских прав отца дочки
КаваЗМолоком
• 07 июля 2023
Ответ дляilli
Соціальні служби раз на рік проводять обстеження, якщо є дитинка з інвалідністю.
Ні, дякувати Богу
КаваЗМолоком
• 07 июля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Извините, но почему у вас вобще это будет обстеження происходить?
Мені потрібен цей акт, що чоловік добре утримує спільну дитину і мою від першого шлюбу
Ответ дляЕдинорог помог
То Вам остеження робила ювінальна поліція а не соцслужба?
Единорог помог• 07 июля 2023
Ответ дляilli
Нет мне школа,
Единорог помог• 07 июля 2023
Ответ дляilli
Классный руководитель, психолог и ещё один учитель
Единорог помог• 07 июля 2023
Ответ дляilli
Дивно, у школи немає таких повноважень (
Я сама попросила такую справку сама, мне рекомендовали ее приложить к заявлению в суд на лишение род прав
Деловитая• 07 июля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Дитяча їжа, холодильник
У нас не перевіряли їжу та холодильник. Оглянули кімнати, забезпечення і все)
Видна міленіалка• 07 июля 2023
Ответ дляilli
Комісія все одразу бачить, якщо обдерті стіні, немає у дітей ліжка і т.д. будуть притензії, якщо звичайна родина, квартира чистенька, без обдертих шпалер, вони й не дивляться далі.
Шпалери у нас були трохи обдерті. Я спочатку дуже переживала і сердилась чого їм йти. Доречі, звернулась в ірц для складання програми занять для дитини, озвучила потреби. І ось з того часу мені зателефонували із соцслужби. Я трохи не зрозуміла чому, але прийшло три жінки. Одна попросилась в туалет, може схотіла а може глянути який у нас порядок. У сусідів по парадному багатодітна родина , всі діти з вошами,квартира з прусаками, сусіди всі на них скаржаться . Так от до них не ходять соцслужби. Педіатр сказала, що коли народилось дитя, вона прийшла до них патронаж же, так прусаки і по одягу і по диванам лазили. Мама їхня працює робить бутерброди,піцу, на вигляд нормальна. Я колись пропонувала їм що соцслужба дає памперси але треба огляд приміщення, вони категорично відмовились. Так що соцслужби йдуть до тих хто їм заявив про себе.
Деловитая• 07 июля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Як варіант оформлення частини будинку на дитину. У нас саме по цій причині відбувався огляд.
Топтунша• 07 июля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Когда у нас родился 3 ребенок, то к нам с собеса приходили и условия проверяли. Я , честно, была удивленна.
Xвостокрутелка• 08 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Понятно, извините если что
Видна міленіалка• 08 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Да, ко мне тоже приходили в 2011м году, малой как раз ветрягкой болел так они как узнали удрали так как не болели в детстве. Но спросили вы на выплаты купили уже кроватку коляску. Это ребенку 7 мес было.