Одна ТМ, вартість лляної сорочки простої 1799 грн, і зимове пальто 1799 грн
і то і то не в акції... як?
Грабля• 08 июля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Ну так то виробництво. А то жінки на дому.
Скільки додаткових витрат на виробництві.
А податки. А електроенергія по промисловій ціні. Та там ще багато факторів, які здорожчають вироби.
Я працювала технологом на виробництві. І заклала у ціну заробітну плату, амортизацію обладнання, витрату електроенергії, доставку матеріалів, тощо.
Оминула тільки оренду приміщення і податки, бо ми ці речі шиємо на волонтерські кошти і не продаємо. Але ціна прорахована ринкова, а собівартість там взагалі низька.
До речі, чим більша партія- тим дешевший виріб
Ответ дляГрабля
Мене ось це найбільш бісить
Одяг для шпиталів. Футболка й спортивки 1600. І не тому, що на липучках, чи класна тканина , а тому що Бренд
Ми знайшли жінок, які дома розкроїли, пошили. Вийшла остаточна ціна 520 грн за комплект, і це при магазиній ціні матеріалів, а не гуртовій. Коли запустимо масовку, то буде ще дешевше.
і доречі, тканина там класна , а от як запустите масовку, тоді напишіть
Грабля• 08 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Ой нє, я цього хлопця знаю особисто, ця лінійка в нього вся йде на доброчинність, багато хто отримав ці костюми безкоштовно, все шо купують з цієї лінійки все йде в тканину і на одяг для поранених, сам Сатана то людина не про понти, він над якістю труситься, дуже порядна і чесна людина
Як варіант, що вони в ціну виробу закладають ціну трьох. Тобто як взуття - для військових 1700, для цивільних - 3400 виробники так і пишуть: платите за 2 пари, одна вам відправляється, друга бійцям.
Грабля• 08 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Я не знала, тоді інша справа. Респект йому
Санька-4b93• 08 июля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Зате класні. І свої) Величезна кількість наших виробників підтримують зараз ЗСУ чи збирають допомогу постраждалим. А кого підтримує умовна зара?
Величезна кількість наших виробників, на жаль, підтримує тільки себе. А їхні працівники, як і раніше отримують 10-15 тисяч, гнучись за машинками щоденно. Ціна українських виробників і їх якість пошиву - це якась нерозгадана загадка мірозданія.
Санька-4b93• 08 июля 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Дівчата, в чому проблема. Маючи такі унікальні знання та досвід ви змушені показати як робити класні речі за копійки. Ну щоб не словом, а ділом. А от коли ви закупите обладнання, тканини, знайдете гарних майстринь , заплатите всі податки приходьте ще раз на дорослу розмову
Угу, і заплатите гарним майстриням копійки ))
Перекус беру завжди• 08 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
Для чого ви демонструєте свій світогляд публічно?) Живіть з ним самостійно
Карапулька• 08 июля 2023
Ответ дляГрабля
Мене ось це найбільш бісить
А налог вы считали?
А зп людей, которые шьют, а коммунальные услуги и тд?
Или вещь надо продавать по себестоимости?
Одяг та сумки• 08 июля 2023
Ответ дляtarveldy
ТК давно виробляє нитки швейні, тканину, Ярослав - пряжу, тканини, Харків ....
зайшла ТК тканини з 25 стран світу-що вони виробляють? Мабуть асортимент малий дуже. Ярослав зайшла так там раз два - 5ть тканин усього .
Ответ дляОдяг та сумки
Виробляють, їм на виробництво ракета прилітала, так асортимент малий, але ж хто в темі, той знає чого то коштує
Госпожа_тамагочи• 08 июля 2023
Ответ дляtarveldy
ви рузумієте шо єрунду написали? льон не настільки дорогий, щоб коштувати як 3 види матеріалу для пальто?
Льон якраз дорогий. Дешевий льон - це теж тканина з синтетикою.
А от в зимове пальто за 1799 грн я не вірю. Я своє купувала 4 роки назад за 8000 і це було одне з найдешевших (шерсть, довжина до колін). Синтетику можна було взяти в кілька разів дешевше, але такий одяг вже після першого сезону виглядає дуже погано.
котопёс• 08 июля 2023
То може бути стара модель пальто. Їх хочуть швидше розпродати, тому й така ціна
fruhling007• 08 июля 2023
Мене ще дивують босоніжки і зимові чобітки в приблизно одну ціну. Наприклад, в 3000 грн. Як? Коли на босоніжки йде набагато менше і матеріалів, і роботи.
НичеНипанимаю• 08 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
Так люди покупают на один сезон доступную одежду и все,или бюджетник с зп 6т купит носки за 400 и блузку за 1800?
Окей, але потім вони приходять в інший магазин і починають його хейтити одразу за ціни, незважаючи на якість, бо думають, що всі блузки мають бути по 180 грн, а сукні з льону 60 розміру по 320 грн - то нормально, а все інше - ні.
І, до речі, помилково думати, що такі покупці знають, що беруть речі максимум на один сезон. Там очікування такі, що вона це плаття за 320 грн поносить, а потім ще онучці в спадок передасть і та буде носити, і воно буде як нове.
НичеНипанимаю• 08 июля 2023
Ответ дляГрабля
Мене ось це найбільш бісить
Ну так-то ви жінкам не платили за аренду приміщення, за комуналку, за амортизацію інструменту, а чисто з/п, з якої вони самі то все будуть покривати, то ви ще гарненько зекономили на цьому
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Льон може бути 100% і дешевим, це вже питання обробки і тд, але для одягу він не підходить
Флюорография гуся• 08 июля 2023
Ответ дляtarveldy
не копійки, в мене таке пальто, чудова якість, хотіла таке саме тільки меншого розміру
Покажіть, що за пальто